Založ si blog

minister Draxler – Smer, strana papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

images

Začnem netradične.

Citáciou názoru nového ministra školstva, súdruha Juraja Draxlera, na pomery vo vládnej strane, Smer-SD, ktoré napísal vo svojom blogu na SME :

Stranu Smer označil za stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni. “Postupom času ale biznismeni zo Smeru pri pohľade na plný stôl štátnych financií doslova zbesneli. A vláda naozaj nerobila nič dlhodobé, koncepčné pre krajinu. Strana papalášov sa zameriavala na arogantné gestá ako predvolebné umiestnenie megasochy “kráľa” Svätopluka na hradné nádvorie,” napísal v článku z roku 2010, kde hodnotil povolebné výsledky parlamentných strán.

Budem písať ďalej tento blog aj s vedomím včerajšieho odstránenia blogu o tomto ľavičiarovi, ktorého neblahý vplyv v školstve je už dnes čitateľný.

Papalášov spomína aj predseda spomínanej strany na mimoriadnom sneme po prehratých prezidentských voľbách. Aj s hrozbami pre papalášov, voči ktorým sa zastrájal, že ich maniere nebude trpieť. Dokonca išiel ešte ďalej a ubezpečoval, že vypracuje etický kódex Smeráka, no on zomrel skôr, ako ho pozostalí mohli čítať.

Jedného papaláša, pod tlakom vyššie postavených a mocnejších, akým bol Pavol Paška, poslal do Mestského parku v Košiciach.

Druhému papalášovi v pozadí moci vystavil certifikát spojného spánku pri schránkovej firme na Cypre napojenej cez poisťovňu Dôvera a umiestnenej na Cypre v podobe nič neriešiaceho zákona.

Zdalo sa, že si Róbert Fico urobil poriadok.

Ibaže tak, ako to pri predstieraní činností býva, ďalší ministri jeho vlády si vystavili „prepúšťací“ list.

Minister Počiatek „kšeftom“ za 135 miliónov eur pre firmu Paywell napojenú na schránku so sídlom v obľúbenom Cypre.

Minister Glváč „nákupom“ lietadiel, kde cena je premrštená o 20 miliónov eur, či bez verejného obstarávania ručných zbraní, vraj na obranu vlasti.

História nás učí, že najväčšie podlostí sa vždy robili v mene „vlasti“. Predovšetkým tá časť histórie, keď sa moci zmocnili ľavičiari.

Róbert Fico súka jednu plachtu prekrývajúcu škandály Papalášov Smer-SD za druhou. Vlaky, plyn ba aj odborára Machyňu vyhnal do sychravých ulíc Košíc, aby aspoň čiastočne zahmlil dnešný pochod občanov Košíc proti korupcií.

Nový minister školstva označil stranu Smer-SD ta stranu papalášov, za ktorými stoja biznismeni.

Ak sa dnes ozýva, ticho, krídlo Maďariča a protestuje proti obsahu súčasnej „politiky“ Smeru, neznamená to v mocenskom súkolí nič.

Genetický kód vložený strane jej skutočnými zakladateľmi totiž dáva za pravdu ministrovi Draxlerovi.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653223x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy