Založ si blog

Je naozaj pravda, minister Maďarič, že Ministerstvo kultúry darovalo 1, 6 milióna eur na reláciu „Aj múdry schybí“ ?

V súlade so zákonom o slobodnom prístupe k informáciám som požiadal Ministerstvo kultúry o informáciu o zmluve, ktorou prispelo Vácvalovej , Andasymu a Mikovi na výrobu neskutočného umeleckého skvostu „Aj múdry schybí“.

Odozva služobníkov ľudu, ktorému patrí moc ?

Ticho, hrobové ticho, ako pri každom jednom a denno-denne sa opakujúcom škandále „sociálnych demokratov“.

Snažím sa pochopiť, prečo na veľké veci, ktoré by posúvali spoločnosť a dávali ľuďom dôstojnosť ich životom, sociálni demokrati nemajú.

Je málo možnosti, ktoré by dávali voličovi bezbrehé dôvody na oslavy života, ako drobnosti majstrov súčasnej nemocnej moci. Maličkosti, drobnosti v mozaike istôt, lebo ony sa stali symbolom nádhery života, ktorú tu socialisti priniesli.

Drobnosti, ktoré dávajú iným zabudnúť na oprávnenosť požiadaviek zdravotných sestier, učiteľov, či žiakov.

Maličkosti, ktoré oživujú mýty a legendy z dávnej minulosti, aby prehodili plachtu a zakryli neschopnosť ministra Richtera a jeho druhý pokus o Kažimírove „grafy“ obrátené na ruby reality.

Svet kráča dopredu a iba „sociálni demokrati“ Slovenska zaradili spiatočku do čias súdruha Zápotockého či Novotného.

Minister Čaplovič nemá peniaze na vzdelávanie, učiteľov a žiakov, no má jeden a pol milióna eur na propagačné filmy, ktoré žiakov majú privábiť do učňovských učilíšť.

Predseda vlády odletí za desaťtisíce eur k „zlým kapitalistom“ do Ameriky, aby sa vrátil ako Vladimír Mečiar s veľkolepým víťazstvom. Nebude to síce sto tisíc Mečiarových pracovných miest, iba sedem tisíc, ale je to cesta „víťaza“, platená z našich peňazí so záverečným veľkolepým divadlom. Divadielko podobné oslavám rímskeho senátu, keď cisár Nero medzi nich doviedol a usadil svojho koňa.

Predseda vlády zaplatil americkej oceliarskej firme z našich peňazí, aby k 390 tisícom nezamestnaných nepribudlo ďalších sedem tisíc. Výsledok rokovania, promile problému súčasnosti.

Naozaj typický socialistický symbol nádhery života.

Symbolika, ktorá vypovedá, že „sociálni demokrati“ rozbehli výchovu ľudí, ktorá bude zaručovať, že Vácvalová, Andrasy a Mika nebudú mať núdzu o respondentov do relácie „Aj múdry schybí”.

A keby len to. Aj o armádu budúcich voličov.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397111x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy