Založ si blog

Ftáčnik i Raši sa hanbia za Smer-SD, ten sa dištancuje od Bajana a jeho Trójsky kôň Ivo Nesrovnal.

rasi-r965-st.ir3-_t300

Nikto nemôže chcieť po ľuďoch politiky, aby z nížin svojich osobných prospechárskych záujmov prešli do strmín potrieb občanov, keď zreprízovanú masku komédie po ficovský mu z tváre strháva samotný Róbert Fico ešte prv, ako sa otvorí jej opona.

„Aj v Bratislave je ešte stále kandidát, pán Nesrovnal, ktorý ruší tú pravicovú jednotu,“ konštatoval Róbert Fico na portáli Teraz.sk.

Róbert Fico sa zmenil, hlása jeho hlasná erikovská trúba po parlamentných voľbách roku 2012. Po viac, ako dvoch rokoch mu dávam za pravdu.

Rovnako, ako v roku 1998 Vladimír Mečiar hovoril rýchlejšie, ako myslel, aj jeho dvojník vymyslený v dielni Pepsi colového mága Flašíka dnes vydesený zmenou spoločenského vnemu už iba hovorí. Bez rozmyslu.

Tak, ako verne stál po boku likvidátora strany modrých, Pavla Freša, či už na pozícií vicežupana, člena krajského predsedníctva SDKÚ-DS, alebo člena finančnej komisie na bratislavskom magistráte, tak dnes stojí na strane tých síl, ktoré bytostne potrebujú v kresle Milana Ftáčnika.

Zopakujem, čo som napísal na jeho adresu pred pár dňami.

Ani druhá svetová vojna nespôsobila Bratislave toľko škôd, ako Milan Ftáčnik.

Keď sa začal proces deštrukcie SDKÚ-DS, financovaný jedným zo sponzorov Smer-SD, bol to aj Ivo Nesrovnal, ktorý sa podieľal na zmanipulovanej voľbe predsedu bratislavských modrých, Milana Trstenského. Pochôdzkára po jedenástich funkciách v správnych radách štátu, z toho v dvoch na plný pracovný úväzok !

Tých modrých, kde ešte pred pár týždňami sa z tejto stránky na mňa usmieval Ivo Nesrovnal, ako kandidát na primátora Bratislavy za SDKÚ-DS – https://www.facebook.com/sdku.ds.ba.

Toho Iva Nesrovnala, ktorý sa postavil na pozíciu Pavla Freša a odmietol aktivitu, ktorá hovorila o životnej nevyhnutnosti zozbierať podpisy pod petíciu o Jozefovi Čentéšovi, aby sa zmarila manipulácia ficovcov v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora SR. Spôsobom a formou podobnou tej, akou sa marila snaha o inú petíciu na ochranu sporiteľov v druhom dôchodkovom pilieri. Tu deštrukčné aktivity išli oveľa ďalej, aby petíciu zastrešoval Ľudovít Kaník a jeho Nadácia. Konštrukt, ktorý odrádzal občanov od aktivít už na samom úvode.

Keď sa vrátim na pôdu mestského parlamentu, tak tam, je Ivo Nesrovnal viac ako ticho.

Od zimného štadióna Juraja Širokého zaplateného občanmi až po štadión futbalový Ivana Kmotríka.

Od zmanipulovaného tendra na bratislavské trolejbusy Ľubomíra Belfiho v prospech J&T až po zmanipulovaný tender na rekonštrukciu Starého mostu v prospech firmy Bogl a Krysl. Spoločnosti, ktorej padli štyri mosty, aby pod ich ruinami zostalo viac, ako desiatka mŕtvych pracovníkov. Tej „rekonštrukcie“, kde európska komisia konštatovala prítomnosť podozrenia z manipulácie tendrom a zastavila platby z eurofondov a tak ju, k veľkej radosti Bratislavčanov, zaplatia oni.

Od celého radu takzvanej „výmeny pozemkov“, kde spokojným nebol majetok mesta a občan, ale developeri v pozadí až po PKO.

Pri dlhoročnom predstieraní investora rekonštrukcie hanby Bratislavy – Žeelezničnej stanice – kde sa hra špinavá hra o náhradu spôsobenej škody v prospech investora.

Od barbarskej ťažby dreva v mestských lesoch až po nehorázny zásah do Železnej studničky developerom.

Až teraz, ako hovorí konštruktér hry o rozbíjaní hlasov pravicových voličov na prospech Milana Ftáčnika, Róbert Fico, prichádza Ivovi Nesrovnalovi vízia až 111 krokov, ako vrátiť Bratislavu Bratislavčanom.

Ktorým, pán Nesrovnal ?

Posledným bodom svojho programu dal Ivo Nesrovnal odpoveď na položenú otázku. Podľa jeho programu „vypracuje koncept Dunajskej promenády aj s projektom PKO“ !

Milujem čierny anglický humor, no tento Nesrovnalov, je skôr kalichom horkosti.

Pán Nesrovnal, pravdepodobne v eufórií svojej snahy o ovládnutie Bratislavy Ficom prostredníctvom znovuzvolenia Milana Ftáčnika, prehliadol posledný rozsudok súdu. V ňom sudkyňa zrozumiteľne dôvodí, že vlastníkom pozemkov pod PKO je fy Henbury Development a rozhodnutím mestských poslancov o predaji pozemkov vyjadrili aj vôľu zbúrať kultúrny stánok.

Jeden potemkinovský projekt Igora Ballu a jeho Intermontu a.s. v podobe „zrekonštruovanej“ Hlavnej železničnej stanice Bratislava už má.

Jej obyvateľom zostáva čas na privítanie druhej rarity.

Dunajskej promenády s PKO od Iva Nesrovnala zavesenú vo vzduchu, ako vzdušný zámok a pod ňou výhľad na developerské obludnosti typu River park.

Ako hlása inzerát investora, J&T,nová ikona Bratislavy.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736593x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy