Založ si blog

Šesť koaličných poslancov buď príjme ponuku Smer-SD, alebo budú spoločensky kompromitovaní !

…toto je základné pravidlo pre “tajnú” voľbu Generálneho prokurátora Slovenskej republiky podľa predstáv Smer-SD.

Divadielku podľahol dokonca aj Ústavný súd.

 

VERNOSŤ !

Ukrýva v sebe vášeň majetku.

Veľa toho dokážeme odhodiť, keby sme sa nebáli, že to zoberie niekto iný.

Svojskými slovami sa v stredu rozlúčil Dobroslav Trnka s funkciou generálneho prokurátora.

Opýtal sa, čo spravila premierka Iveta Radičová pre slovenský národ a kde sa doteraz “trtošili” poslanci ako Peter Zajac, Ondrej Dostál či Igor Matovič.

Rozlúčil sa iba na chvíľu.

Po skúsenostiach možno povedať, že jediný kto sa tu „trtošil“ boli obchodnou aktivitou prekypujúci prokurátori, sudcovia, advokáti.

Dvadsať jeden rokov, pod dohľadom štátu a s jeho požehnaním zneužívali a znásilňovali „maloletú“ spravodlivosť a zákony, ktoré im boli dané do „opatery“.

Česť výnimkám.

Poniektoré sú už pod „drnom“.

KOHO že to tak mobilizuje, aby predĺžil právnu agóniu čela Generálnej prokuratúry, jej nečinnosť a účelovú slepotu nad rozmerom zločinnosti, na ktorý sa neodvažovali ani mrknúť ?

ČO je takým obrovským motívom, že sa tu predlhý čas imituje snaha po spravodlivosti, že sa tu behá s „plamenným mečom“ porušovania ľudských práv človeku, ktorý na 7 rokov zakonzervoval pokusy vyšetrovať zločiny.

Zločiny politikov, podnikateľov, mafie bielych golierov aj hrubých zátylkov ?

AKÝ je zámer zaretušovať súčasné dôkazy silových zložiek štátu, ktoré majú identifikovaných 6 červivých koaličných poslancov ?

MAJETOK !

A vernosť sa ocitla v prachu bez hrozby, že si ju prisvojí niekto iný.

Šesť poslancov bude tak či tak buď kompromitovaných alebo trestne stíhaných.

Des vyvolávajúca predstava.

No a čo.

Hlavne, že sa zamedzí pokušeniu začať uplatňovať princípy právneho štátu.

Najohrozenejším „druhom“ je ten, čo zohnal peniaze vlastnou hlavou.

Spolu s ním desiatky „politikov“ naprieč celým politickým spektrom, ktorých rozprávky o Corzičke a mimoriadnych schopnostiach ich manželiek v oblasti investícií sú označované hviezdičkou. Nevhodný program pre deti.

Nebudem hovoriť o všetkých kauzách, ktoré sa zamietli za posledných 7 rokov pod koberec, napríklad s Malinovou či BMG invest.

No najsilnejším motívom je snaha po „hlave“ predsedkyne vlády, pani Radičovej.

Za krátky čas jej úporná snaha po zavedení mravných princípov  kombinovaná s politickou „neohrabanosťou“ je dostatočným tŕňom aj v očiach jej koaličných partnerov.

Ministerstvo vedené Jánom Fígeľom sa zmenilo na obchodné centrum s verejnými financiami v oblasti verejného obstarávania.

Ministerstvo životného prostredia spláca dlhy sponzorom.

A tak na záver tú našu vlasteneckú.

Verní sebe, svorne napred !

Pre šiestich koaličných poslancov, ktorí nemajú na výber som trochu upravil vlastenecké he-he-heslo :

Verní sebe, svorne naprd !

V Smere kopia dôvody na odvolanie Radičovej, zvažujú vhodný čas

SITA | 8. mája 2011  10:11

 

Ten vhodný čas, súdruhovia od Fica, je predsa učený už dávno…“TAJNÁ“ voľba Generálneho prokurátora Slovenskej republiky.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556366x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy