Založ si blog

Je naozaj pravda, minister Maďarič, že Ministerstvo kultúry darovalo 1, 6 milióna eur na reláciu „Aj múdry schybí“ ?

V súlade so zákonom o slobodnom prístupe k informáciám som požiadal Ministerstvo kultúry o informáciu o zmluve, ktorou prispelo Vácvalovej , Andasymu a Mikovi na výrobu neskutočného umeleckého skvostu „Aj múdry schybí“.

Odozva služobníkov ľudu, ktorému patrí moc ?

Ticho, hrobové ticho, ako pri každom jednom a denno-denne sa opakujúcom škandále „sociálnych demokratov“.

Snažím sa pochopiť, prečo na veľké veci, ktoré by posúvali spoločnosť a dávali ľuďom dôstojnosť ich životom, sociálni demokrati nemajú.

Je málo možnosti, ktoré by dávali voličovi bezbrehé dôvody na oslavy života, ako drobnosti majstrov súčasnej nemocnej moci. Maličkosti, drobnosti v mozaike istôt, lebo ony sa stali symbolom nádhery života, ktorú tu socialisti priniesli.

Drobnosti, ktoré dávajú iným zabudnúť na oprávnenosť požiadaviek zdravotných sestier, učiteľov, či žiakov.

Maličkosti, ktoré oživujú mýty a legendy z dávnej minulosti, aby prehodili plachtu a zakryli neschopnosť ministra Richtera a jeho druhý pokus o Kažimírove „grafy“ obrátené na ruby reality.

Svet kráča dopredu a iba „sociálni demokrati“ Slovenska zaradili spiatočku do čias súdruha Zápotockého či Novotného.

Minister Čaplovič nemá peniaze na vzdelávanie, učiteľov a žiakov, no má jeden a pol milióna eur na propagačné filmy, ktoré žiakov majú privábiť do učňovských učilíšť.

Predseda vlády odletí za desaťtisíce eur k „zlým kapitalistom“ do Ameriky, aby sa vrátil ako Vladimír Mečiar s veľkolepým víťazstvom. Nebude to síce sto tisíc Mečiarových pracovných miest, iba sedem tisíc, ale je to cesta „víťaza“, platená z našich peňazí so záverečným veľkolepým divadlom. Divadielko podobné oslavám rímskeho senátu, keď cisár Nero medzi nich doviedol a usadil svojho koňa.

Predseda vlády zaplatil americkej oceliarskej firme z našich peňazí, aby k 390 tisícom nezamestnaných nepribudlo ďalších sedem tisíc. Výsledok rokovania, promile problému súčasnosti.

Naozaj typický socialistický symbol nádhery života.

Symbolika, ktorá vypovedá, že „sociálni demokrati“ rozbehli výchovu ľudí, ktorá bude zaručovať, že Vácvalová, Andrasy a Mika nebudú mať núdzu o respondentov do relácie „Aj múdry schybí”.

A keby len to. Aj o armádu budúcich voličov.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736595x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy