Založ si blog

Róbert Fico odstupuje pre 25 miliónové CT-ečko.

20767-zdravotne-poistenie-preukazy-poistovni-nestandard2

Je to štátnické gesto rovnaké, ako v prípade Pavla Pašku.

Málo vídané gesto má však omnoho širší rozmer.

„Ak si to poisťovne chcú rozdať, som pripravený“, povedal Róbert Fico na samom začiatku. Štvrtina oprávnených voličov si je viac ako istá, že on je fakt pripravený.

Tri štvrtiny voličov, ktorí Smer-SD nevolia, sa v týchto dňoch pridáva k názoru menšiny obdivujúcej socializmus.

Róbert Fico, po svojom štátnickom geste v podobe podanej demisie, prichádza so slovom chlapa a škodu, ktorú utrpelo Slovensko jeho právnym babráctvom vo výške 25 miliónov eur, uhradí z vlastných úspor.

Róbert Fico vie, že nemôže zanechať tieň nad tou „hlbokou brázdou“, ktorou preoral Slovensko, kde socializmus premieňa súkromné vlastníctvo na verejné bohatstvo a vracia spoločnosť do podoby zdravého organizmu, aby zabezpečilo hmotný blahobyt každému občanovi v štáte.

Nad týmto rozmerom historický overeného bludu sa človek môže vysmiať rôznymi formami.

Mne sa páči tento. Filmový, reflektujúci na čas v období medzi februárovým pučom a Novembrovou koncovkou.

„Proletáři všech zemí, vyližte si prdel“ !

Uchu i duši lahodiace slová Jiřího Kodeta, alias otca Krausa z filmu Pelišky, vyjadrili bezbrehú mieru pohŕdania slobodných ľudí komunistickým režimom.

Opovrhovanie zločincami a zlodejmi života je mravným princípom slobodného človeka v každom historickom čase. Včera a o to naliehavejšie dnes.

Dnes „proletári“ Slovenska nech sa nerozptyľujú činnosťou, ku ktorej ich právom otec Kraus, antikomunista, vyzýva.

Dnes treba prekonať pokušenie definovať človeka, ako rozumného tvora, zobrať lopaty a motyky a v revolučnom sebaobetujúcom nadšení vyraziť.

K brázde vyoranej imitátormi sociálnej demokracie, ktorým bola na krátko darovaná ilúzia vládnutia, a zahrabať všetky výroky súdruha Fica. Napríklad tento povedaný pre týždenník Slovo č.47 v roku 2000 :

„Samozrejme, zvíťaziť a dosiahnuť dobrý výsledok je jedna vec a druhá vec je tento výsledok pretaviť do zodpovedného správania sa po dosiahnutí výsledku. Týmto chcem dať najavo, že politik musí prijímať osobnú politickú zodpovednosť za úspech alebo neúspech“.

Aktivity proletariátu, ktorí nebudú lízať med cez sklo, ale v revolučnom nadšení zaHrabávať všetky nezmysly Róberta Fica môže opäť Slovensko dostať do popredia záujmu sveta.

„V roku 2014 už v politike nebudem“, povedal kovaný vyznávač a realizátor komunistických bludov.

Tak je. Nerozptyľujte sa, veriaci na socializmus, lebo iba tak rok 2014 pre súdruha Fica neskončí o päť dní, ale až v marci roku 2016.

Termín ešte stihol naplánovať súdruh Paška v podobe parlamentných volieb.

foto (c) Pravda

Ďalšia rana pre Ficov boj proti zdravotným poisťovniam. Slovensko neuspelo na nemeckom súde

25.12.2014 18:45   TASR

 

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

Opilcovi Slotovi bude vyvíjať auto bez šoféra SNS-ák za 6 miliónov eur, človek, ktorý v roku 2009 predal štátu vzduch za neuveriteľných 51 miliónov eur.

16.08.2017

A ak bude platiť opcia podpísaná a schválená vládou Fica, dostane ďalších 51 miliónov. Nominant SNS je „vedec“ na pohľadanie. Po „vývoji“ výstroja vojaka 21.storočia, kde iba nakúpil viac »

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

merkelova

Nič by som nemenila, vyhlásila Merkelová v súvislosti s otvorením dverí utečencom

20.08.2017 20:44

Na otázku, či by sa teraz, so súčasnými vedomosťami, zachovala inak, keby sa situácia z roku 2015 znova zopakovala, Merkelová odvetila, že nie.

dúhový pochod bratislava

Farby dúhy zdvihli napätie v koalícii

20.08.2017 20:00

Festival Dúhový Pride 2017, ktorého siedmy ročník sa konal počas víkendu v bratislavských uliciach, postavil proti sebe koaličné strany SNS a Most-Híd.

PREMIÉR, fico,

Premiér Fico o Sulíkovi: Moja vláda nie je dokonalá, avšak nepovalím ju ako Vy

20.08.2017 19:09

Premiér Robert Fico na svojom profile na sociálnej sieti ostro kritizoval šéfa opozície Richarda Sulíka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 989
Celková čítanosť: 5556449x
Priemerná čítanosť článkov: 5618x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy