Založ si blog

Nechcem vašu hnilobnú americkú “morálku” ! Ja, slobodný a hrdý Slovák.

Bol to váš prezident Roosvelt, ktorý na Jaltskej konferencií v dňoch 4. až 11. februára 1945 podpísal Deklaráciu o slobodnej Európe a vydal skvost demokracie v strednej Európe – Československo – do rúk gruzínskemu vrahovi Stalinovi.

Československo, ktorého ekonomika patrila medzi svetovú elitu.

Československo, ktoré – hlavne Slovensko – vykazovalo výrazný príklon k hodnotovému systému založeného židovsko-kresťanskou tradíciou.

Po novembri roku 1989 sme sa, ako pokusné zvieratka , stali nemými svedkami obsahu slov Oscara Wildeho povedané pred takmer 80-timi rokmi „

„Amerika je jedinou krajinou, ktorá prešla od barbarstva k úpadku bez toho, aby poznala civilizáciu“.

Vývoz úpadkových prvkov vašej krajiny začal svoj export a pokračuje dodnes.

Boli to vaše ľavicové prúdy, honosne prekryté „firemným štítom“ liberalizmu, ktoré za posledných 60 rokov prichádzajú s mravnou nadradenosťou a pozíciou sudcu ľudských činnosti.

Ich cieľ je zrejmý.

Demoralizovať jednotlivé spoločnosti na váš obraz a zničiť mu základný hodnotový svet, ktorý nám vždy v ťažkých chvíľach ukázal cestu do  života.

Zmysluplného.

Politik, Patrick J. Buchanan, je Američan.

Takže sa pozrime na vašu krajinu jeho očami, zrakom konzervatívneho politika.

V kapitole – „Zrútenie mravného poriadku“ – píše :

„Námestník ministra zahraničia Semner Welles musel opustiť úrad potom, čo robil návrhy spiacemu šoférovi. To bolo v čase druhej svetovej vojny.

Bob Bauman stratil kreslo v Snemovni reprezentantov, keď ho pristihli, ako robí „návrhy“ mladým chlapcom v zločineckej štvrti Washingtonu“.

A môžem vyrátať stovky podobných prípadov ľudí z amerického verejného života.

Preskočím a dostanem sa až k Hillary Clintonovej.

Stala sa prvou dámou USA, ktorá pochodovala s gaymi v sprievode.

Noviny mlčali a až na 10-té výročie National Lesbian and Gay, politický dopisovateľ Richaed Berke povedal :

„Tri štvrtiny ľudí, ktorí rozhodujú o tom, čo bude na prvej strane New York Times nie sú prísne súkromnými homosexuálmi“.

Je hádam prekvapením, že u nás na Slovensku, stojí za touto aktivitou ľavicovo sa tváriaci Smer-SD ?

Nie, oni iba ďalej šíria učenie Frankfurtskej školy, založenej socialistami, ktoré vašu krajinu už doviedla k úpadku.

Po mravnom už dnes aj úpadku ekonomickému.

Keď som amerického veľvyslanca upozornil na rozpor medzi slovami a skutkami, v oblasti korupcie a manipulácie verejného obstarávania na našom trhu prítomnými americkými investormi zostal nemý už takmer dva roky.

Ja túžim, aby naša krajina, ktorá vďaka vášmu prezidentovi Roosveltovi musela prejsť tyraniou komunizmu, našla znova svoju cestu k civilizácií s hodnotovým systémom založeným na židovsko-kresťanskej tradícií.

Ak sa vám páči „učenie“ Franfurtskej školy založenej európskymi socialistami začiatkom minulého storočia, ak vy vyznávate a podporujete zničenie rodín, kresťanstva, amorálnosť žien a detí a kultúry ako takej, budem to rešpektovať.

S týmto mravným hnojom však zostaňte doma, za Atlantikom.

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

nafta, benzín, ropa

Dopyt po rope čoskoro prekročí 100 miliónov barelov denne

20.10.2017 11:41

Celosvetový dopyt po rope do roku 2020 prekročí 100 miliónov barelov denne. Predpovedal to generálny tajomník kartelu OPEC Mohammed Barkindo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733194x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy