Založ si blog

Róbert Fico a jeho “účel svätí prostriedky” ku kreslu prezidenta.

Znásilnil, zneužil a zneuctil, aby svoju ohavnosť vystavil spoločnosti na obdiv. V antickom svete formou nevídanou. V realite života dneška , kde sú uctievané pravidla džungle v politike aj v živote spoločnosti, spôsobom, ktorému časť spoločnosti nastavuje uši a aplauduje.

Napísal blog , aby sa vyznal z pocitov zábavy a smiechu, no pozorný čitateľ nevidí nič nové. Dvadsaťtri rokov nudného ohlúpovania bez vyšších ambícií volajúcich po kvalitatívnom posune spoločnosti. Stav predstieraného “mravného pobúrenia“ komunikačnou technikou manipulujúcou ľudí, kde sa očakávania osobného prospechu zaodievajú do hávu daru tupej nedôstojnosti, aby privodili jediný možný koniec.

Strácame krajinu, kde sme sa narodili.

Svet politiky póz a prázdnoty je svetom neprinášajúcim bolesť , lebo je veľa tých, ktorých netrápi otázka Piláta :

„Čo je pravda ?

Nikto, za plných 150 rokov, nedokázal zasadiť takú smrteľnú ranu Matici slovenskej, ako predseda vlády na konferencií pri jej oslavách spomínaného okrúhleho výročia.

Lebo nešlo o vyvolanie spoločenskej rozpravy o budúcnosti ťažko skúšanej Matice slovenskej.

Lebo motívom boli len osobné ambície s vyvrcholením v roku 2014, kedy aj pomocník autora Čiernej diery, Ivan Gašparovič, bude vypoklonkovaný do minulosti za hlasného odsúdenia spoločnosti.

Prirovnanie k Vladimírovi Mečiarovi by bolo falošné. On mal vlastný názor, svoje zámery a nie on slúžil, ale strelke jeho politického kompasu sa prispôsobovali a slúžili iní.

Róbertovi Ficovi začínajú rednúť rady „veriacich na istoty“ pod krutou realitou všednosti dňa.

A tak, ako vyprázdňujúca sa nádrž núti vodiča natankovať aj Róbert Fico pochopil, že je potrebné pohroziť osvedčenou rukou zväčšujúcej sa sociálnej katastrofe nezamestnanosti.

Maďarskou kartou, ktorá voľných voličov štátom sponzorovaného „vlastenca“ Jána Slotu, dvihne z hrobu vždy a za každých okolností.

Róbert Fico napísal svoju predstavu kandidáta na prezidenta. Ak by som ju historický chcel systémovo zaradiť, potom by bolo treba cestovať v čase až do obdobia filozofa Platóna. Jeho Ústavy a demokracie a aj súboru cnosti muža vládcu.

V krajinách rešpektujúcich židovsko-kresťanskú kultúru nenájdem jediného aktívneho politika, ktorý by bol tak vzdialený nárokom na budúceho prezidenta, ktoré vypočítava samotný predseda vlády.

Nanovo hrozí maďarskou kartou, aby delil občanov princípom rozporu s pravidlami demokracie. Vyťahuje ju, lebo vie, že jej danosti červeného súkna dvíhajú zlobu býkov i divákov zo sedadiel. Niektorí ľudia si jednoducho neželajú, aby sa otázka národnostných menšín stratila, pretože nechcú prísť o dobre platenú funkciu.

Pod tlakom osobných záujmov je potrebné zničiť Artušov okrúhly stôl, kde každý prísediaci bol rovnoprávny iným.

Roky sú tu prítomné dôvodné podozrenia o podozreniach s machináciou Národného pokladu.

Roky sa hovorí o prapodivných obchodoch Podielového družstva spojeného práve s Maticou slovenskou.

Roky sa tu „šepká“ o utlmovaní vyšetrovania spomínaných konaní, ktoré zakladajú domnienku trestnej činnosti.

Roky tu stoja podozrenia s matičnou Neografiou.

Ani raz za niekoľko rokov nezaznel  hlas predsedu vlády, ktorému zákony moci ukladajú nielen zákon ustanovovať, ale aj využívať všetky mocenské nástroje na jeho dodržiavanie.

Hlas predsedu vlády nezaznel ani v čase, kedy sa ju jej bývalý predseda, Jozef Markuš, pokúšal zrušiť.

V prípadoch vyššie spomínaných však „fungujú“ ľudia spätí s komunistickou minulosťou a sponzorskou prítomnosťou a tak je príznačné, že „bolesť“ predsedu vlády má vyšší prah necitlivosti.

Každá spoločnosť vsádza do svojho krvného  obehu vlastný mravný kódex svojho času.

Zločiny ideológií iba dvadsiateho storočia hovoria viac, ako zrozumiteľne. Každá z nich má vlastný katalóg zločinov proti mravnosti spolu so súpisom desiatok miliónov nevinných obetí.

Pred storočím dvadsiatym prvým stoja dva základné kamene, ktoré viac ako dvetisíc rokov trvajúcej židovsko-kresťanskej tradícií umožnia žiť ďalej, alebo ju dostanú do prachu zabudnutia iných kultúr.

Mravnosť a kultúra.

Prvky, ktoré  boli tŕňom v oku komunistov minulého storočia márne usilujúcim o svetovú hegemóniu.

Prvky, ktoré dnes popierajú „socialisti“ vo svojej horúčke formovania základného konfliktu tohto storočia. Konfliktu nového šatu globálnej veľmoci a jej „svetoobčana“.

Napriek poznaniu, že sú to národy skryvajúce v sebe bohatstvo, lebo ony sú pre ľudstvo tým skvostom, ktorý bol od samého začiatku zámerom Stvoriteľa.

Biskup F.Sheen na konci minulého storočia vyriekol veľkú pravdu, ktorá zrejme bude platiť ešte nejaký čas :

„Moderní „kazatelia“, aj politickí, stoja jednou nohou na pravde kraviny a druhou na nevedomosti hlupáka“.

Platnosť tejto myšlienky živia tí politici, ktorým vyhovuje svet zvrátenosti, kde kresťanstvo zomiera a v ňom sa formuje jednorozmerný človek.

Tu a teraz !

Za misu šošovice.

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643058x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy