Založ si blog

Eštebáci od Fica s eštebákmi od Zvolenského.

538371_488863947796470_343559559_n

Áno, som zhrozený násilnými udalosťami, ktoré málokoho nechajú ľahostajného. O to viac, že pri všetkých troch zločinoch bolo príliš veľa očitých svedkov, ktorí so strachom radšej odvrátili svoju tvár a pridali do kroku. Zrýchlenej chôdze, ktorou z miesta činu sa strácali kdesi za rohom. Utekali, ako keby v takýchto prípadoch bolo kde ujsť.Otrasné, jedna znásilnená, druhá brutálne olúpená, tretia tehotná pred samovraždou.

“Iste viete, že za ostatných 50 rokov sa svet zmenil viac ako možno v minulosti za 1000 rokov. Preto ste teraz tu v Bratislave, aby ste uvažovali o starých a dobrých veciach s novými pohľadmi, so životnou skúsenosťou a múdrosťou.”   

Takýto text je schopný vypustiť z úst Róbert Fico, bývalý člen komunistickej strany, zločineckého zoskupenia, ako ho hodnotí zákon platný na Slovensku, na konferencií CCEE pred viac ako tridsiatkou biskupov Európy. Jej témou je „Boh a štát medzi laicitou a laicizmom“.

Pozeral som video s prejavom. Cirkevní hodnostári s kamennými tvárami zabúdali na mŕtvych z radov kňazov a biskupov. Prekročili veriacich, ktorých komunistický zločinecký režim obral o životy, majetok, vyhnal ich z domovov a zbavil v dôstojnosti v podobe nemožnosti robiť svoju prácu.

Eštebáci z radov úradníkov Ficovej vlády našli spoločný bod, ktorý ich spája s predstaviteľmi Cirkvi vedenými v zoznamoch štátnej bezpečnosti.

A tak niet div, že výraz laicita, ktorý je obsahom konferencie, mení svoj pôvodný význam, kde neodbornosť sa objíma sa nemravnosťou.

Prvá a znásilnená , Demokracia. Rovnako, ako v roku 1947, kedy opilec Gottwald ubezpečoval, že komunisti „budú pokračovateľmi Masarykovej demokracie“.

Druhá a brutálne olúpená, Ekonomika. Rovnako, ako pri „znárodňovaní“ komunistami a o niečo neskôr „menovej reforme“ v roku 1953.

Tretia a tehotná pred samovraždou, Sloboda. Rovnako, ako vo februári roku 1948, kedy funkcia generálneho tajomníka KSČ a funkcia prezidenta sa ocitla v rukách jedného človeka.

A kultúra odpadu ešte raz. V médiách.

Cirkev v krajine Od Samo Istôt Džejentí po Samo Defenestráciu Fica.

Média vnášaním tém, kde „zrazu“ je plno „znásilnených“, „zabíjaných“ či „týraných, iba plnia objednávku mocných. Presne, ako zostava Ficovej vlády, ktorá poslušne plní príkazy tých, ktorí neprešli voľbami.

Mecenášov neštandardnej “strany” Smer-SD.

 

Foto : Pravý obraz vlády komunistov za Husákových čias.

 

pre spochybňovačov z debaty :

3-acde65630fdbca15ac260070faf0f7b3deb0302f“Iste viete, že za ostatných 50 rokov sa svet zmenil viac ako možno v minulosti za 1000 rokov. Preto ste teraz tu v Bratislave, aby ste uvažovali o starých a dobrých veciach s novými pohľadmi, so životnou skúsenosťou a múdrosťou,” uviedol v príhovore premiér.

 

Premiér Fico oceňuje konštruktívny a vecný dialóg medzi vládou a KBS

TASR, 3. októbra 2013 17:18

V Bratislave sa dnes začalo štvordňové zasadnutie CCEE. Témou stretnutia je Boh a štát medzi laicitou a laicizmom.

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

Je možné vysloviť domnienku o vážne poškodenom duševnom zdraví Róberta Fica. . . ?

15.10.2017

V sobotu na adresu prezidenta Kisku vyslovil návrh: „Nech ukáže všetky zmluvy, ako to robím ja“ ! Predseda Smer-SD doteraz ukázal jediné. Demagógiu a klamstva, ktoré za 11 rokov jeho vládnutia viac »

NEPOUZIVAT!

Z trhu sťahujú liek Theraflu Forte, môže obsahovať cudzorodé častice

18.10.2017 16:06

Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o stiahnutí lieku Theraflu Forte z úrovne distribučných spoločností a lekární.

tk, lipsic

Podľa Smeru Lipšicova právna zástupkyňa zavádza verejnosť

18.10.2017 16:03

Podľa právnej zástupkyne expolitik Lipšic ako minister spravodlivosti nikdy nepodal dovolanie, keď znalecké posudky konštatovali spoluzavinenie chodca, ako to bolo v jeho prípade.

sokol červenonohý

Sokol Lucky sa stal celebritou

18.10.2017 16:00

Jeden zo slovenských sokolov červenonohých prekvapil ornitológov trasou, akú si vybral na cestu do Afriky, pretože letel cez Francúzsko, a nie cez Balkán či Blízky východ.

Peniaze, lupa, graf, dolár, euro

Ťažobný gigant Rio Tinto v USA obvinili z podvodu

18.10.2017 15:48

Britsko-austrálsky ťažobný gigant Rio Tinto a jeho dvoch bývalých manažérov obvinili v USA z podvodu pre zatajovanie strát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,021
Celková čítanosť: 5729374x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy