Založ si blog

Po „ministrovaní“ súdruha Richtera ani 100 Kaníkov nedá ministerstvo práce do poriadku.

Slovensko patrí medzi päť najbohatších štátov sveta a v ňom žijú najlepšie zarábajúci a nekresťanskí majetní občania. Málokoho prekvapí, že to nie je čierny humor.

Úpadok štátu začína okamihom, keď sa nájde jeden, ktorý je ochotný zaplatiť státisíce eur druhému služobníkovi štátu, občanom, za súdružskú výpomoc personálnym agentúram pätnástimi miliónmi eur.

V histórií socialistov nájdeme najviac príkladov tragédií kolektivistického myslenia. Na začiatku je úporná snaha urobiť z kolektivistického rozumu najvyššiu modlu, aby na konci všetci videli, že kolektív si rozum zlikvidoval sám.

Je to logické, pretože nízky morálny štandard si vždy volí na svoj obraz. Povedal by som, že je to viac, ako prirodzené. Tam, kde je nedostatok vlastného presvedčenia, vlastných hodnôt, poľahky vstupuje „kolektivistické myslenie“ so svojimi deformovanými hodnotami. No a potom ho stačí často, bodro a dostatočne nahlas a pravidelne „vtĺkať“ do hláv.

Následne stačí iba priložiť „štipku“ nepriateľa v podobe slobodomurára, žida alebo Maďara a kokteil poddajných a ľahkoverných občanov je hotový.

Súdruh Richter najprv zničí pracovný trh novým zákonníkom práce. Po prvých negatívnych signáloch o dopade výsledku „kolektivistického rozumu“ ešte odoláva, no po pár mesiacoch už hudie čosi iné. Vraj, keď sa to preukáže, sú ochotní urobiť zmeny. Pripomína mi to chlapíka, ktorý dlhý čas stojí na daždi a až keď je do nitky premočený vyťahuje dáždnik.

Súdruh Richter najprv oberie živnostníkov o pokojné sny v podobe zvýšených daní a zvýšených odvodov, aby takto získané peniaze investoval napríklad do etnika a jeho simulovania „ aktivačných prác“ 19 miliónov eur. „Prác“, kde jedna časť vyhadzuje odpadky z okien, aby druhá, ak „nemaróduje“ ich zberala a dostávala za to milióny eur.

Súdruh Richter najprv mlčí o stúpajúcom trende počtu nezamestnanosti, no keď sa „vodcovi“ začína rozpadávať umelá fasáda „sociálnosti“ a „solidarity“ vybehne na bojové pole sociálnych demokratov. Na tlačovku.

Iba minister Kažimír, z jeho povestným grafom bol odhalený z klamstva o malý kúsok prv, ako súdruh Richter.

Celková nezamestnanosť na Slovensku stúpla vo februári na nové maximum – 16,20 %.

Je to viac, ako zlá správa pre nezamestnaných, ktorým sa pracovať chce. Napriek tomu, že spôsoby riešenia nezamestnanosti ľudstvo pozná ešte od čias čínskeho múdreho cisára T´ai-Tsunga, čo už bude takmer 2 500 rokov, súdruh Richter ich nepozná.

Potom sa vynára otázka. Je platený práve za túto neznalosť ?

Je to viac, ako dobrá správa pre odporcov „kolektivistického rozumu“, výsledky práce ktorých sú podkladom pre mzdu súdruha Richtera.

Súdruh Richter totiž, s komunistickou bodrosťou jemu vlastnou, likviduje práve voličov jeho „vodcu“.

Tradícia génov predstierania práce založená vo februári 1948 je infekcia, proti ktorej niet účinnej vakcíny.

Lebo, ako hovorí E.H. Carr, „znárodnenie priemyslu bolo všade sprevádzané znárodnením myslenia“, aby v novom storočí bol „znárodnený „kolektívny rozum“, to tvrdím ja.

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556376x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy