Založ si blog

Po Maňkovom vreci zemiakov dozrel čas na vrecko Hranol-čekov zn. Fico.

Strach Fica, starousadlíka v politike so sociálnodemokratickou imitáciou a novozbohatlíka bez škrupúľ, je tu. Prichádza v čase, kedy sa jeho osobné zlyhania pri riadení štátu stávajú pravidlom. Spolu s poznaním postoja verejnej mienky a rozmeru nedôvery k jeho sľubom. Normou nebezpečne ohrozujúcou záujem vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD do tej mieri, že ho hodili cez palubu. Po súdruhovi Maňkovi aj Fico, ako druhé vrece hranolčekov. Aj s tým známym výkrikom – „Muž cez palubu – no bez známok ochoty hodiť mu záchranné koleso.

Úzkosť predsedu vlády z fiaska vo voľbách prezidenta prechádza aj na najbližších straníkov s poznaním termínu Bodu zlomu. Toho kritického punktu, kedy chaos štátu čaká na posledné gesto humánnosti, na Motýli efekt. No nádej u imitátorov socializmu s Ficovou tvárou, zomiera predposledná. Vzor všetkých po diktatúre túžiacich vodcov našiel živnú pôdu aj na Slovensku. V tej chvíli sa aj vystrašení kolesíkovci zhodli, že jediným kto spĺňa kritéria obetného baránka je Róbert Fico.

V samotnej neštandardnej strane je viera úspechu naštrbená, ako stará kosa a tak nikoho neprekvapuje, že plynový pedál míňania verejných peňazí je na samej podlahe.

Súdruh Richter, vyučený brúsič, má veľa peňazí, dôchodcovia ich majú málo, no a súdruh Borguľa, člen Smer-SD, ešte ďalej do dôchodku, čo nie je prekážkou, aby mu bol vyplatený špecifický „vianočný príspevok“ pre dôchodcu vo výške takmer 300 tisíc eur.

Súdruh Glváč vetrí nebezpečenstvo „napadnutia“ Slovenska a roztáča ruletu nákupu nových stíhačiek a vrtuľníkov, lebo jeden z vlastníkov Smer-SD je unudený dennodenným vysedávaním v úrade predsedu vlády. Ešte že pár dni naspäť minister ubezpečil občana o úspechu pri Mokyse, nefunkčnom systéme, ktorý začal svoj život málo nad 300 miliónov Sk a dnes je z neho neduživý starec za viac ako 11 miliárd .

Z informácií, ktoré sa ešte nedostali do médií, neprekvapuje nový podnikateľský úspech troch členov vlády, ktorých očarilo stavebníctvo. Samozrejme s už overeným financovaním cez PPP projekty.

Priehrštie aktivít tých, ktorých povinnosťou je služba občanovi so skrývaným protipólom. Povinnosťou občana splácať dlhy vyrobené kýmsi iným na dlhé obdobie desiatok rokov.

Veľká noša strachu Róberta Fica, že do volieb bude prichytený pri korunnom klamstve iba dosvedčuje existenciu väčšieho bláznovstva, ako jeho nositeľ. Pri lži, kde nepoprel, že bol v konšpiračnom byte Penty.

To je svet komunistického miliardára Róberta Fica a vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD, spoločnosti s veľmi obmedzeným ručením.

Vo svete občana, voliča, dozrieva poznanie, že Hranolčeky sú jedlom zdraviu škodlivé napriek ubezpečeniu, že sú vyrobené z vreca slovenských zemiakov.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397139x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy