Založ si blog

Bumba…africký „Boh“ a Stvoriteľ zvratkov…mení pomery pri voľbe generálneho prokurátora Slovenskej republiky…

Áno, zvratkov..

Na začiatku bola tma.

Potom z tmy prišiel bumba, obor bledej pleti. Necítil sa dobre milióny rokov. Bol osamelý a nevábny spôsob života ho pravidelne privádzal do chorôb. Bolesti brucha sprevádzali zápchy, stonanie a neistá chôdza. Až ho to jedného dňa dopálilo a „vyvrátil“ obsah brucha na Slnko. Svetlo z nich vystriekal do vesmíru a dusnotu na mesiac. Hviezdy prišli ako tretie a po nich vrhol zvratky na Zem. A od tej chvíle všetci jej ľudia robia to isté, pretože žijú v chorom svete. Tento nechutný proces stvorenia dovŕšil novým aktom zvracania. Deväť zvierat, sortiment ľudí a hromady na kocky nakrájanej mrkvy. Znavený svojim úsilím pozoroval ako sa všetko množí číslicou deväť. Po chvíli sa prevtelil do každej živej bytosti žijúcej na Zemi, čo dokazuje, že tvorivosť a evolúcia potvrdzujú svoje opodstatnenie i obsahovú správnosť. Okrem otravného tvora tse-tse-bumba, všetky jeho bytosti boli priateľské a úctivé. Jeho osamelosť ho opustila a žiaril spokojnosťou. Potom mal dlhú reč k ľudským výtvorom, aby vstúpil do „neba“ a už ho nikto nikdy nevidel. Máme iba jedinú správu o ňom. Jeho žalúdku sa vracajú staré bolesti…

Slovenský tse-tse-bumba nie je ani priateľský, ani úctivý, ani gentlemansky, ani usmievavý, ani slušný…on je jednoducho…otravný…raz chce vládnuť, potom aj s kýmkoľvek zo „zlepenca“, keď vytriezvel chystal sa na „tvrdú opozičnú politiku voči vládnej koalícií, ktorá bude pre neho, ako cukrík na tanieri, potom chcel byť predsedom parlamentu, aby predsa si len „vymodlil aspoň post jeho podpredsedu, potom loboval pre svojich mecenášov diaľnice, vykrikoval o ohrození demokracie, aby vzápätí kupčil o miesto na generálnej prokuratúre, usiloval o zber poslancov potrebných na zvolenie Trnku…naozaj „tvrdá“ opozičná politika, keby v tom nebol háčik…zvukový záznam o peniazoch, ktoré zohnal vlastnou hlavou…

…márnosť nad márnosť…

Preto sa tse-tse-bumba rozhodol pozvať na pomoc Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…s jedinou úlohou…urobiť všetky živé tvory žijúce na Slovensku na jeho obraz…obraz otravného tvora tse-tse-bumba. Lebo potom už nikto nespozná, kto je tým rečníkom na zvukovom zázname…peniazesomzohnalvlastnou hlavou…

…a po tomto „akte stvoriteťa“.. Bumba…afrického „Boha“ a Stvoriteľa zvratkov…si môže vládna koalícia zvoliť za prokurátora…

V noci nás prekvapili správy o zákerných opatreniach. Tí, ktorých tse-tse-bumba nazval tak prozaicky – hyeny a idioti – doručili Bumbovi medikamenty, ktoré mu potlačili prichádzajúcu bolesť žalúdka a tak jeho príchod na Slovensko sa odkladá o milióny rokov. Ako ukázal ďalší vývin, došlo zo strany tlačových agentúr k nepodloženej informácií, pretože odosielateľmi liekov boli osoby blízke tse-tse-bumbovi.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397093x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy