Založ si blog

Eštebáci od Fica s eštebákmi od Zvolenského.

538371_488863947796470_343559559_n

Áno, som zhrozený násilnými udalosťami, ktoré málokoho nechajú ľahostajného. O to viac, že pri všetkých troch zločinoch bolo príliš veľa očitých svedkov, ktorí so strachom radšej odvrátili svoju tvár a pridali do kroku. Zrýchlenej chôdze, ktorou z miesta činu sa strácali kdesi za rohom. Utekali, ako keby v takýchto prípadoch bolo kde ujsť.Otrasné, jedna znásilnená, druhá brutálne olúpená, tretia tehotná pred samovraždou.

“Iste viete, že za ostatných 50 rokov sa svet zmenil viac ako možno v minulosti za 1000 rokov. Preto ste teraz tu v Bratislave, aby ste uvažovali o starých a dobrých veciach s novými pohľadmi, so životnou skúsenosťou a múdrosťou.”   

Takýto text je schopný vypustiť z úst Róbert Fico, bývalý člen komunistickej strany, zločineckého zoskupenia, ako ho hodnotí zákon platný na Slovensku, na konferencií CCEE pred viac ako tridsiatkou biskupov Európy. Jej témou je „Boh a štát medzi laicitou a laicizmom“.

Pozeral som video s prejavom. Cirkevní hodnostári s kamennými tvárami zabúdali na mŕtvych z radov kňazov a biskupov. Prekročili veriacich, ktorých komunistický zločinecký režim obral o životy, majetok, vyhnal ich z domovov a zbavil v dôstojnosti v podobe nemožnosti robiť svoju prácu.

Eštebáci z radov úradníkov Ficovej vlády našli spoločný bod, ktorý ich spája s predstaviteľmi Cirkvi vedenými v zoznamoch štátnej bezpečnosti.

A tak niet div, že výraz laicita, ktorý je obsahom konferencie, mení svoj pôvodný význam, kde neodbornosť sa objíma sa nemravnosťou.

Prvá a znásilnená , Demokracia. Rovnako, ako v roku 1947, kedy opilec Gottwald ubezpečoval, že komunisti „budú pokračovateľmi Masarykovej demokracie“.

Druhá a brutálne olúpená, Ekonomika. Rovnako, ako pri „znárodňovaní“ komunistami a o niečo neskôr „menovej reforme“ v roku 1953.

Tretia a tehotná pred samovraždou, Sloboda. Rovnako, ako vo februári roku 1948, kedy funkcia generálneho tajomníka KSČ a funkcia prezidenta sa ocitla v rukách jedného človeka.

A kultúra odpadu ešte raz. V médiách.

Cirkev v krajine Od Samo Istôt Džejentí po Samo Defenestráciu Fica.

Média vnášaním tém, kde „zrazu“ je plno „znásilnených“, „zabíjaných“ či „týraných, iba plnia objednávku mocných. Presne, ako zostava Ficovej vlády, ktorá poslušne plní príkazy tých, ktorí neprešli voľbami.

Mecenášov neštandardnej “strany” Smer-SD.

 

Foto : Pravý obraz vlády komunistov za Husákových čias.

 

pre spochybňovačov z debaty :

3-acde65630fdbca15ac260070faf0f7b3deb0302f“Iste viete, že za ostatných 50 rokov sa svet zmenil viac ako možno v minulosti za 1000 rokov. Preto ste teraz tu v Bratislave, aby ste uvažovali o starých a dobrých veciach s novými pohľadmi, so životnou skúsenosťou a múdrosťou,” uviedol v príhovore premiér.

 

Premiér Fico oceňuje konštruktívny a vecný dialóg medzi vládou a KBS

TASR, 3. októbra 2013 17:18

V Bratislave sa dnes začalo štvordňové zasadnutie CCEE. Témou stretnutia je Boh a štát medzi laicitou a laicizmom.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397148x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy