Založ si blog

Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol !

Áno, som prívržencom pravicovej politiky a preto je mojou povinnosťou konečne povedať plnú pravdu o predsedovi SDKÚ-DS, pánovi Mikulášovi Dzurindovi.

Tu je !

 

“U nás je zakoreneným hriechom, že vôbec sa verí v nejaký starozákonný, alebo len v našich povestiach prichodiaci zázrak: že my, Slováci, a čo by sme akokoľvek v lenivosti a v hriechoch hnili, budeme akýmsi neznámym hrdinom vyslobodení, že my chcej – nechcej staneme sa naraz a bez všetkého pričinenia svojho veľkými pánmi, dostaneme vo vlasti svojej všetky slobody a práva, úrady , vojsko, ministerstvá atakďalej…

SLOVENSKÉ LISTY, r.III, č.1…6.január roku 1901:

“Mnoho nariekaš, vzdycháš, zabúdajúc, že púhy plač ešte nikoho nevytrhol z núdze.Synovia tvoji majú krásne, vznešené idey, avšak idey tieto majú LEN hlásateľov, nie však MUŽNÝCH uskutočňovateľov : Idea nevtelí sa sama, neuskutoční sa plačom, lež jedine PRÁCOU” !

zdroj: Katolícke noviny, r.III. č.1 .január roku 1901

Pochopenie tohto storočného posolstva , posúvaného po stáročia , dostalo Slovensko v rokoch 2002-2006 do pohybu.

Áno, Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol, pretože pochopil vyššie povedané posolstva histórie Slovenska a rozpracoval ich do podoby, ktorá priniesla uznanie sveta, obdiv, kde Slovensko bolo vyslovované s úctou a rešpektom.

Mikuláš Dzurinda neskutočne schudobnel, pretože v roku 2005 zabudol na toto dejinné posolstvo a mentalita ľudí Slovenska sa nanovo zobudila.

Ľudia sa zľakli úspechu svojej krajiny.

Ľudia sa postavili sami proti sebe a svojmu záujmu !

Dali prednosť hlásateľom bludov pred mužnými uskutočňovateľmi nádherných idey.

Zabudli, že iba práca je cestou k úspechu.

Zabudli na seba.

Zabudli na svoju rodinu.

Zabudli na Slovensko.

A tak, ako ja s miernou trpkosťou v hrdle čítam toto viac ako storočné historické posolstvo verím, že neprejde ďalších sto rokov, aby sa v politike objavil znova…mužný uskutočňovateľ.

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556429x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy