Založ si blog

Vypráši Fico taláre sudcom od Harabína ?

Plať, aby sudcovia púšťali zločincov na druhý deň, rovnako, ako zdravotníctvo, kde nejde o zdravie ľudí, ale o biznis farmakopriemyslu. Tou istou mierou políciu a prokuratúru i celý sociálny systém, kde sa platí hlavne za to, že ľudia nepracujú.

Pozerať do tváre človeka s ošúchanou selektívnou pamäťou a prašivých bludov , ktoré majú zahlušiť jeho minulosť starinára s klamstvami, je pre diváka utrpením. Samozrejme sú milovníci starých dobrých filmov pre pamätníkov, kde už včera bolo lepšie, ako pozajtra. 

Róbert Fico naštudoval ďalšie voľné spracovanie veľkých dejinných udalosti, kde od troch Kulichových prútov z hradného vrchu nehynúcej vďačnosti marxistu Pašku a staviteľských komédií eštebáka Širokého, voľne prešiel na „prasačie hlavy“ v talároch. Veď zabíjačková tradícia už klope na dvere.

Znova sa vrátil do roku 2002 a zaspomínal si na slovenského Čuvača, seba, napriek riziku, že mnohí si pamätajú a vidia iba vypreparovaného tchora. Vtedy vo Flašíkovom reklamnom žartovaní alternoval ako Mr.Čistič v komédií „Smer Majster poriadok“.

Dnes, kedy za 12 rokov nielenže nič nevypral po Mečiarovi a Dzurindovi, ale sa mnohonásobne ufúľal, vystúpil na dosky ako stará pračka hotujúca sa oprať Harabínové taláre. Teda, iba tie nečestné.
To slovo vždy uvádza človeka do vytrženia a obviňovania za November ´89, kedy bolo veľa chleba a málo kameňov. V súlade s chronickou chorobou socialistickej ekonomiky.

Po skúsenostiach s bodrým komunistom Ficom, ktorý zablúdil na Tretej ceste, spreneveril sociálny štát a stratil istoty, sa nenájde jeden, ktorý vy nedôveroval jeho chceniu preveriť sudcov a oddeliť statočných od ostatných.

Je jediná a životom overená metóda, ktorú uplatnil kancelár Kohl pri zjednocovaní Nemecka. Pracovníkom justície bývalej NDR, ktorí boli členmi Honeckerovej komunistickej strany a spolupracovníkmi Stasi, bolo odňaté právo prihlásiť sa do výberového konania.

Po jeho vete z roku 2000 – „Ak sa niekto v tejto krajine osvedčil, tak to boli ľudia z bývalej komunistickej strany“ – ťažko veriť naivite človeka, kde Róbert Fico do dnešných dní je v stave nirvány takzvaného stavu „Nič som si nevšimol“ – že sa vydá nemeckou cestou . Je tu oprávnene dôvodné podozrenie, že zákon z roku 1996 Z.z., „O nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému“ si tiež „nevšimol“. V opačnom prípade by súčasťou jeho vlády nemohlo byť starinárstvo komunistov a eštebákov ruka v ruke s potomkom arizátorov.

V príručke kurzu lietania orlov som nikde nenašiel jeden prípad, aby ho viedla sliepka. Vraj je to tvor nemúdry, čo samozrejme neplatí pre zbor „Poradcov predsedu vlády“. Ten vedie tiež kovaný komunista, Vladimír Fajč. A radí o demokracií, o ľudských právach o slobode o princípoch voľného trhu. Všetko témy srdcu blízke člena zločineckej organizácie.

Niet div, že sa podsúva otázka, ako rýchlo sa po vypraní talárov od Harabína vyselektovaní čestní sudcovia zaplevelia nečestnými v prostredí Ficových nemorálnych a protiprávnych komunistov.

Príklady priťahujú do ucha ihly aj neveriacich. Róbert Fico by mal byť verný filmom z obdobia socialistického realizmu, kde čestný komunista ide príkladom a strháva masy zákonmi jarných lavín. Prv, ako vyselektuje svojich eštebákov a komunistov na nečestných a tých ostatných, mal by zodpovedať občanom niekoľko otázok :

Boli ste v prítomnosti Haščáka z Penty v inkriminovanom byte na Vazovovej ?

Zoznam tých, ktorí sa nabalili na emisnej kauze v desiatkach miliónov eur, ktorý dnes Kaliňák utajuje rovnako, ako Hitler šifrovací stroj Enigma, si budú môcť občania do volieb prezidenta prečítať ?

Určite by občanov zaujímal odchod s akciami SPP a následnú tieňohru prerozdelenia zisku v stovkách miliónov eur, ktorá ukazuje prstom aj na Úrad vlády.

Zmena vlastníckych pomerov Doprastavu a.s. a ich víťazné ťaženie diaľničnými tendrami je otázkou, ktorá by spôsobila brucha bolenie trom členom Ficovej vlády.

Ba aj politický lobizmus Róberta Fica v prospech mečiarového privatizéra pri železničných tendroch a rozhodnutím EK o podozrení z korupčného konania priniesla nielen stratu eurofondov, ale aj povinnosť občana zaplatiť túto netransparentnú hru svojimi peniazmi.

Otázok je nepreberné množstvo, kedy Mr. Čistč čelí podozreniu, že umazaný chce prať iným kabáty či taláre.

Advokátovi diabla, Štefanovi Harabínovi, a svojim mocenským chúťkam po poste diktátora, Róbertovi Ficovi, chodiacemu po Slovensku s krvavým brkom a zmluvou o duši občana, už nemožno veriť.

Skúsenosť osemročného vládnutia Róberta Fica vniesla totiž zásadnú otázku.

Odkaz novembrových tribún umne pretransformovaných Vladimírom Mečiarom v marci 1990 je aj dnes viac ako aktuálny – “Želáme si občana „na vytretie zadku“ , alebo občana „sviňu“ ? – dostáva jeho synáčik Fico do záverečnej fázy.

Do bodu, kedy nikto nevie či je to Róbert Fico, alebo Štefan Harabín, kto je ten úspešnejší aktér Harabínovej vety :

„Niekedy je najlepšie privrieť dôkladne oči a natiahnuť ruku „ !

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811231x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy