Založ si blog

Róbert Fico…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“.

Posledný marcový deň roku 1978 predniesol na Pražskom hrade, za účasti vrchného okupanta Brežneva, vykonávateľa vôle okupantov Husáka , prejav Vasiľ Biľak. Motívom bolo „prevzatie Leninového radu“, ktorým ho sovietsky okupanti poctili. Citujem z prejavu : „Nevykonal som v živote nič mimoriadne“ !

Všetci vieme, že to boli prvé a posledné pravdivé slova človeka, ktorého niekoľko desaťročné pôsobenie v politike poprelo všetky fyzikálne i prírodné zákony vrátane zemskej príťažlivosti.

Dôsledky „súdružského panovania“ tohto ideológa bude odstraňovať Slovensko ešte tri- štyri generácie.

Na morálku sa ma nepýtajte, ja s tým nič nemám. Mňa to ani nezaujíma, absolútne. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie

Dobre viete, že sme majstri v populizme, ak teda chceme byť. Vyjadrenie Roberta Fica počas tlačovej konferencie .

Upevňovanie mravného relativizmu prezentovaného Vasiľom Biľakom si našlo svojho genetického inžiniera aj po 21 rokoch od novembra ´89. Je to mimoriadne neúprimné a falošné , pretože Fico iba predstiera ľavicovú orientáciu. Je to iba marketingová metóda, ktorou znásobuje prázdnotu seba a svojho sveta, ktorému slúži ako značka. Dobre zaplatená.

Najvýnosnejším obchodom, najlepším tovarom na Slovensku, ktorý obsahuje baktérie oveľa nebezpečnejšie ako E-coli, sú „konzervy so „sociálnym štátom“ Róberta Fica. Nikto nikdy nebude mať toľko šťastia, aby sa stal svedkom vysvetlenia, čo je „sociálny štát“.

Takto si ho predstavujem ja :

 

PRÁZDNOTA…PRÁZDNOTA…BLUD Róberta Fica…

 

Róbert Fico od roku 1990, vždy keď mu bolo niečo na príťaž, v momente, keď okolie pochopilo…“že v živote nič mimoriadne nevykonal“, jednoducho zdupkal k ďalšiemu veľkolepému „projektu“. Zradil svojich komunistov, okašľal svojich premaľovaných v SDĽ, aby prišiel s Treťou cestou, z ktorej tiež „zišiel“ až do náručia hranej „sociálnej demokracie. V poslednom roku prešiel do záverečnej fázy svojho životného omylu – politiky.

“Róbert Fico začal plniť diabolský plán. Začal sa venovať vlastenectvu.”

Včera na Pravde – aplaudujem vám – som čítal niekoľkokrát rozhovor s Talianom Emanuele Zaninim, trénerom volejbalovej reprezentácie Slovenska. Povedal :

Štátna vlajka, alebo hymna, pre Talianov sú to obrovské symboly.

Po Slotovi nám odíde ďalší „vlastenec“ z politickej scény , pretože ľudia, ktorí túžia po jedinom, aby sa stali prospešní sebe samému nikdy nevedia, kam vedie cesta ich voličov.

Ľudia, ktorých obsahom politiky sú iba nadávky a urážanie sú iba zlaté modly na hlinených nohách. Opité aj triezve.

Súhlasím s tým, čo povedal Fico :

 

…“čím skôr tento parlament skončí, tým to bude lepšie“

Do nových parlamentných volieb v roku 2014 slušní ľudia s ním vydržia a jeho voliči pochopia, že nič v živote mimoriadne nevykonal.

Rovnako, ako Vasiľ Biľak.

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

nafta, benzín, ropa

Dopyt po rope čoskoro prekročí 100 miliónov barelov denne

20.10.2017 11:41

Celosvetový dopyt po rope do roku 2020 prekročí 100 miliónov barelov denne. Predpovedal to generálny tajomník kartelu OPEC Mohammed Barkindo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733179x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy