Založ si blog

Po „ministrovaní“ súdruha Richtera ani 100 Kaníkov nedá ministerstvo práce do poriadku.

Slovensko patrí medzi päť najbohatších štátov sveta a v ňom žijú najlepšie zarábajúci a nekresťanskí majetní občania. Málokoho prekvapí, že to nie je čierny humor.

Úpadok štátu začína okamihom, keď sa nájde jeden, ktorý je ochotný zaplatiť státisíce eur druhému služobníkovi štátu, občanom, za súdružskú výpomoc personálnym agentúram pätnástimi miliónmi eur.

V histórií socialistov nájdeme najviac príkladov tragédií kolektivistického myslenia. Na začiatku je úporná snaha urobiť z kolektivistického rozumu najvyššiu modlu, aby na konci všetci videli, že kolektív si rozum zlikvidoval sám.

Je to logické, pretože nízky morálny štandard si vždy volí na svoj obraz. Povedal by som, že je to viac, ako prirodzené. Tam, kde je nedostatok vlastného presvedčenia, vlastných hodnôt, poľahky vstupuje „kolektivistické myslenie“ so svojimi deformovanými hodnotami. No a potom ho stačí často, bodro a dostatočne nahlas a pravidelne „vtĺkať“ do hláv.

Následne stačí iba priložiť „štipku“ nepriateľa v podobe slobodomurára, žida alebo Maďara a kokteil poddajných a ľahkoverných občanov je hotový.

Súdruh Richter najprv zničí pracovný trh novým zákonníkom práce. Po prvých negatívnych signáloch o dopade výsledku „kolektivistického rozumu“ ešte odoláva, no po pár mesiacoch už hudie čosi iné. Vraj, keď sa to preukáže, sú ochotní urobiť zmeny. Pripomína mi to chlapíka, ktorý dlhý čas stojí na daždi a až keď je do nitky premočený vyťahuje dáždnik.

Súdruh Richter najprv oberie živnostníkov o pokojné sny v podobe zvýšených daní a zvýšených odvodov, aby takto získané peniaze investoval napríklad do etnika a jeho simulovania „ aktivačných prác“ 19 miliónov eur. „Prác“, kde jedna časť vyhadzuje odpadky z okien, aby druhá, ak „nemaróduje“ ich zberala a dostávala za to milióny eur.

Súdruh Richter najprv mlčí o stúpajúcom trende počtu nezamestnanosti, no keď sa „vodcovi“ začína rozpadávať umelá fasáda „sociálnosti“ a „solidarity“ vybehne na bojové pole sociálnych demokratov. Na tlačovku.

Iba minister Kažimír, z jeho povestným grafom bol odhalený z klamstva o malý kúsok prv, ako súdruh Richter.

Celková nezamestnanosť na Slovensku stúpla vo februári na nové maximum – 16,20 %.

Je to viac, ako zlá správa pre nezamestnaných, ktorým sa pracovať chce. Napriek tomu, že spôsoby riešenia nezamestnanosti ľudstvo pozná ešte od čias čínskeho múdreho cisára T´ai-Tsunga, čo už bude takmer 2 500 rokov, súdruh Richter ich nepozná.

Potom sa vynára otázka. Je platený práve za túto neznalosť ?

Je to viac, ako dobrá správa pre odporcov „kolektivistického rozumu“, výsledky práce ktorých sú podkladom pre mzdu súdruha Richtera.

Súdruh Richter totiž, s komunistickou bodrosťou jemu vlastnou, likviduje práve voličov jeho „vodcu“.

Tradícia génov predstierania práce založená vo februári 1948 je infekcia, proti ktorej niet účinnej vakcíny.

Lebo, ako hovorí E.H. Carr, „znárodnenie priemyslu bolo všade sprevádzané znárodnením myslenia“, aby v novom storočí bol „znárodnený „kolektívny rozum“, to tvrdím ja.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736600x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy