Založ si blog

Ste najväčšia škodná, súdruh Fico. Alebo – Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa !

Cirkev si zvolila pápeža a Slovensko ďalej nezostáva nič dlžné svojej povesti a zvolilo si diabla, ktorý sa s ním pohráva na „ceste do pekla“.

Novým olympijským sloganom predsedu Fica je – „Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa“ !

Keď počujem ráno „blondýnu“ z jedného komerčného rádia, že referendum o Olympiáde nepotrebujeme, lebo je drahé a máme radšej dať peniaze do výtlkov, mám dve možnosti.

Vložiť si do prehrávača obľúbencov z Radiohead a počúvať skvostný rock. Napríklad Paranoid Android – „Až budem kráľom, budeš prvý, kto sa postaví k múru. S tvojim názorom, ktorý nemá žiadny význam“.

A potom, potom rozmýšľať o nepomere výtlkov na cestných komunikáciách  s „výtlkami“ v hlavách tých, ktorí formujú verejnú mienku.

Predseda Fico chce Olympijské hry a to bez referenda napriek tomu, že odhady nákladov sú na úrovni dvoch miliárd eur. Napriek tomu, že ekonómovia hovoria o ekonomickej samovražde Slovenska. Napriek tomu, že zásah do životného prostredia v chránenej oblasti bude nevratný.

Obhajoba tohto nezmyslu má túto podobu : „Vložené miliardy sa vrátia prostredníctvom rozvoja turistického ruchu“, tvrdí Fico.

Dnes ráno som si prečítal hodnotenie švajčiarskej organizácie Svetové ekonomické fórum, s týmto záverom. Slovenská republika patrí medzi najnepriateľskejšie krajiny sveta voči turistom. Patrí nám ôsma pozícia a pred nami sú iba takéto turistické destinácie – Irán, Pakistan, Venezuela, Bolívia.

Bolo by poctivejšie povedať ľuďom, že za touto ekonomickou samovraždou stojí jediné. Prostredníctvom obrovských investícií zo štátnych peňazí, zatraktívniť a zhodnotiť doterajšie investície sponzora Smer-SD a to investičnej skupine J&T a tak  sa jej oblúkom revanšovať za pomoc pri posledných parlamentných voľbách.

Konanie poškodzujúce občanov Slovenska, hazardérstvo s vlastnými voličmi istôt, ktorí na tomto príklade dostanú konečne základné posolstvo takzvaného ľavičiara Fica a zásadné poznanie.

Vyššie dane nepôjdu na sociálne programy, ktoré im predseda Fico sľuboval v predvolebnom čase, ale na hry miliardárov a ich konské póla.

Takže, na slovíčko, súdruh predseda Fico.

Ak súdruh poslanec Smer-SD Bláha hovorí ekonomické nezmysly beriem to ako poplatnosť vaším „ekonomickým obzorom“, poplatnosť, ktorá je mimoriadne finančne výhodná. Pre súdruha Bláhu.

 

Ak súdruh poslanec  Smer-SD Richard Raši ubezpečuje, že ťažba uránu pri Košiciach nebude mať dopad na zdravie, kvalitu života či kvalitu životného prostredia, platí tá istá premisa osobných výhod , ako pri súdruhovi Bláhovi.

Zvláštne, čistý individualizmus, ktorý s ľavicou ideológiou nemá nič spoločné.

Ak tára nezmysly súdruh predseda Fico platí síce to isté, ako pri jeho „poslancoch“. Ibaže tu je prítomný ešte jeden bonus navyše.

Spokojnosť sponzora, investičnej skupiny – investičné skupiny Fico nenávidí – J&T, ktorej sa ľavičiarskym ekonomickým modelom nádherne rozrastie doterajší majetok v oblasti, kde sa plánujú Olympijské hry.

Stará pravicová garda sladko spinká, pretože ona sa už rok pokúša „po chlapský porozprávať“, či „zalamovať rukami“ alebo nemo prikyvovať inou posunkovou rečou.

A čo mi, ľudia ?

Ja si pustím Paranoid Android s týmto textom :

„Ambície ťa robia pekne škaredým.

Kopajúce a kvíliace malé prasiatko od Gucciho.

Nepamätáš si.

Prečo si nespomenieš na moje meno“.

Pre zábudlivých –

Fico: Mám diabolský plán

Slávnostný snem Smeru využil Robert Fico na kritiku opozície.

Diabolský plán

Fico je nadšený úspechmi vlastnej strany a je presvedčený, že jasný sociálnodemokratický program Smeru nemá na Slovensku nijakú alternatívu.

 

 

(C) SITA – uverejnené v Pravda 15.3.2013

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397138x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy