Založ si blog

Róbert Fico…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“.

Posledný marcový deň roku 1978 predniesol na Pražskom hrade, za účasti vrchného okupanta Brežneva, vykonávateľa vôle okupantov Husáka , prejav Vasiľ Biľak. Motívom bolo „prevzatie Leninového radu“, ktorým ho sovietsky okupanti poctili. Citujem z prejavu : „Nevykonal som v živote nič mimoriadne“ !

Všetci vieme, že to boli prvé a posledné pravdivé slova človeka, ktorého niekoľko desaťročné pôsobenie v politike poprelo všetky fyzikálne i prírodné zákony vrátane zemskej príťažlivosti.

Dôsledky „súdružského panovania“ tohto ideológa bude odstraňovať Slovensko ešte tri- štyri generácie.

Na morálku sa ma nepýtajte, ja s tým nič nemám. Mňa to ani nezaujíma, absolútne. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie

Dobre viete, že sme majstri v populizme, ak teda chceme byť. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie .

Upevňovanie mravného relativizmu prezentovaného Vasiľom Biľakom si našlo svojho genetického inžiniera aj po 21 rokoch od novembra ´89. Je to mimoriadne neúprimné a falošné , pretože Fico iba predstiera ľavicovú orientáciu. Je to iba marketingová metóda, ktorou znásobuje prázdnotu seba a svojho sveta, ktorému slúži ako značka. Dobre zaplatená.

Najvýnosnejším obchodom, najlepším tovarom na Slovensku, ktorý obsahuje baktérie oveľa nebezpečnejšie ako E-coli, sú „konzervy so „sociálnym štátom“ Róberta Fica. Nikto nikdy nebude mať toľko šťastia, aby sa stal svedkom vysvetlenia, čo je „sociálny štát“.

Takto si ho predstavujem ja :

 

PRÁZDNOTA…PRÁZDNOTA…BLUD Róberta Fica…

 

Róbert Fico od roku 1990, vždy keď mu bolo niečo na príťaž, v momente, keď okolie pochopilo…“že v živote nič mimoriadne nevykonal“, jednoducho zdupkal k ďalšiemu veľkolepému „projektu“. Zradil svojich komunistov, okašľal svojich premaľovaných v SDĽ, aby prišiel s Treťou cestou, z ktorej tiež „zišiel“ až do náručia hranej „sociálnej demokracie. V poslednom roku prešiel do záverečnej fázy svojho životného omylu – politiky.

“Róbert Fico začal plniť diabolský plán. Začal sa venovať vlastenectvu.”

Včera na Pravde – aplaudujem vám – som čítal niekoľkokrát rozhovor s Talianom Emanuele Zaninim, trénerom volejbalovej reprezentácie Slovenska. Povedal :

Štátna vlajka, alebo hymna, pre Talianov sú to obrovské symboly.

Po Slotovi nám odíde ďalší „vlastenec“ z politickej scény , pretože ľudia, ktorí túžia po jedinom, aby sa stali prospešní sebe samému nikdy nevedia, kam vedie cesta ich voličov.

Ľudia, ktorých obsahom politiky sú iba nadávky a urážanie sú iba zlaté modly na hlinených nohách. Opité aj triezve.

Súhlasím s tým, čo povedal Fico :

 

…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“

Do nových parlamentných volieb v roku 2014 slušní ľudia s ním vydržia a jeho voliči pochopia, že nič v živote mimoriadne nevykonal.

Rovnako, ako Vasiľ Biľak.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397105x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy