Založ si blog

Najhoršiu smrť zažil slovenský politik – oplašenec – v sobotu.

Verejné tajomstvo, že v demokracií môže byť každý hlupákom, doviedli súčasné politické strany, do bodu, kedy sa parazity a „prašivci“ spoločnosti z posledných síl pokúšali obtierať o tých, ktorí jediní neprijali rolu hlupákov.

O voliča, ktorí im v sobotu dal jasný odkaz.

Odmietol dvadsaťpäť rokov podsúvaný model deštrukcie svojej identity, odmietol morálny a kultúry relativizmus, odmietol štvrťstoročnú vojnu politikov vedenú proti ním. A čo je najpodstatnejšie, odmietol blúznenie o istotách, pretože v slovenskom slovníku už niet slovo, ktoré by tak prirodzene a bytostne korešpondovalo s dennodenným životom človeka a tvorilo jeho prirodzenú výbavu.

Slovenský volič prekvapil vo volebnú sobotu sám seba pochopením, že Život je úžasný a odmietol podieľať sa na politikmi podsúvanom „zmysle“ boja proti

pseudonepriateľovi, aby demonštroval oddanosť spoločnej kultúre. Bez ohľadu na hranice.

Prvý krát bol vyslaný spoločenský signál zásady spriaznenosti spoločnosti a jej ľudí, ktorých už prestávajú deliť ideológie, zato ich spája ochota postaviť sa úpadku spoločnosti i štátu. Rozpadu spravodlivosti, zákona a poriadku. Rastúcej vlne zločinnosti, oslabovaniu rodiny, úpadku dôvery voči civilizačnému barbarstvu.    

Ešte donedávna, keď som sa túlal Slovenskom, mával som divné tušenie, že myseľ veľkého počtu ľudí buď permanentne dovolenkuje, alebo je naložená v alkohole.

Volebná sobota bola dňom, z ktorého by raz mohol byť dobrý štátny sviatok.

Deň Zemetrasenia.

V ňom jedinými „opitými“ úspechmi z volieb boli politici, ktorí ešte aj v pondelok nevytriezveli z Opice.

Veď, kto má chuť dvíhať ožranov moci.

Aj keď zomierajú.

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556394x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy