Založ si blog

Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol !

Áno, som prívržencom pravicovej politiky a preto je mojou povinnosťou konečne povedať plnú pravdu o predsedovi SDKÚ-DS, pánovi Mikulášovi Dzurindovi.

Tu je !

 

“U nás je zakoreneným hriechom, že vôbec sa verí v nejaký starozákonný, alebo len v našich povestiach prichodiaci zázrak: že my, Slováci, a čo by sme akokoľvek v lenivosti a v hriechoch hnili, budeme akýmsi neznámym hrdinom vyslobodení, že my chcej – nechcej staneme sa naraz a bez všetkého pričinenia svojho veľkými pánmi, dostaneme vo vlasti svojej všetky slobody a práva, úrady , vojsko, ministerstvá atakďalej…

SLOVENSKÉ LISTY, r.III, č.1…6.január roku 1901:

“Mnoho nariekaš, vzdycháš, zabúdajúc, že púhy plač ešte nikoho nevytrhol z núdze.Synovia tvoji majú krásne, vznešené idey, avšak idey tieto majú LEN hlásateľov, nie však MUŽNÝCH uskutočňovateľov : Idea nevtelí sa sama, neuskutoční sa plačom, lež jedine PRÁCOU” !

zdroj: Katolícke noviny, r.III. č.1 .január roku 1901

Pochopenie tohto storočného posolstva , posúvaného po stáročia , dostalo Slovensko v rokoch 2002-2006 do pohybu.

Áno, Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol, pretože pochopil vyššie povedané posolstva histórie Slovenska a rozpracoval ich do podoby, ktorá priniesla uznanie sveta, obdiv, kde Slovensko bolo vyslovované s úctou a rešpektom.

Mikuláš Dzurinda neskutočne schudobnel, pretože v roku 2005 zabudol na toto dejinné posolstvo a mentalita ľudí Slovenska sa nanovo zobudila.

Ľudia sa zľakli úspechu svojej krajiny.

Ľudia sa postavili sami proti sebe a svojmu záujmu !

Dali prednosť hlásateľom bludov pred mužnými uskutočňovateľmi nádherných idey.

Zabudli, že iba práca je cestou k úspechu.

Zabudli na seba.

Zabudli na svoju rodinu.

Zabudli na Slovensko.

A tak, ako ja s miernou trpkosťou v hrdle čítam toto viac ako storočné historické posolstvo verím, že neprejde ďalších sto rokov, aby sa v politike objavil znova…mužný uskutočňovateľ.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

nafta, benzín, ropa

Dopyt po rope čoskoro prekročí 100 miliónov barelov denne

20.10.2017 11:41

Celosvetový dopyt po rope do roku 2020 prekročí 100 miliónov barelov denne. Predpovedal to generálny tajomník kartelu OPEC Mohammed Barkindo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733178x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy