Založ si blog

Pôjdeš do basy, ty hajzel, odkazuje Igor Matovič poslancovi Matovičovi !

vil_otazka

Polomúdry človiečik Matovič sa nechal obsadiť do hry, v ktorej v záverečnom dejstve z neho vymodelujú človeka nemúdreho.

Matovič verejne nevyzýva generálneho prokurátora a ani mandátový imunitný výbor parlamentu, aby bol vydaný na trestné stíhanie, Igor Matovič vyzýva Procházku, aby mu bremeno viac ako podozrenia z trestného činu pomohol zložiť.

Naopak, už koncom júna vyzýva generálnu prokuratúru, aby v zmysle zákona o prokuratúre formou písomného stanoviska usmernil všetkých prokurátorov tak, aby zverejnenie záznamu z rozhovoru medzi dvoma politikmi nemohlo byť považované za trestný čin.  

“Kto uskutočňuje nahrávky a zaznamenáva rozhovory a nahrávané osoby o tomto nevedia, ide o dôkaz, ktorý nie je získaný zákonným spôsobom,” vysvetľuje expertka na trestné právo Kurilovská.

Matovič sa nehrnie ani na Daňové riaditeľstvo s dokladmi od Procházku o podozrení z daňového podvodu, pretože by sám seba usvedčil, že peniaze šli jeho firme bez dokladu. Bolo by na svete druhé podozrenie zo spáchanie trestného činu, tentokrát krátenia daní, čo by mu definitívne zahatalo cestu k ďalším piatim miliónom štátneho príspevku na jeho politiku. „Politiku“, ktorá je taká blízka ďalšiemu amatérovi nelegálnych nahrávok, Marianovi Kočnerovi.

Na otázku či sa zúčastní parlamentných volieb 2012 a koho bude voliť, Kočner bez zaváhania uviedol stranu Igora Matoviča. Vraj medzi ním a lídrom Obyčajných ľudí je istá podobnosť, ktorá mu imponuje.

Istú podobnosť, v nedávnej minulosti, našiel Marián Kočner aj s Richardom Sulíkom, vtedy predsedom parlamentu, kedy spoločne vyberali nového generálneho prokurátora.

O to viac zaráža, keď dnes Richard Sulík, už doživotne zaopatrený bruselským sociálnym zabezpečením, káže Procházkovi o morálke.

Tu by mal byť koniec rozprávania.

Pointa je však kdesi inde. V honosnej manufaktúre na istoty „živnostníka“ politiky, Róberta Fica.

Svojho času, s neobyčajne aktívnym pôsobením „pravicovo“ zmýšľajúcich novinárov rozbil Mikuláša Dzurindu a jeho SDKÚ-DS, aby si otvoril cestu k vládnutiu minimálne na štyri volebné obdobia. Volič reforiem mu však zámery prekazil v roku 2010, čo ho pribrzdilo iba na malú chvíľu, keď sa vyspal, aby rozbehol deštrukciu a pád vlády Ivety Radičovej.

Dnes Procházka nie je hrozbou pre Matoviča, ten sa definitívne odpísal, ale pre Róberta Fica.

Hrozba nadobudne kontúry reálnosti iba v prípade, keď volič pravice pochopí, že komunista Fico a jeho marxisti a aj eštebáci, ktorých priviedol do súkolia vládnutia a moci, musia byť vystriedaní v parlamentných voľbách roku 2016.

Bude to pravicový volič, ktorý rozhodne, či tu bude Ficovo vládnutie „socializmu s neľudskou tvárou“, alebo sa štát definitívne vráti k princípom demokracie, právneho štátu i zdravých peňazí.

Dovtedy môže Igor Matovič odkazovať poslancovi Matovičovi čokoľvek, pretože vie, že ani ten najväčší hajzel Slovenska pôsobiaci v politike do basy nepôjde.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397126x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy