Založ si blog

Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol !

Áno, som prívržencom pravicovej politiky a preto je mojou povinnosťou konečne povedať plnú pravdu o predsedovi SDKÚ-DS, pánovi Mikulášovi Dzurindovi.

Tu je !

 

“U nás je zakoreneným hriechom, že vôbec sa verí v nejaký starozákonný, alebo len v našich povestiach prichodiaci zázrak: že my, Slováci, a čo by sme akokoľvek v lenivosti a v hriechoch hnili, budeme akýmsi neznámym hrdinom vyslobodení, že my chcej – nechcej staneme sa naraz a bez všetkého pričinenia svojho veľkými pánmi, dostaneme vo vlasti svojej všetky slobody a práva, úrady , vojsko, ministerstvá atakďalej…

SLOVENSKÉ LISTY, r.III, č.1…6.január roku 1901:

“Mnoho nariekaš, vzdycháš, zabúdajúc, že púhy plač ešte nikoho nevytrhol z núdze.Synovia tvoji majú krásne, vznešené idey, avšak idey tieto majú LEN hlásateľov, nie však MUŽNÝCH uskutočňovateľov : Idea nevtelí sa sama, neuskutoční sa plačom, lež jedine PRÁCOU” !

zdroj: Katolícke noviny, r.III. č.1 .január roku 1901

Pochopenie tohto storočného posolstva , posúvaného po stáročia , dostalo Slovensko v rokoch 2002-2006 do pohybu.

Áno, Mikuláš Dzurinda neskutočne zbohatol, pretože pochopil vyššie povedané posolstva histórie Slovenska a rozpracoval ich do podoby, ktorá priniesla uznanie sveta, obdiv, kde Slovensko bolo vyslovované s úctou a rešpektom.

Mikuláš Dzurinda neskutočne schudobnel, pretože v roku 2005 zabudol na toto dejinné posolstvo a mentalita ľudí Slovenska sa nanovo zobudila.

Ľudia sa zľakli úspechu svojej krajiny.

Ľudia sa postavili sami proti sebe a svojmu záujmu !

Dali prednosť hlásateľom bludov pred mužnými uskutočňovateľmi nádherných idey.

Zabudli, že iba práca je cestou k úspechu.

Zabudli na seba.

Zabudli na svoju rodinu.

Zabudli na Slovensko.

A tak, ako ja s miernou trpkosťou v hrdle čítam toto viac ako storočné historické posolstvo verím, že neprejde ďalších sto rokov, aby sa v politike objavil znova…mužný uskutočňovateľ.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397115x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy