Založ si blog

Tragédiou politického Trpaslíka Róberta.F. je, že nepochopil koniec času JUDrov-Trpaslíkov vymodelovaných Vladimírom Mečiarom.

Po dvoch desaťročiach Republiky Vladimíra Mečiara, v ktorých dominujúcim prvkom bol jeho dobrý „herecký“ výkon Majstra Klamu, prišla krátka, štvorročná epizóda.

Úpadok klamstva a klamárov. V podaní R.F. Úpadok, ktorý neprospel morálke spoločnosti a vniesol mravný relativizmus. A predovšetkým nevkusný herecký výkon človiečika hrajúceho sa na ľavičiara, ktorý vyvrcholil poznaním najväčšieho životného omylu. Vstupom do politiky a priznaním, že futbal hrať nevie.

„Klamár musí mať dobrú pamäť“ !…počúvame odkaz starý takmer 2000 rokov.

Autor tohto výroku, Marcus Fabius Quintilianus, určite aplaudoval majstrovi majstrov, Vladimírovi Mečiarovi.

Môžeme s pokojným svedomím povedať, že klamanie bola daň z príjmu, zo „mzdy“. JUDrov !

Za 21 rokov ich pár tisíc dokázalo do svojich vreciek presunúť jeden štátny rozpočet.

Za 21 rokov dokázali k tomu pridať ešte jeden štátny rozpočet za vykonštruované súdne spory takzvaných podnikateľov so štátom, Slovenskom…,čo to vravím…Republikou Vladimíra Mečiara.

Za 21 rokov sa zločinci, kriminálna háveď i JUDrovia chichotali do dlaní pri slove „Spravodlivosť či Zákon“, ako babky na priedomí pri čakaní na jarné slniečko.

Za 21 rokov tých pár tisíc JUDrov dokázalo dohnať do „šialenstva“ tých NeJUDrov, ktorí sa pokúsili v Justícií hľadať…Spravodlivosť.

Život NeJUDrov by musel mať trvanie zhruba 1.500 rokov, aby sa dostal vo svojich príjmoch na úroveň JUDrov.

Morbidná predstava odchodu na dôchodok vo veku 1.465 rokov.

Po zahanbujúcom odchode z politickej scény sa Majster Klamu, Vladimír Mečiar, rozhodol o ukončení Republiky Klamárov. Socialistickej, kričia jedni , aby druhí replikovali – demokratickej. Nech si každý jeden odlomí svoju skyvu.

A začal tých svojich právnických Trpaslíkov obetovať.

Začal tým, čo sa „trtošil“ a „pregrciaval“, teraz k nemu pridal…citujem… ,Myslím,že v tejto veci bol Štefan Sadiki,pardon,Harabin,dobehnutý.,, (Predseda ĽS-HZDS V.Mečiar o exministrovi spravodlivosti Štefanovi Harabinovi a jeho telefonáte s údajným bosom drogovej mafie Bakim Sadikim), aby svoje dielo dokončil dvoma JUDrami.

Gašparovičom a Ficom.

Ten prvý JUDro žije v divnom svete tlaku medzi jabĺčkami „podnikateľa“ Mikuláša Varehu, trestne stíhaného za daňové podvody a svetom Potrieb JUDra R.F., ktorý nahrávkou o peniazoch zohnaných vlastnou hlavou privodil stav Úpadku klamárov.

,,Zveriť justíciu do rúk pána Mečiara a Harabina je ako urobiť Drakulu prednostom na hematológii.,, (podpredseda KDH Daniel Lipšic o situácii v slovenskom súdnictve).

Pán minister nemal pravdu.

„Hematologická“ JUDrovská klinika pracovala s dokonalou presnosťou.

Neviem, na čo sa tešíte Vy, drahí spoluobčania , farebne roztriedení.

Ja so vzrušením čakám na Pamäti Vladimíra Mečiara. Pretože ak pero bude mať tú istú vysokú kvalitu Hereckého talentu, potom nebude nutné ho prehlušiť rozhovorom.

Ak Vladimír Mečiar doposiaľ nenapísal knihu svojich pamäti, potom musí byť každému zrejme…“Ako Veľa Toho Vie“…

 

Toto je Brána do pekla pre…JUDrov.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487527x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy