Založ si blog

Najhoršiu smrť zažil slovenský politik – oplašenec – v sobotu.

Verejné tajomstvo, že v demokracií môže byť každý hlupákom, doviedli súčasné politické strany, do bodu, kedy sa parazity a „prašivci“ spoločnosti z posledných síl pokúšali obtierať o tých, ktorí jediní neprijali rolu hlupákov.

O voliča, ktorí im v sobotu dal jasný odkaz.

Odmietol dvadsaťpäť rokov podsúvaný model deštrukcie svojej identity, odmietol morálny a kultúry relativizmus, odmietol štvrťstoročnú vojnu politikov vedenú proti ním. A čo je najpodstatnejšie, odmietol blúznenie o istotách, pretože v slovenskom slovníku už niet slovo, ktoré by tak prirodzene a bytostne korešpondovalo s dennodenným životom človeka a tvorilo jeho prirodzenú výbavu.

Slovenský volič prekvapil vo volebnú sobotu sám seba pochopením, že Život je úžasný a odmietol podieľať sa na politikmi podsúvanom „zmysle“ boja proti

pseudonepriateľovi, aby demonštroval oddanosť spoločnej kultúre. Bez ohľadu na hranice.

Prvý krát bol vyslaný spoločenský signál zásady spriaznenosti spoločnosti a jej ľudí, ktorých už prestávajú deliť ideológie, zato ich spája ochota postaviť sa úpadku spoločnosti i štátu. Rozpadu spravodlivosti, zákona a poriadku. Rastúcej vlne zločinnosti, oslabovaniu rodiny, úpadku dôvery voči civilizačnému barbarstvu.    

Ešte donedávna, keď som sa túlal Slovenskom, mával som divné tušenie, že myseľ veľkého počtu ľudí buď permanentne dovolenkuje, alebo je naložená v alkohole.

Volebná sobota bola dňom, z ktorého by raz mohol byť dobrý štátny sviatok.

Deň Zemetrasenia.

V ňom jedinými „opitými“ úspechmi z volieb boli politici, ktorí ešte aj v pondelok nevytriezveli z Opice.

Veď, kto má chuť dvíhať ožranov moci.

Aj keď zomierajú.

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

Je možné vysloviť domnienku o vážne poškodenom duševnom zdraví Róberta Fica. . . ?

15.10.2017

V sobotu na adresu prezidenta Kisku vyslovil návrh: „Nech ukáže všetky zmluvy, ako to robím ja“ ! Predseda Smer-SD doteraz ukázal jediné. Demagógiu a klamstva, ktoré za 11 rokov jeho vládnutia viac »

NEPOUZIVAT!

Z trhu sťahujú liek Theraflu Forte, môže obsahovať cudzorodé častice

18.10.2017 16:06

Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o stiahnutí lieku Theraflu Forte z úrovne distribučných spoločností a lekární.

tk, lipsic

Podľa Smeru Lipšicova právna zástupkyňa zavádza verejnosť

18.10.2017 16:03

Podľa právnej zástupkyne expolitik Lipšic ako minister spravodlivosti nikdy nepodal dovolanie, keď znalecké posudky konštatovali spoluzavinenie chodca, ako to bolo v jeho prípade.

sokol červenonohý

Sokol Lucky sa stal celebritou

18.10.2017 16:00

Jeden zo slovenských sokolov červenonohých prekvapil ornitológov trasou, akú si vybral na cestu do Afriky, pretože letel cez Francúzsko, a nie cez Balkán či Blízky východ.

Peniaze, lupa, graf, dolár, euro

Ťažobný gigant Rio Tinto v USA obvinili z podvodu

18.10.2017 15:48

Britsko-austrálsky ťažobný gigant Rio Tinto a jeho dvoch bývalých manažérov obvinili v USA z podvodu pre zatajovanie strát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,021
Celková čítanosť: 5729342x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy