Založ si blog

Kaník bol „sociálny netvor“, no súdruh Richter je priateľská „sociálna príšera“.

„Poznám štruktúry Smeru a viem, o čo ide, ako funguje. Dnes je to najstabilnejšia politická strana na Slovensku. Prečo by som išiel do takéhoto rozhodnutia, keby som bol presvedčený o tom, že to bude znamenať pokles popularity Smeru, drobenie a konflikty?”

Povedal to predseda podivuhodnej strany pri pompéznom ohlásení kandidatúry na prezidenta pred pár mesiacmi.

Uplynul krátky čas, no aj ten stačil, aby mu preukázal, že aj domáce, stranícke pomery vykresľuje v ružových farbách. Aby mu nastavil zrkadlo ponižujúcej prehry v prezidentských voľbách a dostal ho do defenzívy, z ktorej je jediné východisko.

„Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem“ !

Dôvody opakovaného nutkania správať sa “ako bez rozumu” zostávajú zahalené tajomstvom. No vývoj k hystérií už veda pozná.

Čas, kedy najväčšia sľubotechna vládla pevnou rukou (ne)vlastnej strane, márne vyprchal. Strane, kde jediným prvkom spájajúcim mafiánov vo vysokých štátnych funkciách, potomkov arizátorov, glorifikátorov Tisovho fašizmu čakajúcich na povestný Zmajkovičovej palec, vnúčikov zločineckej komunistickej strany, zastrešenej honosným epiteton „sociálna demokracia“, bola, je a už  nebude takzvaná prichmatizácia.

Hneď na začiatku Kaliňákom ohlasovanej  „reformy“ ESO, ktorá mala ušetriť stovky miliónov eur, bolo zrejmé, že ide o papierového draka, z ktorého si súdruhovia a polosúdruhovia urobia zdrap papiera.

Najhlasnejšie to povedal povestný bonviván, viagrový pôžitkár, súdruh Richter. Ten spúšťa vlastnú reformu ministerstva s najväčším rozpočtom.

Ako vyzerá „reforma“ bývalého brúsiča z Calexu ?

Napríklad takto.

Prognózy vývoja na trhu práce v SR a prognózy vývoja na trhu práce v BSK
Dátum zverejnenia: 24.06.2014
Dátum platnosti do: 30.11.2015
Rezort: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Objednávateľ: Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Špitálska ulica č. 8, 812 67, Bratislava,
IČO: 30794536
Dodávateľ: TREXIMA s.r.o.
Drobného 29, 844 07 Bratislava
IČO: 31364381
Názov zmluvy: Prognózy vývoja na trhu práce v SR a prognózy vývoja na trhu práce v BSK
Číslo zmluvy: 239/OIaMIS/2014
Posledná zmena: 24.06.2014
Cenové plnenie:
Zmluvne dohodnutá čiastka: 2 440 380 €
Celková čiastka: 2 440 380 €

Ministerstvo súdruha Richtera má vo svojej organizačnej štruktúre Analytické centrum, ktoré je prierezovou analytickou zložkou MPSVR SR.

K pracovným zmluvám šéfov i zamestnancov ministerstva sa človek nedostane. A tak sa môže iba pýtať. Ak spoločnosť s ručením obmedzeným podpísala z rezortom za posledných 8 rokov „analytické zmluvy“ za objem prevyšujúci desať miliónov eur, čo obmedzuje úradníkov rezortu vo výkone ich povinnosti ?

Príklady priťahujú.

Keď predseda strany má priateľa a pobočníka Výboha, ktorý je vyšetrovaný v dvoch štátoch pri zákazke za 558 miliónov eur a úplatku za 18 miliónov eur pre iného pobočníka bývalého českého premiéra, a toho nebude zatracovať, potom nikto nemôže súdruhovi Richterovi uprieť neústavné právo priateľstva v inom priereze činnosti štátu.

Jediným živočíšnym druhom, ktorého sa raz za niekoľko rokov zmocní pomätenosť je Lemmus lemmus. Myš, ktorej učarovala drsnosť Nórska.

Má tupý obličaj, malé ušká a hustý kožuch, ktorý jej zakrýva nohy.

Keď sa premnožia zvyšuje sa agresivita, ktorá kulminuje až do chvíle, keď sa lemmus lemmus zoradia do šíkov a už ich nič nezastaví.

Pochodujú vo svojom sebavražednom pochode do mora, kde hynú.

Lemmus lemmus.

Dôvody opakovaného nutkania správať sa “ako bez rozumu” zostávajú zahalené tajomstvom. No vývoj k hystérií už veda pozná.

Každý cyklus začína malým množstvom Lemmus Lemmus na veľkej rozlohe.

O strane úpadku, strane Smer-SD, možno s určitosťou povedať, že dnes je premnožená a zoradená v šíkoch naSmerovaných do hlbín mora korupcie.

 

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397091x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy