Založ si blog

Tragédiou politického Trpaslíka Róberta.F. je, že nepochopil koniec času JUDrov-Trpaslíkov vymodelovaných Vladimírom Mečiarom.

Po dvoch desaťročiach Republiky Vladimíra Mečiara, v ktorých dominujúcim prvkom bol jeho dobrý „herecký“ výkon Majstra Klamu, prišla krátka, štvorročná epizóda.

Úpadok klamstva a klamárov. V podaní R.F. Úpadok, ktorý neprospel morálke spoločnosti a vniesol mravný relativizmus. A predovšetkým nevkusný herecký výkon človiečika hrajúceho sa na ľavičiara, ktorý vyvrcholil poznaním najväčšieho životného omylu. Vstupom do politiky a priznaním, že futbal hrať nevie.

„Klamár musí mať dobrú pamäť“ !…počúvame odkaz starý takmer 2000 rokov.

Autor tohto výroku, Marcus Fabius Quintilianus, určite aplaudoval majstrovi majstrov, Vladimírovi Mečiarovi.

Môžeme s pokojným svedomím povedať, že klamanie bola daň z príjmu, zo „mzdy“. JUDrov !

Za 21 rokov ich pár tisíc dokázalo do svojich vreciek presunúť jeden štátny rozpočet.

Za 21 rokov dokázali k tomu pridať ešte jeden štátny rozpočet za vykonštruované súdne spory takzvaných podnikateľov so štátom, Slovenskom…,čo to vravím…Republikou Vladimíra Mečiara.

Za 21 rokov sa zločinci, kriminálna háveď i JUDrovia chichotali do dlaní pri slove „Spravodlivosť či Zákon“, ako babky na priedomí pri čakaní na jarné slniečko.

Za 21 rokov tých pár tisíc JUDrov dokázalo dohnať do „šialenstva“ tých NeJUDrov, ktorí sa pokúsili v Justícií hľadať…Spravodlivosť.

Život NeJUDrov by musel mať trvanie zhruba 1.500 rokov, aby sa dostal vo svojich príjmoch na úroveň JUDrov.

Morbidná predstava odchodu na dôchodok vo veku 1.465 rokov.

Po zahanbujúcom odchode z politickej scény sa Majster Klamu, Vladimír Mečiar, rozhodol o ukončení Republiky Klamárov. Socialistickej, kričia jedni , aby druhí replikovali – demokratickej. Nech si každý jeden odlomí svoju skyvu.

A začal tých svojich právnických Trpaslíkov obetovať.

Začal tým, čo sa „trtošil“ a „pregrciaval“, teraz k nemu pridal…citujem… ,Myslím,že v tejto veci bol Štefan Sadiki,pardon,Harabin,dobehnutý.,, (Predseda ĽS-HZDS V.Mečiar o exministrovi spravodlivosti Štefanovi Harabinovi a jeho telefonáte s údajným bosom drogovej mafie Bakim Sadikim), aby svoje dielo dokončil dvoma JUDrami.

Gašparovičom a Ficom.

Ten prvý JUDro žije v divnom svete tlaku medzi jabĺčkami „podnikateľa“ Mikuláša Varehu, trestne stíhaného za daňové podvody a svetom Potrieb JUDra R.F., ktorý nahrávkou o peniazoch zohnaných vlastnou hlavou privodil stav Úpadku klamárov.

,,Zveriť justíciu do rúk pána Mečiara a Harabina je ako urobiť Drakulu prednostom na hematológii.,, (podpredseda KDH Daniel Lipšic o situácii v slovenskom súdnictve).

Pán minister nemal pravdu.

„Hematologická“ JUDrovská klinika pracovala s dokonalou presnosťou.

Neviem, na čo sa tešíte Vy, drahí spoluobčania , farebne roztriedení.

Ja so vzrušením čakám na Pamäti Vladimíra Mečiara. Pretože ak pero bude mať tú istú vysokú kvalitu Hereckého talentu, potom nebude nutné ho prehlušiť rozhovorom.

Ak Vladimír Mečiar doposiaľ nenapísal knihu svojich pamäti, potom musí byť každému zrejme…“Ako Veľa Toho Vie“…

 

Toto je Brána do pekla pre…JUDrov.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653088x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy