Založ si blog

Je naozaj pravda, minister Maďarič, že Ministerstvo kultúry darovalo 1, 6 milióna eur na reláciu „Aj múdry schybí“ ?

V súlade so zákonom o slobodnom prístupe k informáciám som požiadal Ministerstvo kultúry o informáciu o zmluve, ktorou prispelo Vácvalovej , Andasymu a Mikovi na výrobu neskutočného umeleckého skvostu „Aj múdry schybí“.

Odozva služobníkov ľudu, ktorému patrí moc ?

Ticho, hrobové ticho, ako pri každom jednom a denno-denne sa opakujúcom škandále „sociálnych demokratov“.

Snažím sa pochopiť, prečo na veľké veci, ktoré by posúvali spoločnosť a dávali ľuďom dôstojnosť ich životom, sociálni demokrati nemajú.

Je málo možnosti, ktoré by dávali voličovi bezbrehé dôvody na oslavy života, ako drobnosti majstrov súčasnej nemocnej moci. Maličkosti, drobnosti v mozaike istôt, lebo ony sa stali symbolom nádhery života, ktorú tu socialisti priniesli.

Drobnosti, ktoré dávajú iným zabudnúť na oprávnenosť požiadaviek zdravotných sestier, učiteľov, či žiakov.

Maličkosti, ktoré oživujú mýty a legendy z dávnej minulosti, aby prehodili plachtu a zakryli neschopnosť ministra Richtera a jeho druhý pokus o Kažimírove „grafy“ obrátené na ruby reality.

Svet kráča dopredu a iba „sociálni demokrati“ Slovenska zaradili spiatočku do čias súdruha Zápotockého či Novotného.

Minister Čaplovič nemá peniaze na vzdelávanie, učiteľov a žiakov, no má jeden a pol milióna eur na propagačné filmy, ktoré žiakov majú privábiť do učňovských učilíšť.

Predseda vlády odletí za desaťtisíce eur k „zlým kapitalistom“ do Ameriky, aby sa vrátil ako Vladimír Mečiar s veľkolepým víťazstvom. Nebude to síce sto tisíc Mečiarových pracovných miest, iba sedem tisíc, ale je to cesta „víťaza“, platená z našich peňazí so záverečným veľkolepým divadlom. Divadielko podobné oslavám rímskeho senátu, keď cisár Nero medzi nich doviedol a usadil svojho koňa.

Predseda vlády zaplatil americkej oceliarskej firme z našich peňazí, aby k 390 tisícom nezamestnaných nepribudlo ďalších sedem tisíc. Výsledok rokovania, promile problému súčasnosti.

Naozaj typický socialistický symbol nádhery života.

Symbolika, ktorá vypovedá, že „sociálni demokrati“ rozbehli výchovu ľudí, ktorá bude zaručovať, že Vácvalová, Andrasy a Mika nebudú mať núdzu o respondentov do relácie „Aj múdry schybí”.

A keby len to. Aj o armádu budúcich voličov.

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556422x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy