Založ si blog

Ficova Gorila prekypuje zdravím a hororový dom Freddy Kruegera je na predaj.

Zachráňte Róberta Fica a dajte mu vyšetrovateľa, aby sa už zbavil strachu. S týmto názvom som v auguste v roku 2011 napísal blog.

Dnes, po osemnástich mesiacoch stále platí, že posledných 21 rokov dalo občanovi jedinú istotu. Politici, zlodeji neboli a ani nebudú potrestaní.

Dnes som si prečítal správu, ktorá hovorí, že dom zo slávneho filmového hororu 80-tých rokov „Nočná mora z Elm Street“ je na predaj. Má 250 metrov štvorcových, tri spálne, bazén, záhradný domček. Dom postavili v roku 1919.

Bol dokončený rok potom, čo skončil prvý európsky masaker 20. Storočia. Rok potom, čo na hŕbe miliónov mŕtvych vznikol náš štát. Československo.

Film, v ktorom Freddy Krueger „operuje“ svoje obete vznikol o 65 rokov potom, čo dom bol dokončený.

O päť ďalších rokov prišiel rok 1989 a jeho november a stačilo 37 mesiacov, aby sa „samet“ dohodol s eštebákmi a komunistami a mali sme samostatnosť a jej „kapitálotvornú skupinu“ Vladimíra Mečiara, ktorá podnes zostavuje vládny kabinet.

Slovensko má 49 035 kilometrov štvorcových, takmer päť a pol milióna obyvateľov a je šestnástym členom eurozóny. Na rozdiel od domu Freddyho Kruegera máme oveľa viac „spálni“, v ktorých sa odohráva predstieranie skutočného života.

Predvčerom som si prečítal – „Nič, čo je v správe Gorila, aj keby bola pravdivá, ma nekompromituje“.

Podivuhodná konštrukcia predsedu vlády, ktorého neustále straší „pýtanie peňazí“ na predvolebné  kampane od Penty jeho asistentom Határom.

Celá minuloročná predvolebná kampaň bola sprevádzaná stádami goríl, aby docielila základné. Zmenu mocenských pomerov. Proces, kde na konci sa Slovensko prezlieka z odevu zmysluplnosti do hávu predstierania. Sponzorom Smer-SD „vložené“ peniaze do divadielka Gorila boli investované veľmi dobre.

Slovensko sa pomaly mení na hororový dom Freddyho Kruegera. Dom, kde Rómovia poberajú desiatky miliónov eur za „aktivačné práce“, no ani starostovia ich „nenachádzajú“ pri práci.

Dom, kde sa stavia, Širokého Váhostavom, diaľnica odnikiaľ nikam a končí v poli. Diaľnica, ktorej cena na začiatku bola šesťnásobne lacnejšia, ako dnes, keď sa podpísal ďalší dodatok k zmluve a cena sa „vyšplhala“ k takmer sto miliónom.

Slovensko sa pomaly mení na hororový dom Freddyho Kruegera, kde jeden z hlavných aktérov emisného podvodu, kde ten istý Havalec vypracoval koncept vojaka 21.storočia v podobe „hŕby“ popísaného papiera za milióny, kde ten istý „podnikateľ“ dnes dostáva takmer 700 tisíc eur, aby predstieral laboratórny kontajner.

Producenti Hollywoodu vymýšľajú filmové diela hororu , aby zarobili veľké peniaze.

Producentom vládnej moci na Slovensku vymýšľajú sponzori nepotrebné a nezmyselné projekty za veľké peniaze občanov, aby im a Slovensku dominovala hrôza hororu.

Hororu reálneho života, kde pred hrôzou Freddyho Kruegera neuteká Johny Deep, ale zdeptaní občania s narastajúcou depresiou.

 

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

Je možné vysloviť domnienku o vážne poškodenom duševnom zdraví Róberta Fica. . . ?

15.10.2017

V sobotu na adresu prezidenta Kisku vyslovil návrh: „Nech ukáže všetky zmluvy, ako to robím ja“ ! Predseda Smer-SD doteraz ukázal jediné. Demagógiu a klamstva, ktoré za 11 rokov jeho vládnutia viac »

NEPOUZIVAT!

Z trhu sťahujú liek Theraflu Forte, môže obsahovať cudzorodé častice

18.10.2017 16:06

Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o stiahnutí lieku Theraflu Forte z úrovne distribučných spoločností a lekární.

tk, lipsic

Podľa Smeru Lipšicova právna zástupkyňa zavádza verejnosť

18.10.2017 16:03

Podľa právnej zástupkyne expolitik Lipšic ako minister spravodlivosti nikdy nepodal dovolanie, keď znalecké posudky konštatovali spoluzavinenie chodca, ako to bolo v jeho prípade.

sokol červenonohý

Sokol Lucky sa stal celebritou

18.10.2017 16:00

Jeden zo slovenských sokolov červenonohých prekvapil ornitológov trasou, akú si vybral na cestu do Afriky, pretože letel cez Francúzsko, a nie cez Balkán či Blízky východ.

Peniaze, lupa, graf, dolár, euro

Ťažobný gigant Rio Tinto v USA obvinili z podvodu

18.10.2017 15:48

Britsko-austrálsky ťažobný gigant Rio Tinto a jeho dvoch bývalých manažérov obvinili v USA z podvodu pre zatajovanie strát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,021
Celková čítanosť: 5729338x
Priemerná čítanosť článkov: 5611x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy