Založ si blog

Ste najväčšia škodná, súdruh Fico. Alebo – Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa !

Cirkev si zvolila pápeža a Slovensko ďalej nezostáva nič dlžné svojej povesti a zvolilo si diabla, ktorý sa s ním pohráva na „ceste do pekla“.

Novým olympijským sloganom predsedu Fica je – „Nie je dôležité zvíťaziť, ale nabaliť sa“ !

Keď počujem ráno „blondýnu“ z jedného komerčného rádia, že referendum o Olympiáde nepotrebujeme, lebo je drahé a máme radšej dať peniaze do výtlkov, mám dve možnosti.

Vložiť si do prehrávača obľúbencov z Radiohead a počúvať skvostný rock. Napríklad Paranoid Android – „Až budem kráľom, budeš prvý, kto sa postaví k múru. S tvojim názorom, ktorý nemá žiadny význam“.

A potom, potom rozmýšľať o nepomere výtlkov na cestných komunikáciách  s „výtlkami“ v hlavách tých, ktorí formujú verejnú mienku.

Predseda Fico chce Olympijské hry a to bez referenda napriek tomu, že odhady nákladov sú na úrovni dvoch miliárd eur. Napriek tomu, že ekonómovia hovoria o ekonomickej samovražde Slovenska. Napriek tomu, že zásah do životného prostredia v chránenej oblasti bude nevratný.

Obhajoba tohto nezmyslu má túto podobu : „Vložené miliardy sa vrátia prostredníctvom rozvoja turistického ruchu“, tvrdí Fico.

Dnes ráno som si prečítal hodnotenie švajčiarskej organizácie Svetové ekonomické fórum, s týmto záverom. Slovenská republika patrí medzi najnepriateľskejšie krajiny sveta voči turistom. Patrí nám ôsma pozícia a pred nami sú iba takéto turistické destinácie – Irán, Pakistan, Venezuela, Bolívia.

Bolo by poctivejšie povedať ľuďom, že za touto ekonomickou samovraždou stojí jediné. Prostredníctvom obrovských investícií zo štátnych peňazí, zatraktívniť a zhodnotiť doterajšie investície sponzora Smer-SD a to investičnej skupine J&T a tak  sa jej oblúkom revanšovať za pomoc pri posledných parlamentných voľbách.

Konanie poškodzujúce občanov Slovenska, hazardérstvo s vlastnými voličmi istôt, ktorí na tomto príklade dostanú konečne základné posolstvo takzvaného ľavičiara Fica a zásadné poznanie.

Vyššie dane nepôjdu na sociálne programy, ktoré im predseda Fico sľuboval v predvolebnom čase, ale na hry miliardárov a ich konské póla.

Takže, na slovíčko, súdruh predseda Fico.

Ak súdruh poslanec Smer-SD Bláha hovorí ekonomické nezmysly beriem to ako poplatnosť vaším „ekonomickým obzorom“, poplatnosť, ktorá je mimoriadne finančne výhodná. Pre súdruha Bláhu.

 

Ak súdruh poslanec  Smer-SD Richard Raši ubezpečuje, že ťažba uránu pri Košiciach nebude mať dopad na zdravie, kvalitu života či kvalitu životného prostredia, platí tá istá premisa osobných výhod , ako pri súdruhovi Bláhovi.

Zvláštne, čistý individualizmus, ktorý s ľavicou ideológiou nemá nič spoločné.

Ak tára nezmysly súdruh predseda Fico platí síce to isté, ako pri jeho „poslancoch“. Ibaže tu je prítomný ešte jeden bonus navyše.

Spokojnosť sponzora, investičnej skupiny – investičné skupiny Fico nenávidí – J&T, ktorej sa ľavičiarskym ekonomickým modelom nádherne rozrastie doterajší majetok v oblasti, kde sa plánujú Olympijské hry.

Stará pravicová garda sladko spinká, pretože ona sa už rok pokúša „po chlapský porozprávať“, či „zalamovať rukami“ alebo nemo prikyvovať inou posunkovou rečou.

A čo mi, ľudia ?

Ja si pustím Paranoid Android s týmto textom :

„Ambície ťa robia pekne škaredým.

Kopajúce a kvíliace malé prasiatko od Gucciho.

Nepamätáš si.

Prečo si nespomenieš na moje meno“.

Pre zábudlivých –

Fico: Mám diabolský plán

Slávnostný snem Smeru využil Robert Fico na kritiku opozície.

Diabolský plán

Fico je nadšený úspechmi vlastnej strany a je presvedčený, že jasný sociálnodemokratický program Smeru nemá na Slovensku nijakú alternatívu.

 

 

(C) SITA – uverejnené v Pravda 15.3.2013

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736603x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy