Založ si blog

Komunisti od Gottwalda zlikvidovali svätú Bibliu, aby Ponovembroví napísali Bibliu Darebákov. A Národný poklad je fuč.

Zo socialistického Francúzska boháči utekajú pred daňami. Do Ruska.

Zo socialistického Slovenska boháči nielen neutekajú, ale ich „podnikanie“ je podporované daňami ostatných nebohatých občanov. A aby bolo zábavy viac, vyznávači modernej „biblie“ darebákov dodali aj „svätožiaru“. Od socialistického vlastenectva, prostredníctvom „štátneho Slotovho vlastenectva“ sa prepracovali až ku karikatúre socialistického vlastenectva. Na jeho konci sú národné poklady a zbierky, ktoré jednoducho zmiznú.

V ošiali „strieľania“ si Gašparoviča i neuveriteľnej aktivity verejnej mienky, ktorá čarom svojich postojov sa vymaňuje zo stáda a nesťažuje sa na hlupákov, ale žiada riešenia, nachádzam deň po dni jeden príbeh za druhým z Biblie Darebákov.

Znova sa potvrdzuje, že svet obývajú iba dve rasy. Slušní a darebáci.

Na Slovensku sa najlepšie darí ničomnosti všade tam, kde nič nie je sväté.

Keď si prečítam správu zo začiatku roku, kde k môjmu potešeniu, spoločenstvo veriacich z Francúzska ide v Nitre nielen postaviť Kaplnku zasvätenú sv. Cyrilovi a Metodovi, ale ono bude aj stavbu financovať, obchádza ma pokora pred rozmerom čestnosti zámeru.

Keď si prečítam správu z tlačovky predsedu Nadácie Matice slovenskej, Jozefa Steinera, že v budúcnosti hodlajú predať kovovú časť Národného pokladu, obchádza ma hrôza. Lebo, Jozef Steiner a spoločníci presviedčajú, že, „uložený poklad neslúži svojmu účelu“. Priznávam, po historickej dvadsaťročnej skúsenosti, že sú aj účelnejšie riešenia.

Obchádzajú ma mrákoty, lebo z podobnej aktivity identických „štátnych vlastencov“ vznikalo Podielové družstvo Slovenské investície na pôde Matice slovenskej. S prozaickou pointou vyznávačov Biblie darebákov. S jeho krachom a činnosťou správcu konkurznej podstaty. Výsledkom bolo „vyparených“ najmenej 20 miliónov eur.

Inštitúcie málokedy znetvorujú našu povahu.

Znetvoruje ju história daného spoločenstva.

Francúzi si svoju Veľkú francúzsku revolúciu urobili mimoriadne dôkladne. Gilotíny nestíhali krky darebákov označených inými darebákmi a zanechali súčasníkom ich typické svišťanie, keď hlavy padali dolu. Už iba pomyslenie naň priviedlo francúzsku spoločnosť k rešpektovaniu práva a princípov právneho štátu.

Na Slovensku sme spackali každú jednu revolúciu a tak náš rozmer práv a povinnosti je na úrovni Kecala z Predanej nevesty. Dedinského dohadzovača v kombinácií s Principálom komediantov.

Prečítal som si pred pár dňami informáciu, podľa ktorej chce predseda vlády nezamestnanosť riešiť v poľnohospodárstve. Ja verím inému človeku, vinohradníkovi, ktorý argumentáciou preukázal , že tento návrh je protipólom múdrosti dobrého hospodára. Z jednoduchého dôvodu. On naozaj obrába vinicu.

Preto navrhujem začleniť nezamestnaných do SBS-esiek a poveriť ich jediným poslaním. Dozerať, aby Slováci vo veľkom nezačali študovať dejiny Veľkej francúzskej revolúcie, pretože až tu by mohlo dôjsť k ohrozeniu štátnosti tej formy, aká je ponúkaná domorodému obyvateľstvu posledných 20 rokov.

Za viac, ako jeden rok sa z miesta „nepohol“ správca konkurznej podstaty.

Za to isté obdobie polícia neobjasnila, ktorému darebákovi sa podaril tento kúsok.

Dobre informované zdroje tvrdia, že ide o dvoch donorov jednej politickej strany.

Po včerajšom ubezpečení Ficovho kamaráta, podotýkam nepolitického kandidáta na post generálneho prokurátora, Čižnára, verím, že preň nebude problém prípad objasniť, lebo ma presvedčil, že nejestvujú politické kauzy. Iba to, čo sa dostalo do rozporu s právom a teda to, čo treba vyšetriť.

Francúzska kaplnka v starobylej Nitre sv. Cyrilovi a Metodovi má irituje. Budem uvažovať, či na nich „nepoštvem“ poslancov od Ftáčnika. Už jednu skúsenosť s vypudením súsošia s. Cyrila a Metoda majú. Z Bratislavy. V Bratislave majú iné starosti, ako okrúhle výročie príchodu vierozvestcov. Na magistráte sa chvíľu hrali na Sherlockov Holmesov, aby utajili znalecké posudky pod Širokého hotelom a zimným štadiónom. Na magistráte zahladzujú stopy po dverách číslo päť na nových tendrovaných trolejbusoch od chlapcov z jachty.

Minister kultúry, Marek Maďarič , má alibi pevné. V Bratislave sa nenachádza pár metrov štvorcových dôstojného verejného priestranstva, na ktorom by súsošie mohlo stáť. To tvrdia poslanci od Ftáčnika, z ktorého chceli mať „úspešného primátora“.

Rovnaké alibi, ako v prípade „tajnej voľby“ riaditeľa STV Hrehu, kamaráta Pavla Pašku, kde aj on sám pochopil, že ide o človeka, ktorý nemal ani zbla vedomosti o  verejnoprávnej inštitúcií. Rovnaké alibi, ktoré viedli k novému pokusnému obdobiu s komunistom Nižňanským, na konci ktorého zostala niekoľko sto miliónová sekera so zvláštnou schopnosťou. Vysekať otvor do miliardových obchodoch, na úkor koncesionárov, pre inú spoločnosť chlapcov od jachty. Towercom a.s.

Možno bude stáť v Martine. Samozrejme, ak úradníci ministerstva kultúry prekročia tieň vlastných záujmov a nečakane precitnú do podobnej polohy bázne, ako veriaci z Francúzska so svojim spoločenstvom a ich kaplnkou sv. Cyrilovi a Metodovi v Nitre.

Ak by bol „problém“ aj s Martinom, navrhujem postaviť u nás, na dedine vo svätom údolí, kde tróni Panna Mária. Jej, sa bolo pokloniť sedem cisárov sveta. A my, dedinčania, máme v krvi úctu ku kráľovskej korune, ktorá je vladárom múdrym a bohabojným.

Dnes Slovensku chýba Dominik Tatarka, ktorý by dokázal po knihe – Kultúra ako obcovanie – napísať jej druhý diel, lebo pomery v spoločnosti sa akosi nápadne ponášajú na čas jeho.

Knihu s príznačným názvom.

Obcovanie so všetkým.

 

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397150x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy