Založ si blog

Bumba…africký „Boh“ a Stvoriteľ zvratkov…mení pomery pri voľbe generálneho prokurátora Slovenskej republiky…

Áno, zvratkov..

Na začiatku bola tma.

Potom z tmy prišiel bumba, obor bledej pleti. Necítil sa dobre milióny rokov. Bol osamelý a nevábny spôsob života ho pravidelne privádzal do chorôb. Bolesti brucha sprevádzali zápchy, stonanie a neistá chôdza. Až ho to jedného dňa dopálilo a „vyvrátil“ obsah brucha na Slnko. Svetlo z nich vystriekal do vesmíru a dusnotu na mesiac. Hviezdy prišli ako tretie a po nich vrhol zvratky na Zem. A od tej chvíle všetci jej ľudia robia to isté, pretože žijú v chorom svete. Tento nechutný proces stvorenia dovŕšil novým aktom zvracania. Deväť zvierat, sortiment ľudí a hromady na kocky nakrájanej mrkvy. Znavený svojim úsilím pozoroval ako sa všetko množí číslicou deväť. Po chvíli sa prevtelil do každej živej bytosti žijúcej na Zemi, čo dokazuje, že tvorivosť a evolúcia potvrdzujú svoje opodstatnenie i obsahovú správnosť. Okrem otravného tvora tse-tse-bumba, všetky jeho bytosti boli priateľské a úctivé. Jeho osamelosť ho opustila a žiaril spokojnosťou. Potom mal dlhú reč k ľudským výtvorom, aby vstúpil do „neba“ a už ho nikto nikdy nevidel. Máme iba jedinú správu o ňom. Jeho žalúdku sa vracajú staré bolesti…

Slovenský tse-tse-bumba nie je ani priateľský, ani úctivý, ani gentlemansky, ani usmievavý, ani slušný…on je jednoducho…otravný…raz chce vládnuť, potom aj s kýmkoľvek zo „zlepenca“, keď vytriezvel chystal sa na „tvrdú opozičnú politiku voči vládnej koalícií, ktorá bude pre neho, ako cukrík na tanieri, potom chcel byť predsedom parlamentu, aby predsa si len „vymodlil aspoň post jeho podpredsedu, potom loboval pre svojich mecenášov diaľnice, vykrikoval o ohrození demokracie, aby vzápätí kupčil o miesto na generálnej prokuratúre, usiloval o zber poslancov potrebných na zvolenie Trnku…naozaj „tvrdá“ opozičná politika, keby v tom nebol háčik…zvukový záznam o peniazoch, ktoré zohnal vlastnou hlavou…

…márnosť nad márnosť…

Preto sa tse-tse-bumba rozhodol pozvať na pomoc Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…s jedinou úlohou…urobiť všetky živé tvory žijúce na Slovensku na jeho obraz…obraz otravného tvora tse-tse-bumba. Lebo potom už nikto nespozná, kto je tým rečníkom na zvukovom zázname…peniazesomzohnalvlastnou hlavou…

…a po tomto „akte stvoriteťa“.. Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…si môže vládna koalícia zvoliť za prokurátora…

V noci nás prekvapili správy o zákerných opatreniach. Tí, ktorých tse-tse-bumba nazval tak prozaicky – hyeny a idioti – doručili Bumbovi medikamenty, ktoré mu potlačili prichádzajúcu bolesť žalúdka a tak jeho príchod na Slovensko sa odkladá o milióny rokov. Ako ukázal ďalší vývin, došlo zo strany tlačových agentúr k nepodloženej informácií, pretože odosielateľmi liekov boli osoby blízke tse-tse-bumbovi.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556411x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy