Založ si blog

Mafia potravinárska a farmaceutická a ich požehnané biologické zbrane „hromadného“ ničenia predávané ľuďom.

Potraviny sú vyrábané tak, aby podporovali „potrebu“ výroby liekov, ktoré následne približujú človeka k poslednému sprievodcovi na druhý svet so sloganom – „Liekmi ku zdraviu“.

Tento moderný príbeh je pravidelne opakovaný od čias povojnových. Čím je strach ľudí intenzívnejší, tým skôr ho prehltne. Spolu s tabletkou a „zranenia“ v podobe masového ovplyvňovania nikto nelieči. Naopak, systematicky ich udržiava.

Čítal som životný príbeh dôchodcu, ktorý nevie prestať pracovať. Pediatra, pána doktora Petra Lukeša z Boskovíc.

V tej chvíli som si spomenul na Minútové nezmysly Anthonyho de Mella a otázku študenta medicíny:

„Nemáte nejaké nové knihy o anatómií , lebo tie čo mám sú viac ako desať rokov staré“.

Predavač mu odpovedá: „Pozri, chlapče, v ľudskom tele žiadne kosti za posledných 10 rokov nepribudli“.

„Ba ani v ľudskej povahe za posledných desať tisíc rokov nič nepribudlo“, dodal Majster.

To je pravda. Iba Majster sa mýli. Z ľudskej povahy, pod tlakom emocionálnych reklamných trikov sa vytrácajú informácie starých kultúr, zvykov našich predkov.

Píše sa rok 1953.

Na konci zimy umiera masový vrah Jozef Visarionovič Stalin. O tri dni neskôr maďarský parlament prijíma rezolúciu o nehynúcej spomienke na Stalina a vyhlasuje obdobie národného smútku, aby si o tri mesiace neskôr Imre Nagy vypočul od Beriju a Malenkova tézy základnej línie nového kurzu.

Necelé dva týždne predtým sú násilne potlačené protikomunistické nepokoje v Plzni vyvolané dôsledkami hospodárskej krízy, ktorú do krajiny priviedla vláda KSČ. Boli zároveň reakciou na májovú menovú reformu, ktorá zlikvidovala úspory väčšiny spoločnosti čím si postavila robotnícku triedu proti komunistickému režimu. Podobne obišiel proletariát aj v Berlíne, aj keď tam mŕtvych bolo viac.

Dňa 23.decembra 1953 boli Berija, Merkulov, Dekanozov, Goglidze odsúdení k trestu smrti a popravení.

Nás, šarvancov zaujímalo čosi oveľa prízemnejšie. Boli to chvíle, keď babka zavalená starosťou o hospodárstvo nás neustriehla a mlsnými jazykmi sme mohli hodnotiť kvalitu smotany vo veľkých hlinených nádobách. Boli to okamihy, keď babka nalievala čerstvé mlieko, prežehnávala peceň chleba v ľanovom plátne a z kapustného listu vybaľovala žlté voňavé maslo.

Dedo na sebe málokedy dal poznať, čo mu beží hlavou, no jeho častejšie ponocovanie s uchom na rádiu zakázanej rozhlasovej stanice ba aj dlhé nekonečné debaty gazdov, ktorí si mali vždy čo povedať, sa nedali prehliadnuť.

Prichádzal čas, kedy zdraviu prospešné gazdovanie s pôdou a potravinami začala vytláčať veľkoprodukcia a chémia.

Doktor Lukeš sa v tom magickom roku 1953 po prvýkrát stretáva s akupunkturou. S jej logikou myslenia, taoizmom i metódami, no tie zostali na dlho pre komunistov natoľko nebezpečnými, že zostali samizdatom. Napriek tomu, že materiály priviezli naši lekári z Kórejskej vojny, ktorá skončila práve v polovici roku 1953.

Rok 1968 vniesol do Československa nielen strach komunistov od Brežneva o „zdravý“ vývoj u nás, ale aj rýchlosoľ do potravinového reťazca.

Rýchlosoľ je dusičnan draselný zmiešaný s dusičnanom sodným v pomere 2 : 5.

Jed, ktorý do seba súkame deň po dni.

Poniektorí ešte so spomienkami na farbu, vôňu i zdravú chuť masla od babiek.

Doktor Lukeš si pred časom vypísal z matriky zoznam najstarších ľudí vo svojom okolí.

Na otázku, ako to robia, že sú takí čiperní a čo varia a jedia odpovedali. My sme v mladosti nemali jedlá, do ktorých sa dávali moderné jedy zvané konzervačné. A dnes, keď prechádzame v nákupných strediskách a vidíme pestrofarebne zabalené „potraviny“, zrýchlime krok, pretože práve v nich je najviac ečiek.

Pediater Lukeš zostavil Desatoro neodporúčaných potravín:

–       Nejedzte cudzokrajné ovocie. Dozrievajú bez slnka, obsah vitamínov minimálny zato obsah organických kyselín maximálny.

–       Jahody z cudziny obsahujú oparový výrus a spôsobujú afty a žltačky typu A.

–       Nekonzumujte nič, čo obsahuje kyselinu citrónovú, lebo je najagresivnejšia a podieľa sa na odvapňovaní organizmu. Je prítomná v malinovkách, v množstve potravín a cukríkoch.

–       Nevyprážajte na oleji.

–       Nekonzumujte umelé tuky. Maslo je zdravšie.

–       Nejedzte jogurty s dlhou dobou trvanlivosti, pretože sú plné konzervačných látok a sú „mŕtve“.

–       Nejedzte tavené syry a údeniny, pretože sú plné rýchlosoli.

–       Nekonzumujte pražené arašidy a chipsy.

–       Nejedzte pečivo uskladnené v igelite, pretože už po troch hodinách začína rásť pleseň Candida albicans.

–       Nekonzumujte vo veľkom množstve vlašské orechy, nedozreté banány a dlho vyluhovaný čierny čaj.

Jedzte to, čo vaši predkovia, odporúča pediater Lukeš. Dedovia a babky, ktorí sa takto dožili vysokého veku a neskončili v domove dôchodcov.

A ako s humorom dodáva, „pokiaľ vás nevymenili v pôrodnici, máte vo vienku gény”, ktoré sa, v kombinácií so zdravými potravinami, stanú hrozbou pre farmakologickú mafiu.

 

 

 

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643043x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy