Založ si blog

Ficova Gorila prekypuje zdravím a hororový dom Freddy Kruegera je na predaj.

Zachráňte Róberta Fica a dajte mu vyšetrovateľa, aby sa už zbavil strachu. S týmto názvom som v auguste v roku 2011 napísal blog.

Dnes, po osemnástich mesiacoch stále platí, že posledných 21 rokov dalo občanovi jedinú istotu. Politici, zlodeji neboli a ani nebudú potrestaní.

Dnes som si prečítal správu, ktorá hovorí, že dom zo slávneho filmového hororu 80-tých rokov „Nočná mora z Elm Street“ je na predaj. Má 250 metrov štvorcových, tri spálne, bazén, záhradný domček. Dom postavili v roku 1919.

Bol dokončený rok potom, čo skončil prvý európsky masaker 20. Storočia. Rok potom, čo na hŕbe miliónov mŕtvych vznikol náš štát. Československo.

Film, v ktorom Freddy Krueger „operuje“ svoje obete vznikol o 65 rokov potom, čo dom bol dokončený.

O päť ďalších rokov prišiel rok 1989 a jeho november a stačilo 37 mesiacov, aby sa „samet“ dohodol s eštebákmi a komunistami a mali sme samostatnosť a jej „kapitálotvornú skupinu“ Vladimíra Mečiara, ktorá podnes zostavuje vládny kabinet.

Slovensko má 49 035 kilometrov štvorcových, takmer päť a pol milióna obyvateľov a je šestnástym členom eurozóny. Na rozdiel od domu Freddyho Kruegera máme oveľa viac „spálni“, v ktorých sa odohráva predstieranie skutočného života.

Predvčerom som si prečítal – „Nič, čo je v správe Gorila, aj keby bola pravdivá, ma nekompromituje“.

Podivuhodná konštrukcia predsedu vlády, ktorého neustále straší „pýtanie peňazí“ na predvolebné  kampane od Penty jeho asistentom Határom.

Celá minuloročná predvolebná kampaň bola sprevádzaná stádami goríl, aby docielila základné. Zmenu mocenských pomerov. Proces, kde na konci sa Slovensko prezlieka z odevu zmysluplnosti do hávu predstierania. Sponzorom Smer-SD „vložené“ peniaze do divadielka Gorila boli investované veľmi dobre.

Slovensko sa pomaly mení na hororový dom Freddyho Kruegera. Dom, kde Rómovia poberajú desiatky miliónov eur za „aktivačné práce“, no ani starostovia ich „nenachádzajú“ pri práci.

Dom, kde sa stavia, Širokého Váhostavom, diaľnica odnikiaľ nikam a končí v poli. Diaľnica, ktorej cena na začiatku bola šesťnásobne lacnejšia, ako dnes, keď sa podpísal ďalší dodatok k zmluve a cena sa „vyšplhala“ k takmer sto miliónom.

Slovensko sa pomaly mení na hororový dom Freddyho Kruegera, kde jeden z hlavných aktérov emisného podvodu, kde ten istý Havalec vypracoval koncept vojaka 21.storočia v podobe „hŕby“ popísaného papiera za milióny, kde ten istý „podnikateľ“ dnes dostáva takmer 700 tisíc eur, aby predstieral laboratórny kontajner.

Producenti Hollywoodu vymýšľajú filmové diela hororu , aby zarobili veľké peniaze.

Producentom vládnej moci na Slovensku vymýšľajú sponzori nepotrebné a nezmyselné projekty za veľké peniaze občanov, aby im a Slovensku dominovala hrôza hororu.

Hororu reálneho života, kde pred hrôzou Freddyho Kruegera neuteká Johny Deep, ale zdeptaní občania s narastajúcou depresiou.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397145x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy