Založ si blog

Ste najväčšia škodná, súdruh Fico. Alebo – Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa !

Cirkev si zvolila pápeža a Slovensko ďalej nezostáva nič dlžné svojej povesti a zvolilo si diabla, ktorý sa s ním pohráva na „ceste do pekla“.

Novým olympijským sloganom predsedu Fica je – „Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa“ !

Keď počujem ráno „blondýnu“ z jedného komerčného rádia, že referendum o Olympiáde nepotrebujeme, lebo je drahé a máme radšej dať peniaze do výtlkov, mám dve možnosti.

Vložiť si do prehrávača obľúbencov z Radiohead a počúvať skvostný rock. Napríklad Paranoid Android – „Až budem kráľom, budeš prvý, kto sa postaví k múru. S tvojim názorom, ktorý nemá žiadny význam“.

A potom, potom rozmýšľať o nepomere výtlkov na cestných komunikáciách  s „výtlkami“ v hlavách tých, ktorí formujú verejnú mienku.

Predseda Fico chce Olympijské hry a to bez referenda napriek tomu, že odhady nákladov sú na úrovni dvoch miliárd eur. Napriek tomu, že ekonómovia hovoria o ekonomickej samovražde Slovenska. Napriek tomu, že zásah do životného prostredia v chránenej oblasti bude nevratný.

Obhajoba tohto nezmyslu má túto podobu : „Vložené miliardy sa vrátia prostredníctvom rozvoja turistického ruchu“, tvrdí Fico.

Dnes ráno som si prečítal hodnotenie švajčiarskej organizácie Svetové ekonomické fórum, s týmto záverom. Slovenská republika patrí medzi najnepriateľskejšie krajiny sveta voči turistom. Patrí nám ôsma pozícia a pred nami sú iba takéto turistické destinácie – Irán, Pakistan, Venezuela, Bolívia.

Bolo by poctivejšie povedať ľuďom, že za touto ekonomickou samovraždou stojí jediné. Prostredníctvom obrovských investícií zo štátnych peňazí, zatraktívniť a zhodnotiť doterajšie investície sponzora Smer-SD a to investičnej skupine J&T a tak  sa jej oblúkom revanšovať za pomoc pri posledných parlamentných voľbách.

Konanie poškodzujúce občanov Slovenska, hazardérstvo s vlastnými voličmi istôt, ktorí na tomto príklade dostanú konečne základné posolstvo takzvaného ľavičiara Fica a zásadné poznanie.

Vyššie dane nepôjdu na sociálne programy, ktoré im predseda Fico sľuboval v predvolebnom čase, ale na hry miliardárov a ich konské póla.

Takže, na slovíčko, súdruh predseda Fico.

Ak súdruh poslanec Smer-SD Bláha hovorí ekonomické nezmysly beriem to ako poplatnosť vaším „ekonomickým obzorom“, poplatnosť, ktorá je mimoriadne finančne výhodná. Pre súdruha Bláhu.

 

Ak súdruh poslanec  Smer-SD Richard Raši ubezpečuje, že ťažba uránu pri Košiciach nebude mať dopad na zdravie, kvalitu života či kvalitu životného prostredia, platí tá istá premisa osobných výhod , ako pri súdruhovi Bláhovi.

Zvláštne, čistý individualizmus, ktorý s ľavicou ideológiou nemá nič spoločné.

Ak tára nezmysly súdruh predseda Fico platí síce to isté, ako pri jeho „poslancoch“. Ibaže tu je prítomný ešte jeden bonus navyše.

Spokojnosť sponzora, investičnej skupiny – investičné skupiny Fico nenávidí – J&T, ktorej sa ľavičiarskym ekonomickým modelom nádherne rozrastie doterajší majetok v oblasti, kde sa plánujú Olympijské hry.

Stará pravicová garda sladko spinká, pretože ona sa už rok pokúša „po chlapský porozprávať“, či „zalamovať rukami“ alebo nemo prikyvovať inou posunkovou rečou.

A čo mi, ľudia ?

Ja si pustím Paranoid Android s týmto textom :

„Ambície ťa robia pekne škaredým.

Kopajúce a kvíliace malé prasiatko od Gucciho.

Nepamätáš si.

Prečo si nespomenieš na moje meno“.

Pre zábudlivých –

Fico: Mám diabolský plán

Slávnostný snem Smeru využil Robert Fico na kritiku opozície.

Diabolský plán

Fico je nadšený úspechmi vlastnej strany a je presvedčený, že jasný sociálnodemokratický program Smeru nemá na Slovensku nijakú alternatívu.

 

 

(C) SITA – uverejnené v Pravda 15.3.2013

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556390x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy