Založ si blog

Najhoršiu smrť zažil slovenský politik – oplašenec – v sobotu.

Verejné tajomstvo, že v demokracií môže byť každý hlupákom, doviedli súčasné politické strany, do bodu, kedy sa parazity a „prašivci“ spoločnosti z posledných síl pokúšali obtierať o tých, ktorí jediní neprijali rolu hlupákov.

O voliča, ktorí im v sobotu dal jasný odkaz.

Odmietol dvadsaťpäť rokov podsúvaný model deštrukcie svojej identity, odmietol morálny a kultúry relativizmus, odmietol štvrťstoročnú vojnu politikov vedenú proti ním. A čo je najpodstatnejšie, odmietol blúznenie o istotách, pretože v slovenskom slovníku už niet slovo, ktoré by tak prirodzene a bytostne korešpondovalo s dennodenným životom človeka a tvorilo jeho prirodzenú výbavu.

Slovenský volič prekvapil vo volebnú sobotu sám seba pochopením, že Život je úžasný a odmietol podieľať sa na politikmi podsúvanom „zmysle“ boja proti

pseudonepriateľovi, aby demonštroval oddanosť spoločnej kultúre. Bez ohľadu na hranice.

Prvý krát bol vyslaný spoločenský signál zásady spriaznenosti spoločnosti a jej ľudí, ktorých už prestávajú deliť ideológie, zato ich spája ochota postaviť sa úpadku spoločnosti i štátu. Rozpadu spravodlivosti, zákona a poriadku. Rastúcej vlne zločinnosti, oslabovaniu rodiny, úpadku dôvery voči civilizačnému barbarstvu.    

Ešte donedávna, keď som sa túlal Slovenskom, mával som divné tušenie, že myseľ veľkého počtu ľudí buď permanentne dovolenkuje, alebo je naložená v alkohole.

Volebná sobota bola dňom, z ktorého by raz mohol byť dobrý štátny sviatok.

Deň Zemetrasenia.

V ňom jedinými „opitými“ úspechmi z volieb boli politici, ktorí ešte aj v pondelok nevytriezveli z Opice.

Veď, kto má chuť dvíhať ožranov moci.

Aj keď zomierajú.

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397140x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy