Založ si blog

…Fico sa natíska Magálovej do postele…

Róbert Fico, dúfam, že nie vo svojom poslednom blogu, sa venuje nanajvýš dôležitým spoločenským problémom. Bozkavaniu Magálovej s Geišbergom.
“Myslím si, že Slovensko nie je ďaleko od toho, aby sa objavila podobná iniciatíva ako v Českej republike pod názvom Galérie prolhaných. Ja ju organizovať nebudem”.
Ubezpečuje “socialista” na Deň Detí.
Pravdepodobne pod dojmom vtipu z “Veľkej knihy židovských vtipov” :
“Prečo Mojžiš vodil Židov 40 rokov po púšti “?
“Pretože sa hanbil prísť s nimi medzi slušných ľudí”.
Práve naopak, snaha Róberta Fica by mala byť upriamená týmto Smerom. Galériu klamárov by mal založiť a seba umiestniť na prvé miesto.
Dôvodov je neúrekom. Od Mečiarovej Elektry, z ktorej sľuboval urobiť Detský domov až po “Sociálny” štát Róberta Fica. Ten model usporiadania štátu, ktorý si najviac pochvaľuje jeho manželka, blízko neho pochodujúci “socialisti” no a tí, ktorí z neho vyrobili posluchajúceho klamára. Sponzori. Od zakladateľa Flašíka až po hokejistu Širokého.
Nemal by zabudnúť pritom na jeden dôležitý moment. Na obdobie, kedy sa chválil súkmeňovcom ako…”pemiazesomzohnalvlastnouhlavou”. Každý slušný človek verí, že aj táto kauza blízka trestnému zákonu bude v krátkom čase riadne vyšetrená.
Za hranicami Slovenska už s vyšetrovaním bývalého premiéra začali.
Bývalý islandský premiér pred súdom pre finančnú krízu. Autor: SITA, 7. júna 2011 11:48
Štátna prokuratúra konzervatívca, Geiroma Haardema, obviňuje zo zanedbania povinností. V prípade dokázania viny mu hrozia dva roky. Island postihla v októbri 2008 finančná kríza, ktorá zničila jeho bankový systém.
Islandské gejzíry spravodlivosti vytryskli.
Slovenské začínajú, pod povrchom, bublať.

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

Je možné vysloviť domnienku o vážne poškodenom duševnom zdraví Róberta Fica. . . ?

15.10.2017

V sobotu na adresu prezidenta Kisku vyslovil návrh: „Nech ukáže všetky zmluvy, ako to robím ja“ ! Predseda Smer-SD doteraz ukázal jediné. Demagógiu a klamstva, ktoré za 11 rokov jeho vládnutia viac »

NEPOUZIVAT!

Z trhu sťahujú liek Theraflu Forte, môže obsahovať cudzorodé častice

18.10.2017 16:06

Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o stiahnutí lieku Theraflu Forte z úrovne distribučných spoločností a lekární.

tk, lipsic

Podľa Smeru Lipšicova právna zástupkyňa zavádza verejnosť

18.10.2017 16:03

Podľa právnej zástupkyne expolitik Lipšic ako minister spravodlivosti nikdy nepodal dovolanie, keď znalecké posudky konštatovali spoluzavinenie chodca, ako to bolo v jeho prípade.

sokol červenonohý

Sokol Lucky sa stal celebritou

18.10.2017 16:00

Jeden zo slovenských sokolov červenonohých prekvapil ornitológov trasou, akú si vybral na cestu do Afriky, pretože letel cez Francúzsko, a nie cez Balkán či Blízky východ.

Peniaze, lupa, graf, dolár, euro

Ťažobný gigant Rio Tinto v USA obvinili z podvodu

18.10.2017 15:48

Britsko-austrálsky ťažobný gigant Rio Tinto a jeho dvoch bývalých manažérov obvinili v USA z podvodu pre zatajovanie strát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,021
Celková čítanosť: 5729376x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy