Založ si blog

Dobrodruh Fico v debate na „verejno-právnej“ televízií o sankciách voči Rusku.

132592-robert-fico-v-afganistane-nestandard2

Práve pozerám „divadlo“ pre občanov, ktorým akákoľvek lož zo zmenšujúceho sa „vodcu“ príde, ako rajská muzika.
Dobrodruh Fico aj tu odprezentoval dva strachy.
Prvým je už poznanie, že jeho postoj voči ekonomickým a vojenským štruktúram spolu s nadrozmernou korupciou papalášov 21.storočia registrovaných v Smer-SD, už dnes nesú dôsledky.
Strata 4 MILIÁRD eur z kasy EU je už nezvratná. Obrovská čiastka, ktorá nezodpovednou politikov predsedu vlády bude mať dôsledky na kvalitu života občanov Slovenska. Na rozvoj infraštruktúry, na deti a ich vzdelanosť, na dôchodcov a neschopnosť sociálnej poisťovne plniť záväzky voči ním, na tak potrebné investície, aby dali ľuďom prácu. Na všetko, čo súvisí s rozvojom spoločnosti a životnej úrovne občanov.
Druhým strachom je však aj prazvláštny tok financií, mimo štátny rozpočet, ktoré na Slovensko prúdili viac, ako 20 rokov.
Sankcie Európskej únie stavajú Moskvu pred platobnú neschopnosť podporovať agentov KGB, bývalých agentov štátnej bezpečnosti a glorifikantov politiky Moskvy, takzvaných podnikateľov napojených na tento finančný zdroj.
Od čias Mečiara a takzvaných deblokácií v Rusku – Weisovci, kde nie štát, ale vybrané osoby brali zisk, cez financovanie na vysokú školu Jána Čarnogurského sa tvariaci vzdelávací proces na Slovensku až po aktivity podpredsedu vlády súdruha Vážneho v priestore „riešenia“ širokorozchodnej trate. Človeka, ktorý sa podieľa na manipulácií analýzy „výhodnosti“ PPP projektov na R1, kde mnohí nekresťanský zbohatli – vrátane brata Róberta Fica – aby na tri až štyri generácie zadlžili občanov a zaviazali ich splácať dlhy.
Obrovské financie z Moskvy, ktorých účelom bolo a je deštruovať princípy trhu, základy demokracie, ohrozovania slobôd občanov a v konečnom riešení dospieť k riešeniu podobnému z roku 1968.
Mnohí budú mať tendenciu hovoriť o „konšpiratívnej teórií“ iba preto, lebo stopy Moskvy, o ktorých píšem, sú čitateľné a neprehliadnuteľné.
V takzvanej debate predseda vlády hovorí o destabilizovanej Ukrajine o blízkosti jej krachu a o štátnom bankrote.
Jediná otázka pre predsedu vlády.
Vzhľadom na nezodpovednú politiku jeho dvoch vlád, vzhľadom na zadlženosť Slovenska, vzhľadom na jeho neschopnosť spravovať štát a riadiť spoločnosť ako aj hazard z dobrým menom Slovenska a stratou 4 miliárd, s ktorými štátny rozpočet rátal, ako aj povinnosťou vypracovať vyrovnaný štátny rozpočet, ako blízko dostal on osobne Slovenskú republiku pred bod štátneho bankrotu ?

 

foto (c) Pravda

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736602x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy