Založ si blog

…Fico sa natíska Magálovej do postele…

Róbert Fico, dúfam, že nie vo svojom poslednom blogu, sa venuje nanajvýš dôležitým spoločenským problémom. Bozkavaniu Magálovej s Geišbergom.
“Myslím si, že Slovensko nie je ďaleko od toho, aby sa objavila podobná iniciatíva ako v Českej republike pod názvom Galérie prolhaných. Ja ju organizovať nebudem”.
Ubezpečuje “socialista” na Deň Detí.
Pravdepodobne pod dojmom vtipu z “Veľkej knihy židovských vtipov” :
“Prečo Mojžiš vodil Židov 40 rokov po púšti “?
“Pretože sa hanbil prísť s nimi medzi slušných ľudí”.
Práve naopak, snaha Róberta Fica by mala byť upriamená týmto Smerom. Galériu klamárov by mal založiť a seba umiestniť na prvé miesto.
Dôvodov je neúrekom. Od Mečiarovej Elektry, z ktorej sľuboval urobiť Detský domov až po “Sociálny” štát Róberta Fica. Ten model usporiadania štátu, ktorý si najviac pochvaľuje jeho manželka, blízko neho pochodujúci “socialisti” no a tí, ktorí z neho vyrobili posluchajúceho klamára. Sponzori. Od zakladateľa Flašíka až po hokejistu Širokého.
Nemal by zabudnúť pritom na jeden dôležitý moment. Na obdobie, kedy sa chválil súkmeňovcom ako…”pemiazesomzohnalvlastnouhlavou”. Každý slušný človek verí, že aj táto kauza blízka trestnému zákonu bude v krátkom čase riadne vyšetrená.
Za hranicami Slovenska už s vyšetrovaním bývalého premiéra začali.
Bývalý islandský premiér pred súdom pre finančnú krízu. Autor: SITA, 7. júna 2011 11:48
Štátna prokuratúra konzervatívca, Geiroma Haardema, obviňuje zo zanedbania povinností. V prípade dokázania viny mu hrozia dva roky. Island postihla v októbri 2008 finančná kríza, ktorá zničila jeho bankový systém.
Islandské gejzíry spravodlivosti vytryskli.
Slovenské začínajú, pod povrchom, bublať.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397125x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy