Založ si blog

Róbert Fico odstupuje pre 25 miliónové CT-ečko.

20767-zdravotne-poistenie-preukazy-poistovni-nestandard2

Je to štátnické gesto rovnaké, ako v prípade Pavla Pašku.

Málo vídané gesto má však omnoho širší rozmer.

„Ak si to poisťovne chcú rozdať, som pripravený“, povedal Róbert Fico na samom začiatku. Štvrtina oprávnených voličov si je viac ako istá, že on je fakt pripravený.

Tri štvrtiny voličov, ktorí Smer-SD nevolia, sa v týchto dňoch pridáva k názoru menšiny obdivujúcej socializmus.

Róbert Fico, po svojom štátnickom geste v podobe podanej demisie, prichádza so slovom chlapa a škodu, ktorú utrpelo Slovensko jeho právnym babráctvom vo výške 25 miliónov eur, uhradí z vlastných úspor.

Róbert Fico vie, že nemôže zanechať tieň nad tou „hlbokou brázdou“, ktorou preoral Slovensko, kde socializmus premieňa súkromné vlastníctvo na verejné bohatstvo a vracia spoločnosť do podoby zdravého organizmu, aby zabezpečilo hmotný blahobyt každému občanovi v štáte.

Nad týmto rozmerom historický overeného bludu sa človek môže vysmiať rôznymi formami.

Mne sa páči tento. Filmový, reflektujúci na čas v období medzi februárovým pučom a Novembrovou koncovkou.

„Proletáři všech zemí, vyližte si prdel“ !

Uchu i duši lahodiace slová Jiřího Kodeta, alias otca Krausa z filmu Pelišky, vyjadrili bezbrehú mieru pohŕdania slobodných ľudí komunistickým režimom.

Opovrhovanie zločincami a zlodejmi života je mravným princípom slobodného človeka v každom historickom čase. Včera a o to naliehavejšie dnes.

Dnes „proletári“ Slovenska nech sa nerozptyľujú činnosťou, ku ktorej ich právom otec Kraus, antikomunista, vyzýva.

Dnes treba prekonať pokušenie definovať človeka, ako rozumného tvora, zobrať lopaty a motyky a v revolučnom sebaobetujúcom nadšení vyraziť.

K brázde vyoranej imitátormi sociálnej demokracie, ktorým bola na krátko darovaná ilúzia vládnutia, a zahrabať všetky výroky súdruha Fica. Napríklad tento povedaný pre týždenník Slovo č.47 v roku 2000 :

„Samozrejme, zvíťaziť a dosiahnuť dobrý výsledok je jedna vec a druhá vec je tento výsledok pretaviť do zodpovedného správania sa po dosiahnutí výsledku. Týmto chcem dať najavo, že politik musí prijímať osobnú politickú zodpovednosť za úspech alebo neúspech“.

Aktivity proletariátu, ktorí nebudú lízať med cez sklo, ale v revolučnom nadšení zaHrabávať všetky nezmysly Róberta Fica môže opäť Slovensko dostať do popredia záujmu sveta.

„V roku 2014 už v politike nebudem“, povedal kovaný vyznávač a realizátor komunistických bludov.

Tak je. Nerozptyľujte sa, veriaci na socializmus, lebo iba tak rok 2014 pre súdruha Fica neskončí o päť dní, ale až v marci roku 2016.

Termín ešte stihol naplánovať súdruh Paška v podobe parlamentných volieb.

foto (c) Pravda

Ďalšia rana pre Ficov boj proti zdravotným poisťovniam. Slovensko neuspelo na nemeckom súde

25.12.2014 18:45   TASR

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736598x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy