Založ si blog

Po Maňkovom vreci zemiakov dozrel čas na vrecko Hranol-čekov zn. Fico.

Strach Fica, starousadlíka v politike so sociálnodemokratickou imitáciou a novozbohatlíka bez škrupúľ, je tu. Prichádza v čase, kedy sa jeho osobné zlyhania pri riadení štátu stávajú pravidlom. Spolu s poznaním postoja verejnej mienky a rozmeru nedôvery k jeho sľubom. Normou nebezpečne ohrozujúcou záujem vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD do tej mieri, že ho hodili cez palubu. Po súdruhovi Maňkovi aj Fico, ako druhé vrece hranolčekov. Aj s tým známym výkrikom – „Muž cez palubu – no bez známok ochoty hodiť mu záchranné koleso.

Úzkosť predsedu vlády z fiaska vo voľbách prezidenta prechádza aj na najbližších straníkov s poznaním termínu Bodu zlomu. Toho kritického punktu, kedy chaos štátu čaká na posledné gesto humánnosti, na Motýli efekt. No nádej u imitátorov socializmu s Ficovou tvárou, zomiera predposledná. Vzor všetkých po diktatúre túžiacich vodcov našiel živnú pôdu aj na Slovensku. V tej chvíli sa aj vystrašení kolesíkovci zhodli, že jediným kto spĺňa kritéria obetného baránka je Róbert Fico.

V samotnej neštandardnej strane je viera úspechu naštrbená, ako stará kosa a tak nikoho neprekvapuje, že plynový pedál míňania verejných peňazí je na samej podlahe.

Súdruh Richter, vyučený brúsič, má veľa peňazí, dôchodcovia ich majú málo, no a súdruh Borguľa, člen Smer-SD, ešte ďalej do dôchodku, čo nie je prekážkou, aby mu bol vyplatený špecifický „vianočný príspevok“ pre dôchodcu vo výške takmer 300 tisíc eur.

Súdruh Glváč vetrí nebezpečenstvo „napadnutia“ Slovenska a roztáča ruletu nákupu nových stíhačiek a vrtuľníkov, lebo jeden z vlastníkov Smer-SD je unudený dennodenným vysedávaním v úrade predsedu vlády. Ešte že pár dni naspäť minister ubezpečil občana o úspechu pri Mokyse, nefunkčnom systéme, ktorý začal svoj život málo nad 300 miliónov Sk a dnes je z neho neduživý starec za viac ako 11 miliárd .

Z informácií, ktoré sa ešte nedostali do médií, neprekvapuje nový podnikateľský úspech troch členov vlády, ktorých očarilo stavebníctvo. Samozrejme s už overeným financovaním cez PPP projekty.

Priehrštie aktivít tých, ktorých povinnosťou je služba občanovi so skrývaným protipólom. Povinnosťou občana splácať dlhy vyrobené kýmsi iným na dlhé obdobie desiatok rokov.

Veľká noša strachu Róberta Fica, že do volieb bude prichytený pri korunnom klamstve iba dosvedčuje existenciu väčšieho bláznovstva, ako jeho nositeľ. Pri lži, kde nepoprel, že bol v konšpiračnom byte Penty.

To je svet komunistického miliardára Róberta Fica a vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD, spoločnosti s veľmi obmedzeným ručením.

Vo svete občana, voliča, dozrieva poznanie, že Hranolčeky sú jedlom zdraviu škodlivé napriek ubezpečeniu, že sú vyrobené z vreca slovenských zemiakov.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556414x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy