Založ si blog

Vypráši Fico taláre sudcom od Harabína ?

Plať, aby sudcovia púšťali zločincov na druhý deň, rovnako, ako zdravotníctvo, kde nejde o zdravie ľudí, ale o biznis farmakopriemyslu. Tou istou mierou políciu a prokuratúru i celý sociálny systém, kde sa platí hlavne za to, že ľudia nepracujú.

Pozerať do tváre človeka s ošúchanou selektívnou pamäťou a prašivých bludov , ktoré majú zahlušiť jeho minulosť starinára s klamstvami, je pre diváka utrpením. Samozrejme sú milovníci starých dobrých filmov pre pamätníkov, kde už včera bolo lepšie, ako pozajtra. 

Róbert Fico naštudoval ďalšie voľné spracovanie veľkých dejinných udalosti, kde od troch Kulichových prútov z hradného vrchu nehynúcej vďačnosti marxistu Pašku a staviteľských komédií eštebáka Širokého, voľne prešiel na „prasačie hlavy“ v talároch. Veď zabíjačková tradícia už klope na dvere.

Znova sa vrátil do roku 2002 a zaspomínal si na slovenského Čuvača, seba, napriek riziku, že mnohí si pamätajú a vidia iba vypreparovaného tchora. Vtedy vo Flašíkovom reklamnom žartovaní alternoval ako Mr.Čistič v komédií „Smer Majster poriadok“.

Dnes, kedy za 12 rokov nielenže nič nevypral po Mečiarovi a Dzurindovi, ale sa mnohonásobne ufúľal, vystúpil na dosky ako stará pračka hotujúca sa oprať Harabínové taláre. Teda, iba tie nečestné.
To slovo vždy uvádza človeka do vytrženia a obviňovania za November ´89, kedy bolo veľa chleba a málo kameňov. V súlade s chronickou chorobou socialistickej ekonomiky.

Po skúsenostiach s bodrým komunistom Ficom, ktorý zablúdil na Tretej ceste, spreneveril sociálny štát a stratil istoty, sa nenájde jeden, ktorý vy nedôveroval jeho chceniu preveriť sudcov a oddeliť statočných od ostatných.

Je jediná a životom overená metóda, ktorú uplatnil kancelár Kohl pri zjednocovaní Nemecka. Pracovníkom justície bývalej NDR, ktorí boli členmi Honeckerovej komunistickej strany a spolupracovníkmi Stasi, bolo odňaté právo prihlásiť sa do výberového konania.

Po jeho vete z roku 2000 – „Ak sa niekto v tejto krajine osvedčil, tak to boli ľudia z bývalej komunistickej strany“ – ťažko veriť naivite človeka, kde Róbert Fico do dnešných dní je v stave nirvány takzvaného stavu „Nič som si nevšimol“ – že sa vydá nemeckou cestou . Je tu oprávnene dôvodné podozrenie, že zákon z roku 1996 Z.z., „O nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému“ si tiež „nevšimol“. V opačnom prípade by súčasťou jeho vlády nemohlo byť starinárstvo komunistov a eštebákov ruka v ruke s potomkom arizátorov.

V príručke kurzu lietania orlov som nikde nenašiel jeden prípad, aby ho viedla sliepka. Vraj je to tvor nemúdry, čo samozrejme neplatí pre zbor „Poradcov predsedu vlády“. Ten vedie tiež kovaný komunista, Vladimír Fajč. A radí o demokracií, o ľudských právach o slobode o princípoch voľného trhu. Všetko témy srdcu blízke člena zločineckej organizácie.

Niet div, že sa podsúva otázka, ako rýchlo sa po vypraní talárov od Harabína vyselektovaní čestní sudcovia zaplevelia nečestnými v prostredí Ficových nemorálnych a protiprávnych komunistov.

Príklady priťahujú do ucha ihly aj neveriacich. Róbert Fico by mal byť verný filmom z obdobia socialistického realizmu, kde čestný komunista ide príkladom a strháva masy zákonmi jarných lavín. Prv, ako vyselektuje svojich eštebákov a komunistov na nečestných a tých ostatných, mal by zodpovedať občanom niekoľko otázok :

Boli ste v prítomnosti Haščáka z Penty v inkriminovanom byte na Vazovovej ?

Zoznam tých, ktorí sa nabalili na emisnej kauze v desiatkach miliónov eur, ktorý dnes Kaliňák utajuje rovnako, ako Hitler šifrovací stroj Enigma, si budú môcť občania do volieb prezidenta prečítať ?

Určite by občanov zaujímal odchod s akciami SPP a následnú tieňohru prerozdelenia zisku v stovkách miliónov eur, ktorá ukazuje prstom aj na Úrad vlády.

Zmena vlastníckych pomerov Doprastavu a.s. a ich víťazné ťaženie diaľničnými tendrami je otázkou, ktorá by spôsobila brucha bolenie trom členom Ficovej vlády.

Ba aj politický lobizmus Róberta Fica v prospech mečiarového privatizéra pri železničných tendroch a rozhodnutím EK o podozrení z korupčného konania priniesla nielen stratu eurofondov, ale aj povinnosť občana zaplatiť túto netransparentnú hru svojimi peniazmi.

Otázok je nepreberné množstvo, kedy Mr. Čistč čelí podozreniu, že umazaný chce prať iným kabáty či taláre.

Advokátovi diabla, Štefanovi Harabínovi, a svojim mocenským chúťkam po poste diktátora, Róbertovi Ficovi, chodiacemu po Slovensku s krvavým brkom a zmluvou o duši občana, už nemožno veriť.

Skúsenosť osemročného vládnutia Róberta Fica vniesla totiž zásadnú otázku.

Odkaz novembrových tribún umne pretransformovaných Vladimírom Mečiarom v marci 1990 je aj dnes viac ako aktuálny – “Želáme si občana „na vytretie zadku“ , alebo občana „sviňu“ ? – dostáva jeho synáčik Fico do záverečnej fázy.

Do bodu, kedy nikto nevie či je to Róbert Fico, alebo Štefan Harabín, kto je ten úspešnejší aktér Harabínovej vety :

„Niekedy je najlepšie privrieť dôkladne oči a natiahnuť ruku „ !

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461855x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy