Založ si blog

Nechcem vašu hnilobnú americkú “morálku” ! Ja, slobodný a hrdý Slovák.

Bol to váš prezident Roosvelt, ktorý na Jaltskej konferencií v dňoch 4. až 11. februára 1945 podpísal Deklaráciu o slobodnej Európe a vydal skvost demokracie v strednej Európe – Československo – do rúk gruzínskemu vrahovi Stalinovi.

Československo, ktorého ekonomika patrila medzi svetovú elitu.

Československo, ktoré – hlavne Slovensko – vykazovalo výrazný príklon k hodnotovému systému založeného židovsko-kresťanskou tradíciou.

Po novembri roku 1989 sme sa, ako pokusné zvieratka , stali nemými svedkami obsahu slov Oscara Wildeho povedané pred takmer 80-timi rokmi „

„Amerika je jedinou krajinou, ktorá prešla od barbarstva k úpadku bez toho, aby poznala civilizáciu“.

Vývoz úpadkových prvkov vašej krajiny začal svoj export a pokračuje dodnes.

Boli to vaše ľavicové prúdy, honosne prekryté „firemným štítom“ liberalizmu, ktoré za posledných 60 rokov prichádzajú s mravnou nadradenosťou a pozíciou sudcu ľudských činnosti.

Ich cieľ je zrejmý.

Demoralizovať jednotlivé spoločnosti na váš obraz a zničiť mu základný hodnotový svet, ktorý nám vždy v ťažkých chvíľach ukázal cestu do  života.

Zmysluplného.

Politik, Patrick J. Buchanan, je Američan.

Takže sa pozrime na vašu krajinu jeho očami, zrakom konzervatívneho politika.

V kapitole – „Zrútenie mravného poriadku“ – píše :

„Námestník ministra zahraničia Semner Welles musel opustiť úrad potom, čo robil návrhy spiacemu šoférovi. To bolo v čase druhej svetovej vojny.

Bob Bauman stratil kreslo v Snemovni reprezentantov, keď ho pristihli, ako robí „návrhy“ mladým chlapcom v zločineckej štvrti Washingtonu“.

A môžem vyrátať stovky podobných prípadov ľudí z amerického verejného života.

Preskočím a dostanem sa až k Hillary Clintonovej.

Stala sa prvou dámou USA, ktorá pochodovala s gaymi v sprievode.

Noviny mlčali a až na 10-té výročie National Lesbian and Gay, politický dopisovateľ Richaed Berke povedal :

„Tri štvrtiny ľudí, ktorí rozhodujú o tom, čo bude na prvej strane New York Times nie sú prísne súkromnými homosexuálmi“.

Je hádam prekvapením, že u nás na Slovensku, stojí za touto aktivitou ľavicovo sa tváriaci Smer-SD ?

Nie, oni iba ďalej šíria učenie Frankfurtskej školy, založenej socialistami, ktoré vašu krajinu už doviedla k úpadku.

Po mravnom už dnes aj úpadku ekonomickému.

Keď som amerického veľvyslanca upozornil na rozpor medzi slovami a skutkami, v oblasti korupcie a manipulácie verejného obstarávania na našom trhu prítomnými americkými investormi zostal nemý už takmer dva roky.

Ja túžim, aby naša krajina, ktorá vďaka vášmu prezidentovi Roosveltovi musela prejsť tyraniou komunizmu, našla znova svoju cestu k civilizácií s hodnotovým systémom založeným na židovsko-kresťanskej tradícií.

Ak sa vám páči „učenie“ Franfurtskej školy založenej európskymi socialistami začiatkom minulého storočia, ak vy vyznávate a podporujete zničenie rodín, kresťanstva, amorálnosť žien a detí a kultúry ako takej, budem to rešpektovať.

S týmto mravným hnojom však zostaňte doma, za Atlantikom.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556440x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy