Založ si blog

Dobrodruh Fico v debate na „verejno-právnej“ televízií o sankciách voči Rusku.

132592-robert-fico-v-afganistane-nestandard2

Práve pozerám „divadlo“ pre občanov, ktorým akákoľvek lož zo zmenšujúceho sa „vodcu“ príde, ako rajská muzika.
Dobrodruh Fico aj tu odprezentoval dva strachy.
Prvým je už poznanie, že jeho postoj voči ekonomickým a vojenským štruktúram spolu s nadrozmernou korupciou papalášov 21.storočia registrovaných v Smer-SD, už dnes nesú dôsledky.
Strata 4 MILIÁRD eur z kasy EU je už nezvratná. Obrovská čiastka, ktorá nezodpovednou politikov predsedu vlády bude mať dôsledky na kvalitu života občanov Slovenska. Na rozvoj infraštruktúry, na deti a ich vzdelanosť, na dôchodcov a neschopnosť sociálnej poisťovne plniť záväzky voči ním, na tak potrebné investície, aby dali ľuďom prácu. Na všetko, čo súvisí s rozvojom spoločnosti a životnej úrovne občanov.
Druhým strachom je však aj prazvláštny tok financií, mimo štátny rozpočet, ktoré na Slovensko prúdili viac, ako 20 rokov.
Sankcie Európskej únie stavajú Moskvu pred platobnú neschopnosť podporovať agentov KGB, bývalých agentov štátnej bezpečnosti a glorifikantov politiky Moskvy, takzvaných podnikateľov napojených na tento finančný zdroj.
Od čias Mečiara a takzvaných deblokácií v Rusku – Weisovci, kde nie štát, ale vybrané osoby brali zisk, cez financovanie na vysokú školu Jána Čarnogurského sa tvariaci vzdelávací proces na Slovensku až po aktivity podpredsedu vlády súdruha Vážneho v priestore „riešenia“ širokorozchodnej trate. Človeka, ktorý sa podieľa na manipulácií analýzy „výhodnosti“ PPP projektov na R1, kde mnohí nekresťanský zbohatli – vrátane brata Róberta Fica – aby na tri až štyri generácie zadlžili občanov a zaviazali ich splácať dlhy.
Obrovské financie z Moskvy, ktorých účelom bolo a je deštruovať princípy trhu, základy demokracie, ohrozovania slobôd občanov a v konečnom riešení dospieť k riešeniu podobnému z roku 1968.
Mnohí budú mať tendenciu hovoriť o „konšpiratívnej teórií“ iba preto, lebo stopy Moskvy, o ktorých píšem, sú čitateľné a neprehliadnuteľné.
V takzvanej debate predseda vlády hovorí o destabilizovanej Ukrajine o blízkosti jej krachu a o štátnom bankrote.
Jediná otázka pre predsedu vlády.
Vzhľadom na nezodpovednú politiku jeho dvoch vlád, vzhľadom na zadlženosť Slovenska, vzhľadom na jeho neschopnosť spravovať štát a riadiť spoločnosť ako aj hazard z dobrým menom Slovenska a stratou 4 miliárd, s ktorými štátny rozpočet rátal, ako aj povinnosťou vypracovať vyrovnaný štátny rozpočet, ako blízko dostal on osobne Slovenskú republiku pred bod štátneho bankrotu ?

 

foto (c) Pravda

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556415x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy