Založ si blog

Prečo pravica nepovie : Slovensko je štátom zločineckým !

Včera som si vypočul správu z prostredia neprispôsobivých. Jej pointa bola natoľko podnetná, že sa s ňou chcem podeliť. Peňazí majú dostatok a ich hlučné zábavy rušia nočný pokoj ostatných.

Dnes som si prečítal správu, že štátu hrozí súdny spor o Duckého zmenky za jednu miliardu. Táto správa je z prostredia až priveľmi prispôsobivých, ktorej existenciu , spôsoby a zisk vytvoril svojho času Vladimír Mečiar a v jeho tradícií pokračujú ním „vymodelovaní“ potomkovia.

Medzi neprispôsobivými a priveľmi prispôsobivými nie je prázdnota.

Žijú tu ľudia na hranici, kde už na nich striehne chudoba. Pracujú tu ľudia na čiare možnosti, aby si na nich počkali staré a aj nové dane. Peniaze, ktoré pracujú predovšetkým pre neprispôsobivých a priveľmi prispôsobivých.

Poznanie staré ako Matuzalem z Trenčianskych Teplíc.

Generálny prokurátor Dobroslav Trnka podal v rokoch 2009 a 2010 dve mimoriadne dovolania v prospech súkromných firiem, ktoré žalovali štátne podniky. Obe firmy zastupovala manželka vtedajšieho námestníka generálneho prokurátora Ladislava Tichého, Danuše Tichá.

Neboli to podania, ktoré by hájili záujem štátu a jeho občanov ako požaduje zákon, bol to interes ľudí, ktorí chceli dvakrát po jednej miliarde.
Prvé z dvoch dovolaní podal Trnka v kauze Duckého zmeniek proti SPP.
Ducký mohol dokázať, že zmenky sú falošné, zavraždili ho. Valko úspešne zastupoval SPP, zavraždili ho.
Čentéš by mohol zabrániť dovolaniu proti štátu, no  prezident ho nevymenoval aby občanom Slovenska ukázal vulgárne gesto prostredníkom ľavej ruky, kde má „uloženú“ Ústavu.
Trnka má kamaráta z mafiánskych zoznamov, Kočnerov švagor robí na generálnej prokuratúre a Ficova sestra Lucia, je nevesta advokáta Chabadu ktorý zastupoval Ivana Lexu v najsmiešnejšej komédií na spravodlivosť z konca minulého storočia.
Mohli by sme sucho skonštatovať – A sme doma, či…?

V nedeľu dvaja politici z obrazovky STV nám odkázali, že sa mýlime. Oni sú tu Doma !

Pravicový politik, od ktorého pravicový volič očakáva, že mu úprimne povie – „Tento štát je štátom zločineckým“ – sa púšťa do polemiky o hlúposti zvanej „zhodnocovanie“ prvého pilieru a „znehodnocovanie“ pilieru druhého.

Ľavicový politik, s evidentne prítomným zúfalstvom v tvári žiada „Recept na oživenie ekonomiky Slovenska“.

No a večer sa z mäkkých médií leje na diváka „osvieženie“, aby prehlušilo problémy dňa. Romantika v sladko-kyslom náleve, krv, násilie, perverzita, brak bulváru a neodmysliteľné „svetlovlásky“ na záver s prehľadom „najdôležitejších“ správ, kde dominujú správy o neprispôsobivých.

Rituál, ktorý vytvára dymové zrkadla všednosti dňa pre mocných Slovenska.

Pre záujmové, lobistické skupiny, ktorým vzhľadom na ich ekonomické záujmy na Slovensku nesmierne vyhovuje, keď “vytesnia” hlavy občanov takýmto humusom, aby sa nedal priestor zvyšovaniu vzdelanostnej úrovne spoločnosti. Napríklad mediálnej.

Pre členov Rady pre vysielanie a retransmisiu a Rady verejno- právnych inštitúcií, ktorí sú iba nástrojom tých prvých.

Pre samotné média a ich vlastníkov a obchodníkov, kde príjem z reklamy je viazaný na počet “prizerajúcich sa” a to vyvoláva ochotu dať na obrazovku čokoľvek.

Pre účinkujúcich je to iba model , v ktorom je im daný vyšší podiel na zisku. Ten, v konečnom dôsledku,  platíme všetci prostredníctvom kupovania tovaru.

Pýtate sa, čo sa vlastne zmenilo.

Zásadné a jediné, pretože stroj priveľmi prispôsobivých sa znova rozbieha.

Manželka človeka, ktorý zastupuje bývalého generálneho prokurátora a Gašparovičom nevymenovaného prokurátora zvoleného parlamentom, už nezastupuje záujem “švajčiarskej” firmy za jednu miliardu voči Slovensku. Voči jej občanom.

A aby som nezabudol.

Pozrite si, kedy je zaradený program – „Výmena manželiek“ – aby ste nedajbože nemali chvíľu pre seba a pomaly začali chápať prítomnosť „dymových zrkadiel“ mocných.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815142x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy