Založ si blog

Dobrodruh Fico v debate na „verejno-právnej“ televízií o sankciách voči Rusku.

132592-robert-fico-v-afganistane-nestandard2

Práve pozerám „divadlo“ pre občanov, ktorým akákoľvek lož zo zmenšujúceho sa „vodcu“ príde, ako rajská muzika.
Dobrodruh Fico aj tu odprezentoval dva strachy.
Prvým je už poznanie, že jeho postoj voči ekonomickým a vojenským štruktúram spolu s nadrozmernou korupciou papalášov 21.storočia registrovaných v Smer-SD, už dnes nesú dôsledky.
Strata 4 MILIÁRD eur z kasy EU je už nezvratná. Obrovská čiastka, ktorá nezodpovednou politikov predsedu vlády bude mať dôsledky na kvalitu života občanov Slovenska. Na rozvoj infraštruktúry, na deti a ich vzdelanosť, na dôchodcov a neschopnosť sociálnej poisťovne plniť záväzky voči ním, na tak potrebné investície, aby dali ľuďom prácu. Na všetko, čo súvisí s rozvojom spoločnosti a životnej úrovne občanov.
Druhým strachom je však aj prazvláštny tok financií, mimo štátny rozpočet, ktoré na Slovensko prúdili viac, ako 20 rokov.
Sankcie Európskej únie stavajú Moskvu pred platobnú neschopnosť podporovať agentov KGB, bývalých agentov štátnej bezpečnosti a glorifikantov politiky Moskvy, takzvaných podnikateľov napojených na tento finančný zdroj.
Od čias Mečiara a takzvaných deblokácií v Rusku – Weisovci, kde nie štát, ale vybrané osoby brali zisk, cez financovanie na vysokú školu Jána Čarnogurského sa tvariaci vzdelávací proces na Slovensku až po aktivity podpredsedu vlády súdruha Vážneho v priestore „riešenia“ širokorozchodnej trate. Človeka, ktorý sa podieľa na manipulácií analýzy „výhodnosti“ PPP projektov na R1, kde mnohí nekresťanský zbohatli – vrátane brata Róberta Fica – aby na tri až štyri generácie zadlžili občanov a zaviazali ich splácať dlhy.
Obrovské financie z Moskvy, ktorých účelom bolo a je deštruovať princípy trhu, základy demokracie, ohrozovania slobôd občanov a v konečnom riešení dospieť k riešeniu podobnému z roku 1968.
Mnohí budú mať tendenciu hovoriť o „konšpiratívnej teórií“ iba preto, lebo stopy Moskvy, o ktorých píšem, sú čitateľné a neprehliadnuteľné.
V takzvanej debate predseda vlády hovorí o destabilizovanej Ukrajine o blízkosti jej krachu a o štátnom bankrote.
Jediná otázka pre predsedu vlády.
Vzhľadom na nezodpovednú politiku jeho dvoch vlád, vzhľadom na zadlženosť Slovenska, vzhľadom na jeho neschopnosť spravovať štát a riadiť spoločnosť ako aj hazard z dobrým menom Slovenska a stratou 4 miliárd, s ktorými štátny rozpočet rátal, ako aj povinnosťou vypracovať vyrovnaný štátny rozpočet, ako blízko dostal on osobne Slovenskú republiku pred bod štátneho bankrotu ?

 

foto (c) Pravda

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397141x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy