Založ si blog

Róbert Fico…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“.

Posledný marcový deň roku 1978 predniesol na Pražskom hrade, za účasti vrchného okupanta Brežneva, vykonávateľa vôle okupantov Husáka , prejav Vasiľ Biľak. Motívom bolo „prevzatie Leninového radu“, ktorým ho sovietsky okupanti poctili. Citujem z prejavu : „Nevykonal som v živote nič mimoriadne“ !

Všetci vieme, že to boli prvé a posledné pravdivé slova človeka, ktorého niekoľko desaťročné pôsobenie v politike poprelo všetky fyzikálne i prírodné zákony vrátane zemskej príťažlivosti.

Dôsledky „súdružského panovania“ tohto ideológa bude odstraňovať Slovensko ešte tri- štyri generácie.

Na morálku sa ma nepýtajte, ja s tým nič nemám. Mňa to ani nezaujíma, absolútne. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie

Dobre viete, že sme majstri v populizme, ak teda chceme byť. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie .

Upevňovanie mravného relativizmu prezentovaného Vasiľom Biľakom si našlo svojho genetického inžiniera aj po 21 rokoch od novembra ´89. Je to mimoriadne neúprimné a falošné , pretože Fico iba predstiera ľavicovú orientáciu. Je to iba marketingová metóda, ktorou znásobuje prázdnotu seba a svojho sveta, ktorému slúži ako značka. Dobre zaplatená.

Najvýnosnejším obchodom, najlepším tovarom na Slovensku, ktorý obsahuje baktérie oveľa nebezpečnejšie ako E-coli, sú „konzervy so „sociálnym štátom“ Róberta Fica. Nikto nikdy nebude mať toľko šťastia, aby sa stal svedkom vysvetlenia, čo je „sociálny štát“.

Takto si ho predstavujem ja :

 

PRÁZDNOTA…PRÁZDNOTA…BLUD Róberta Fica…

 

Róbert Fico od roku 1990, vždy keď mu bolo niečo na príťaž, v momente, keď okolie pochopilo…“že v živote nič mimoriadne nevykonal“, jednoducho zdupkal k ďalšiemu veľkolepému „projektu“. Zradil svojich komunistov, okašľal svojich premaľovaných v SDĽ, aby prišiel s Treťou cestou, z ktorej tiež „zišiel“ až do náručia hranej „sociálnej demokracie. V poslednom roku prešiel do záverečnej fázy svojho životného omylu – politiky.

“Róbert Fico začal plniť diabolský plán. Začal sa venovať vlastenectvu.”

Včera na Pravde – aplaudujem vám – som čítal niekoľkokrát rozhovor s Talianom Emanuele Zaninim, trénerom volejbalovej reprezentácie Slovenska. Povedal :

Štátna vlajka, alebo hymna, pre Talianov sú to obrovské symboly.

Po Slotovi nám odíde ďalší „vlastenec“ z politickej scény , pretože ľudia, ktorí túžia po jedinom, aby sa stali prospešní sebe samému nikdy nevedia, kam vedie cesta ich voličov.

Ľudia, ktorých obsahom politiky sú iba nadávky a urážanie sú iba zlaté modly na hlinených nohách. Opité aj triezve.

Súhlasím s tým, čo povedal Fico :

 

…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“

Do nových parlamentných volieb v roku 2014 slušní ľudia s ním vydržia a jeho voliči pochopia, že nič v živote mimoriadne nevykonal.

Rovnako, ako Vasiľ Biľak.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556401x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy