Založ si blog

Po „ministrovaní“ súdruha Richtera ani 100 Kaníkov nedá ministerstvo práce do poriadku.

Slovensko patrí medzi päť najbohatších štátov sveta a v ňom žijú najlepšie zarábajúci a nekresťanskí majetní občania. Málokoho prekvapí, že to nie je čierny humor.

Úpadok štátu začína okamihom, keď sa nájde jeden, ktorý je ochotný zaplatiť státisíce eur druhému služobníkovi štátu, občanom, za súdružskú výpomoc personálnym agentúram pätnástimi miliónmi eur.

V histórií socialistov nájdeme najviac príkladov tragédií kolektivistického myslenia. Na začiatku je úporná snaha urobiť z kolektivistického rozumu najvyššiu modlu, aby na konci všetci videli, že kolektív si rozum zlikvidoval sám.

Je to logické, pretože nízky morálny štandard si vždy volí na svoj obraz. Povedal by som, že je to viac, ako prirodzené. Tam, kde je nedostatok vlastného presvedčenia, vlastných hodnôt, poľahky vstupuje „kolektivistické myslenie“ so svojimi deformovanými hodnotami. No a potom ho stačí často, bodro a dostatočne nahlas a pravidelne „vtĺkať“ do hláv.

Následne stačí iba priložiť „štipku“ nepriateľa v podobe slobodomurára, žida alebo Maďara a kokteil poddajných a ľahkoverných občanov je hotový.

Súdruh Richter najprv zničí pracovný trh novým zákonníkom práce. Po prvých negatívnych signáloch o dopade výsledku „kolektivistického rozumu“ ešte odoláva, no po pár mesiacoch už hudie čosi iné. Vraj, keď sa to preukáže, sú ochotní urobiť zmeny. Pripomína mi to chlapíka, ktorý dlhý čas stojí na daždi a až keď je do nitky premočený vyťahuje dáždnik.

Súdruh Richter najprv oberie živnostníkov o pokojné sny v podobe zvýšených daní a zvýšených odvodov, aby takto získané peniaze investoval napríklad do etnika a jeho simulovania „ aktivačných prác“ 19 miliónov eur. „Prác“, kde jedna časť vyhadzuje odpadky z okien, aby druhá, ak „nemaróduje“ ich zberala a dostávala za to milióny eur.

Súdruh Richter najprv mlčí o stúpajúcom trende počtu nezamestnanosti, no keď sa „vodcovi“ začína rozpadávať umelá fasáda „sociálnosti“ a „solidarity“ vybehne na bojové pole sociálnych demokratov. Na tlačovku.

Iba minister Kažimír, z jeho povestným grafom bol odhalený z klamstva o malý kúsok prv, ako súdruh Richter.

Celková nezamestnanosť na Slovensku stúpla vo februári na nové maximum – 16,20 %.

Je to viac, ako zlá správa pre nezamestnaných, ktorým sa pracovať chce. Napriek tomu, že spôsoby riešenia nezamestnanosti ľudstvo pozná ešte od čias čínskeho múdreho cisára T´ai-Tsunga, čo už bude takmer 2 500 rokov, súdruh Richter ich nepozná.

Potom sa vynára otázka. Je platený práve za túto neznalosť ?

Je to viac, ako dobrá správa pre odporcov „kolektivistického rozumu“, výsledky práce ktorých sú podkladom pre mzdu súdruha Richtera.

Súdruh Richter totiž, s komunistickou bodrosťou jemu vlastnou, likviduje práve voličov jeho „vodcu“.

Tradícia génov predstierania práce založená vo februári 1948 je infekcia, proti ktorej niet účinnej vakcíny.

Lebo, ako hovorí E.H. Carr, „znárodnenie priemyslu bolo všade sprevádzané znárodnením myslenia“, aby v novom storočí bol „znárodnený „kolektívny rozum“, to tvrdím ja.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397118x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy