Založ si blog

minister Draxler – Smer, strana papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

images

Začnem netradične.

Citáciou názoru nového ministra školstva, súdruha Juraja Draxlera, na pomery vo vládnej strane, Smer-SD, ktoré napísal vo svojom blogu na SME :

Stranu Smer označil za stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni. “Postupom času ale biznismeni zo Smeru pri pohľade na plný stôl štátnych financií doslova zbesneli. A vláda naozaj nerobila nič dlhodobé, koncepčné pre krajinu. Strana papalášov sa zameriavala na arogantné gestá ako predvolebné umiestnenie megasochy “kráľa” Svätopluka na hradné nádvorie,” napísal v článku z roku 2010, kde hodnotil povolebné výsledky parlamentných strán.

Budem písať ďalej tento blog aj s vedomím včerajšieho odstránenia blogu o tomto ľavičiarovi, ktorého neblahý vplyv v školstve je už dnes čitateľný.

Papalášov spomína aj predseda spomínanej strany na mimoriadnom sneme po prehratých prezidentských voľbách. Aj s hrozbami pre papalášov, voči ktorým sa zastrájal, že ich maniere nebude trpieť. Dokonca išiel ešte ďalej a ubezpečoval, že vypracuje etický kódex Smeráka, no on zomrel skôr, ako ho pozostalí mohli čítať.

Jedného papaláša, pod tlakom vyššie postavených a mocnejších, akým bol Pavol Paška, poslal do Mestského parku v Košiciach.

Druhému papalášovi v pozadí moci vystavil certifikát spojného spánku pri schránkovej firme na Cypre napojenej cez poisťovňu Dôvera a umiestnenej na Cypre v podobe nič neriešiaceho zákona.

Zdalo sa, že si Róbert Fico urobil poriadok.

Ibaže tak, ako to pri predstieraní činností býva, ďalší ministri jeho vlády si vystavili „prepúšťací“ list.

Minister Počiatek „kšeftom“ za 135 miliónov eur pre firmu Paywell napojenú na schránku so sídlom v obľúbenom Cypre.

Minister Glváč „nákupom“ lietadiel, kde cena je premrštená o 20 miliónov eur, či bez verejného obstarávania ručných zbraní, vraj na obranu vlasti.

História nás učí, že najväčšie podlostí sa vždy robili v mene „vlasti“. Predovšetkým tá časť histórie, keď sa moci zmocnili ľavičiari.

Róbert Fico súka jednu plachtu prekrývajúcu škandály Papalášov Smer-SD za druhou. Vlaky, plyn ba aj odborára Machyňu vyhnal do sychravých ulíc Košíc, aby aspoň čiastočne zahmlil dnešný pochod občanov Košíc proti korupcií.

Nový minister školstva označil stranu Smer-SD ta stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

Ak sa dnes ozýva, ticho, krídlo Maďariča a protestuje proti obsahu súčasnej „politiky“ Smeru, neznamená to v mocenskom súkolí nič.

Genetický kód vložený strane jej skutočnými zakladateľmi totiž dáva za pravdu ministrovi Draxlerovi.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487503x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy