Založ si blog

Ftáčnik i Raši sa hanbia za Smer-SD, ten sa dištancuje od Bajana a jeho Trójsky kôň Ivo Nesrovnal.

rasi-r965-st.ir3-_t300

Nikto nemôže chcieť po ľuďoch politiky, aby z nížin svojich osobných prospechárskych záujmov prešli do strmín potrieb občanov, keď zreprízovanú masku komédie po ficovský mu z tváre strháva samotný Róbert Fico ešte prv, ako sa otvorí jej opona.

„Aj v Bratislave je ešte stále kandidát, pán Nesrovnal, ktorý ruší tú pravicovú jednotu,“ konštatoval Róbert Fico na portáli Teraz.sk.

Róbert Fico sa zmenil, hlása jeho hlasná erikovská trúba po parlamentných voľbách roku 2012. Po viac, ako dvoch rokoch mu dávam za pravdu.

Rovnako, ako v roku 1998 Vladimír Mečiar hovoril rýchlejšie, ako myslel, aj jeho dvojník vymyslený v dielni Pepsi colového mága Flašíka dnes vydesený zmenou spoločenského vnemu už iba hovorí. Bez rozmyslu.

Tak, ako verne stál po boku likvidátora strany modrých, Pavla Freša, či už na pozícií vicežupana, člena krajského predsedníctva SDKÚ-DS, alebo člena finančnej komisie na bratislavskom magistráte, tak dnes stojí na strane tých síl, ktoré bytostne potrebujú v kresle Milana Ftáčnika.

Zopakujem, čo som napísal na jeho adresu pred pár dňami.

Ani druhá svetová vojna nespôsobila Bratislave toľko škôd, ako Milan Ftáčnik.

Keď sa začal proces deštrukcie SDKÚ-DS, financovaný jedným zo sponzorov Smer-SD, bol to aj Ivo Nesrovnal, ktorý sa podieľal na zmanipulovanej voľbe predsedu bratislavských modrých, Milana Trstenského. Pochôdzkára po jedenástich funkciách v správnych radách štátu, z toho v dvoch na plný pracovný úväzok !

Tých modrých, kde ešte pred pár týždňami sa z tejto stránky na mňa usmieval Ivo Nesrovnal, ako kandidát na primátora Bratislavy za SDKÚ-DS – https://www.facebook.com/sdku.ds.ba.

Toho Iva Nesrovnala, ktorý sa postavil na pozíciu Pavla Freša a odmietol aktivitu, ktorá hovorila o životnej nevyhnutnosti zozbierať podpisy pod petíciu o Jozefovi Čentéšovi, aby sa zmarila manipulácia ficovcov v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora SR. Spôsobom a formou podobnou tej, akou sa marila snaha o inú petíciu na ochranu sporiteľov v druhom dôchodkovom pilieri. Tu deštrukčné aktivity išli oveľa ďalej, aby petíciu zastrešoval Ľudovít Kaník a jeho Nadácia. Konštrukt, ktorý odrádzal občanov od aktivít už na samom úvode.

Keď sa vrátim na pôdu mestského parlamentu, tak tam, je Ivo Nesrovnal viac ako ticho.

Od zimného štadióna Juraja Širokého zaplateného občanmi až po štadión futbalový Ivana Kmotríka.

Od zmanipulovaného tendra na bratislavské trolejbusy Ľubomíra Belfiho v prospech J&T až po zmanipulovaný tender na rekonštrukciu Starého mostu v prospech firmy Bogl a Krysl. Spoločnosti, ktorej padli štyri mosty, aby pod ich ruinami zostalo viac, ako desiatka mŕtvych pracovníkov. Tej „rekonštrukcie“, kde európska komisia konštatovala prítomnosť podozrenia z manipulácie tendrom a zastavila platby z eurofondov a tak ju, k veľkej radosti Bratislavčanov, zaplatia oni.

Od celého radu takzvanej „výmeny pozemkov“, kde spokojným nebol majetok mesta a občan, ale developeri v pozadí až po PKO.

Pri dlhoročnom predstieraní investora rekonštrukcie hanby Bratislavy – Žeelezničnej stanice – kde sa hra špinavá hra o náhradu spôsobenej škody v prospech investora.

Od barbarskej ťažby dreva v mestských lesoch až po nehorázny zásah do Železnej studničky developerom.

Až teraz, ako hovorí konštruktér hry o rozbíjaní hlasov pravicových voličov na prospech Milana Ftáčnika, Róbert Fico, prichádza Ivovi Nesrovnalovi vízia až 111 krokov, ako vrátiť Bratislavu Bratislavčanom.

Ktorým, pán Nesrovnal ?

Posledným bodom svojho programu dal Ivo Nesrovnal odpoveď na položenú otázku. Podľa jeho programu „vypracuje koncept Dunajskej promenády aj s projektom PKO“ !

Milujem čierny anglický humor, no tento Nesrovnalov, je skôr kalichom horkosti.

Pán Nesrovnal, pravdepodobne v eufórií svojej snahy o ovládnutie Bratislavy Ficom prostredníctvom znovuzvolenia Milana Ftáčnika, prehliadol posledný rozsudok súdu. V ňom sudkyňa zrozumiteľne dôvodí, že vlastníkom pozemkov pod PKO je fy Henbury Development a rozhodnutím mestských poslancov o predaji pozemkov vyjadrili aj vôľu zbúrať kultúrny stánok.

Jeden potemkinovský projekt Igora Ballu a jeho Intermontu a.s. v podobe „zrekonštruovanej“ Hlavnej železničnej stanice Bratislava už má.

Jej obyvateľom zostáva čas na privítanie druhej rarity.

Dunajskej promenády s PKO od Iva Nesrovnala zavesenú vo vzduchu, ako vzdušný zámok a pod ňou výhľad na developerské obludnosti typu River park.

Ako hlása inzerát investora, J&T,nová ikona Bratislavy.

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556393x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy