Založ si blog

Zabijaci politiky žijú s nami a my sa zmôžeme na šomranie.

I pesimista prepadáva predstave, že jedného dňa sa aj komunistov, boľševikov či socialistov  zmocní myšlienka začať po 100 rokoch existencie robiť niečo, čo dáva zmysel a prináša prospech spoločnosti.

Na konci minulého storočia, dva dni do dohode časti novembrových „revolucionárov“ s komunistami, nám spevák Vladimír Merta na plné ústa chrstol do tváre našu typickú slovenskú charakteristiku:

„Ja jsem tady za zbabělé“ !

Životná póza, do ktorej množstvo ľudí investovalo svoje celoživotné úspory, aby sa zruinovali iba preto, že sa nedajbože uvoľnia stavidlá osobnej odvahy.

„Žezlo muža je i Barlou muža“ znie historický odkaz z chrbtov koní i barikád či tankov.

Dnešným lídrom pravice zostala chromá mrcina s barlou v rukách a poznanie že nemajú chuť  prepracovať sa k žezlu, lebo prekážkou je ich predstava prežiť život na výslní pohodlia politiky. Chýba odvaha vzoprieť sa a dať ľuďom Slovenska myslenie štátnika, ktorý dokáže vdýchnuť život „Pravidlu desiatich rokov“.

Z celkového počtu oprávnených voličov Slovenska iba 24,6 percenta uverilo ďalšiemu klamstvu strany jedného muža, Róbertovi Ficovi, no pomaly prichádzajú k poznaniu veľmi pomýlenej investície.

Do zvuku ticha padajúcich voličských hlasov a strácajúcich sa istôt pokračovateľa foriem i obsahu moci Vladimíra Mečiara musí zákonite vstupovať zvuk, ktorým iný hluk ničoty Róberta Fica prehluší rastúcu nespokojnosť.

V týchto dňoch je čas imitácie vládnutia Fica rovnako dlhý, ako pri konci politiky rabovania Slovenska Vladimírom Mečiarom.

Šesť rokov.

Dvakrát po šesť rokov dvoch najhlučnejších politikov Slovenska. Obdobie prejavov zlého ducha politiky a chudorľavého štátu a chorých občanov. Čas pohŕdania cnosťami poslania politiky, čas opovrhovania občanmi, čas veľkolepých osláv „vodcu“, čas falošnosti a trpiteľských póz.

Cikáda žije šesť rokov pod zemou, ako kukla a iba šesť dní ako slobodný tvor na slnku. Je najhlučnejším tvorom v ríši hmyzu. Zvukové membrány má cikáda uložené v zadku.

Z celkového počtu oprávnených voličov Slovenska až 75,4 percenta ľudí odmieta uveriť, že preoblečené červené kobylky sú cikády a ich hluk vyvoláva príjemné predstavy dovolenky pri mori.

„Moderní „politickí kazatelia“ stoja jednou nohou na pravde kraviny a druhou na nevedomosti hlupáka“.

Šomrajucého na systém, kde človek je v hodnotovom rebríčku červených kobyliek na poslednom mieste.

Mrzutého z neodbytnej otázky Vladimíra Mertu :

„Ja jsem tady za zbabělé“ ! ?

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643446x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy