Založ si blog

kaplan, súhlasím. 40 rokov deštrukcie zanechalo svoje stopy. 20 rokov novodobej deštrukcie ich zanecháva ešte hlbšie.

Napísala včera pani evastodolova k blogu – „Slovensko, krajina robotníkov, skorumpovaných JUDrov…

„My, Slováci, vždy nájdeme výťah, ktorým sa necháme odviesť tam, kde iní, pre svoje záujmy, nás potrebujú odložiť. Aby sme im my ľudia, občania, neprekážali.


Pozerajte na obraz pani evastodolova…pozerám s Vami a hovorím slovami evanjelia sv.Lukáša, kde lotor po pravici napomína zločinca po ľavici :

„Ty sa ani Boha nebojíš“ ?

„Veď si sám odsúdený k rovnakému trestu“ !

To sú základy civilizácie, to je základný kameň nášho života a jeho hodnotového sveta.

Velikán ruskej literatúry Fjodor Michajlovič Dostojevskij v „Bratoch Karamazových“ konštatuje :

„Ak je Boh mŕtvy, všetko je dovolené“.

Zločinec po ľavici Ježiša Krista sa 25.februára 1948 vyzliekol z čiernej uniformy, aby prijal uniformu Ľudových milícií, ktorú v novembri 1989 vymenil ešte s väčšou rýchlosťou za oblek „demokrata“.

Ladislav Mňačko éru komunistického opilca Gottwalda vo svojej knihe „Súdruh Munchhausen“ charakterizuje touto epizódou :

„S kým mám tu česť, súdruhovia ? Môžete sa mi legitimovať ? Máte povolenie prezrieť moje veci ? Máte zatýkač ?“

Moje námietky ich zrejme rozveselili. Môj strážca vytiahol pištoľ.

„Tu máte povolenie, legitimáciu a zatykač v jednom“, zaškľabil sa.

„A zrazu sa ukázalo, že abdikácia prezidenta Gustáva Husáka ( 10.12.1989 ) i prevzatie jeho právomoci novovymenovaným premiérom Mariánom Čalfom boli súčasťou plánu nevzdávajúcich sa komunistov“. (V.Ondruš, Atentát na nežnú revolúciu, str.51).

Cesta na javisko komédie pre najväčšieho hráča s falošnými kockami Václava Havla bola skolaudovaná.

Václav Havel nastúpil do vlaku k svojmu reštituovanému majetku s rétorikou o demokracií a slobode.

Jeho nomenklatúrni komunisti sa postavili do štartovacích blokov. Na preteky k najväčšej lúpeži dejín – privatizácií. Za odmenu obchodu so „zamatovým revolucionárom“. Od investičných skupín riadených neslávnym generálom štb, cez investičné skupiny syna herca s eštebáckou minulosťou, investičné skupiny s mafiánmi vo vlastníckych vzťahoch,nášho starostu, ktorého si dosadila mafia…až po miliardárov v Smer-SD.

Československom sa v novembri 1989 znova niesli slová Friedrich Nietzscheho – „Boh je mŕtvy“ !

A čo robil občan ?

Občan, ako bolo jeho zvykom pri vítaní Hitlera, pri vítaní Gottwalda, pri vítaní Husáka privítal Václava Havla s rovnakou generačnou pokorou, pätolízačstvom a zbabelosťou.

Bol to spevák Vladimír Merta, kto na plné ústa pri zakladaní Občianskeho fóra 19.novembra 1989, charakterizoval občana :

„Ja jsem tady za zbabělé“ !

Slovenskí zbabelci našli svojho „boha“ na bratislavských pasienkoch, aby s rovnakou zbabelosťou sa voľne presunuli na javisko iného mladého komunistu, kde sa piekli torty a oslavovalo. Zbabelci so súcitom objímali nostalgiu starých čias v spoločnosti účinkujúcich zlodejov.

Takže pani evastodolova, máte pravdu !

Je to však karikatúra pravdy.

Najväčší omyl občana spočíva v jednoduchom princípe.

Verí, že tí, ktorí boli príčinou veľkých človečenských tragédií, majú city zhodné s tragédiou podvedených zbabelcov. Občanov.

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

Je možné vysloviť domnienku o vážne poškodenom duševnom zdraví Róberta Fica. . . ?

15.10.2017

V sobotu na adresu prezidenta Kisku vyslovil návrh: „Nech ukáže všetky zmluvy, ako to robím ja“ ! Predseda Smer-SD doteraz ukázal jediné. Demagógiu a klamstva, ktoré za 11 rokov jeho vládnutia viac »

NEPOUZIVAT!

Z trhu sťahujú liek Theraflu Forte, môže obsahovať cudzorodé častice

18.10.2017 16:06

Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o stiahnutí lieku Theraflu Forte z úrovne distribučných spoločností a lekární.

tk, lipsic

Podľa Smeru Lipšicova právna zástupkyňa zavádza verejnosť

18.10.2017 16:03

Podľa právnej zástupkyne expolitik Lipšic ako minister spravodlivosti nikdy nepodal dovolanie, keď znalecké posudky konštatovali spoluzavinenie chodca, ako to bolo v jeho prípade.

sokol červenonohý

Sokol Lucky sa stal celebritou

18.10.2017 16:00

Jeden zo slovenských sokolov červenonohých prekvapil ornitológov trasou, akú si vybral na cestu do Afriky, pretože letel cez Francúzsko, a nie cez Balkán či Blízky východ.

Peniaze, lupa, graf, dolár, euro

Ťažobný gigant Rio Tinto v USA obvinili z podvodu

18.10.2017 15:48

Britsko-austrálsky ťažobný gigant Rio Tinto a jeho dvoch bývalých manažérov obvinili v USA z podvodu pre zatajovanie strát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,021
Celková čítanosť: 5729379x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy