Založ si blog

minister Draxler – Smer, strana papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

images

Začnem netradične.

Citáciou názoru nového ministra školstva, súdruha Juraja Draxlera, na pomery vo vládnej strane, Smer-SD, ktoré napísal vo svojom blogu na SME :

Stranu Smer označil za stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni. “Postupom času ale biznismeni zo Smeru pri pohľade na plný stôl štátnych financií doslova zbesneli. A vláda naozaj nerobila nič dlhodobé, koncepčné pre krajinu. Strana papalášov sa zameriavala na arogantné gestá ako predvolebné umiestnenie megasochy “kráľa” Svätopluka na hradné nádvorie,” napísal v článku z roku 2010, kde hodnotil povolebné výsledky parlamentných strán.

Budem písať ďalej tento blog aj s vedomím včerajšieho odstránenia blogu o tomto ľavičiarovi, ktorého neblahý vplyv v školstve je už dnes čitateľný.

Papalášov spomína aj predseda spomínanej strany na mimoriadnom sneme po prehratých prezidentských voľbách. Aj s hrozbami pre papalášov, voči ktorým sa zastrájal, že ich maniere nebude trpieť. Dokonca išiel ešte ďalej a ubezpečoval, že vypracuje etický kódex Smeráka, no on zomrel skôr, ako ho pozostalí mohli čítať.

Jedného papaláša, pod tlakom vyššie postavených a mocnejších, akým bol Pavol Paška, poslal do Mestského parku v Košiciach.

Druhému papalášovi v pozadí moci vystavil certifikát spojného spánku pri schránkovej firme na Cypre napojenej cez poisťovňu Dôvera a umiestnenej na Cypre v podobe nič neriešiaceho zákona.

Zdalo sa, že si Róbert Fico urobil poriadok.

Ibaže tak, ako to pri predstieraní činností býva, ďalší ministri jeho vlády si vystavili „prepúšťací“ list.

Minister Počiatek „kšeftom“ za 135 miliónov eur pre firmu Paywell napojenú na schránku so sídlom v obľúbenom Cypre.

Minister Glváč „nákupom“ lietadiel, kde cena je premrštená o 20 miliónov eur, či bez verejného obstarávania ručných zbraní, vraj na obranu vlasti.

História nás učí, že najväčšie podlostí sa vždy robili v mene „vlasti“. Predovšetkým tá časť histórie, keď sa moci zmocnili ľavičiari.

Róbert Fico súka jednu plachtu prekrývajúcu škandály Papalášov Smer-SD za druhou. Vlaky, plyn ba aj odborára Machyňu vyhnal do sychravých ulíc Košíc, aby aspoň čiastočne zahmlil dnešný pochod občanov Košíc proti korupcií.

Nový minister školstva označil stranu Smer-SD ta stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

Ak sa dnes ozýva, ticho, krídlo Maďariča a protestuje proti obsahu súčasnej „politiky“ Smeru, neznamená to v mocenskom súkolí nič.

Genetický kód vložený strane jej skutočnými zakladateľmi totiž dáva za pravdu ministrovi Draxlerovi.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815127x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy