Založ si blog

Tragédiou politického Trpaslíka Róberta.F. je, že nepochopil koniec času JUDrov-Trpaslíkov vymodelovaných Vladimírom Mečiarom.

Po dvoch desaťročiach Republiky Vladimíra Mečiara, v ktorých dominujúcim prvkom bol jeho dobrý „herecký“ výkon Majstra Klamu, prišla krátka, štvorročná epizóda.

Úpadok klamstva a klamárov. V podaní R.F. Úpadok, ktorý neprospel morálke spoločnosti a vniesol mravný relativizmus. A predovšetkým nevkusný herecký výkon človiečika hrajúceho sa na ľavičiara, ktorý vyvrcholil poznaním najväčšieho životného omylu. Vstupom do politiky a priznaním, že futbal hrať nevie.

„Klamár musí mať dobrú pamäť“ !…počúvame odkaz starý takmer 2000 rokov.

Autor tohto výroku, Marcus Fabius Quintilianus, určite aplaudoval majstrovi majstrov, Vladimírovi Mečiarovi.

Môžeme s pokojným svedomím povedať, že klamanie bola daň z príjmu, zo „mzdy“. JUDrov !

Za 21 rokov ich pár tisíc dokázalo do svojich vreciek presunúť jeden štátny rozpočet.

Za 21 rokov dokázali k tomu pridať ešte jeden štátny rozpočet za vykonštruované súdne spory takzvaných podnikateľov so štátom, Slovenskom…,čo to vravím…Republikou Vladimíra Mečiara.

Za 21 rokov sa zločinci, kriminálna háveď i JUDrovia chichotali do dlaní pri slove „Spravodlivosť či Zákon“, ako babky na priedomí pri čakaní na jarné slniečko.

Za 21 rokov tých pár tisíc JUDrov dokázalo dohnať do „šialenstva“ tých NeJUDrov, ktorí sa pokúsili v Justícií hľadať…Spravodlivosť.

Život NeJUDrov by musel mať trvanie zhruba 1.500 rokov, aby sa dostal vo svojich príjmoch na úroveň JUDrov.

Morbidná predstava odchodu na dôchodok vo veku 1.465 rokov.

Po zahanbujúcom odchode z politickej scény sa Majster Klamu, Vladimír Mečiar, rozhodol o ukončení Republiky Klamárov. Socialistickej, kričia jedni , aby druhí replikovali – demokratickej. Nech si každý jeden odlomí svoju skyvu.

A začal tých svojich právnických Trpaslíkov obetovať.

Začal tým, čo sa „trtošil“ a „pregrciaval“, teraz k nemu pridal…citujem… ,Myslím,že v tejto veci bol Štefan Sadiki,pardon,Harabin,dobehnutý.,, (Predseda ĽS-HZDS V.Mečiar o exministrovi spravodlivosti Štefanovi Harabinovi a jeho telefonáte s údajným bosom drogovej mafie Bakim Sadikim), aby svoje dielo dokončil dvoma JUDrami.

Gašparovičom a Ficom.

Ten prvý JUDro žije v divnom svete tlaku medzi jabĺčkami „podnikateľa“ Mikuláša Varehu, trestne stíhaného za daňové podvody a svetom Potrieb JUDra R.F., ktorý nahrávkou o peniazoch zohnaných vlastnou hlavou privodil stav Úpadku klamárov.

,,Zveriť justíciu do rúk pána Mečiara a Harabina je ako urobiť Drakulu prednostom na hematológii.,, (podpredseda KDH Daniel Lipšic o situácii v slovenskom súdnictve).

Pán minister nemal pravdu.

„Hematologická“ JUDrovská klinika pracovala s dokonalou presnosťou.

Neviem, na čo sa tešíte Vy, drahí spoluobčania , farebne roztriedení.

Ja so vzrušením čakám na Pamäti Vladimíra Mečiara. Pretože ak pero bude mať tú istú vysokú kvalitu Hereckého talentu, potom nebude nutné ho prehlušiť rozhovorom.

Ak Vladimír Mečiar doposiaľ nenapísal knihu svojich pamäti, potom musí byť každému zrejme…“Ako Veľa Toho Vie“…

 

Toto je Brána do pekla pre…JUDrov.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815193x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy