Založ si blog

Bumba…africký „Boh“ a Stvoriteľ zvratkov…mení pomery pri voľbe generálneho prokurátora Slovenskej republiky…

Áno, zvratkov..

Na začiatku bola tma.

Potom z tmy prišiel bumba, obor bledej pleti. Necítil sa dobre milióny rokov. Bol osamelý a nevábny spôsob života ho pravidelne privádzal do chorôb. Bolesti brucha sprevádzali zápchy, stonanie a neistá chôdza. Až ho to jedného dňa dopálilo a „vyvrátil“ obsah brucha na Slnko. Svetlo z nich vystriekal do vesmíru a dusnotu na mesiac. Hviezdy prišli ako tretie a po nich vrhol zvratky na Zem. A od tej chvíle všetci jej ľudia robia to isté, pretože žijú v chorom svete. Tento nechutný proces stvorenia dovŕšil novým aktom zvracania. Deväť zvierat, sortiment ľudí a hromady na kocky nakrájanej mrkvy. Znavený svojim úsilím pozoroval ako sa všetko množí číslicou deväť. Po chvíli sa prevtelil do každej živej bytosti žijúcej na Zemi, čo dokazuje, že tvorivosť a evolúcia potvrdzujú svoje opodstatnenie i obsahovú správnosť. Okrem otravného tvora tse-tse-bumba, všetky jeho bytosti boli priateľské a úctivé. Jeho osamelosť ho opustila a žiaril spokojnosťou. Potom mal dlhú reč k ľudským výtvorom, aby vstúpil do „neba“ a už ho nikto nikdy nevidel. Máme iba jedinú správu o ňom. Jeho žalúdku sa vracajú staré bolesti…

Slovenský tse-tse-bumba nie je ani priateľský, ani úctivý, ani gentlemansky, ani usmievavý, ani slušný…on je jednoducho…otravný…raz chce vládnuť, potom aj s kýmkoľvek zo „zlepenca“, keď vytriezvel chystal sa na „tvrdú opozičnú politiku voči vládnej koalícií, ktorá bude pre neho, ako cukrík na tanieri, potom chcel byť predsedom parlamentu, aby predsa si len „vymodlil aspoň post jeho podpredsedu, potom loboval pre svojich mecenášov diaľnice, vykrikoval o ohrození demokracie, aby vzápätí kupčil o miesto na generálnej prokuratúre, usiloval o zber poslancov potrebných na zvolenie Trnku…naozaj „tvrdá“ opozičná politika, keby v tom nebol háčik…zvukový záznam o peniazoch, ktoré zohnal vlastnou hlavou…

…márnosť nad márnosť…

Preto sa tse-tse-bumba rozhodol pozvať na pomoc Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…s jedinou úlohou…urobiť všetky živé tvory žijúce na Slovensku na jeho obraz…obraz otravného tvora tse-tse-bumba. Lebo potom už nikto nespozná, kto je tým rečníkom na zvukovom zázname…peniazesomzohnalvlastnou hlavou…

…a po tomto „akte stvoriteťa“.. Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…si môže vládna koalícia zvoliť za prokurátora…

V noci nás prekvapili správy o zákerných opatreniach. Tí, ktorých tse-tse-bumba nazval tak prozaicky – hyeny a idioti – doručili Bumbovi medikamenty, ktoré mu potlačili prichádzajúcu bolesť žalúdka a tak jeho príchod na Slovensko sa odkladá o milióny rokov. Ako ukázal ďalší vývin, došlo zo strany tlačových agentúr k nepodloženej informácií, pretože odosielateľmi liekov boli osoby blízke tse-tse-bumbovi.

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

nafta, benzín, ropa

Dopyt po rope čoskoro prekročí 100 miliónov barelov denne

20.10.2017 11:41

Celosvetový dopyt po rope do roku 2020 prekročí 100 miliónov barelov denne. Predpovedal to generálny tajomník kartelu OPEC Mohammed Barkindo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733186x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy