Založ si blog

Pre nás a za vaše peniaze !

11088560_526582570814310_4866723881991103385_n

Keď preskočí košický sociálny demokrat z lekárne a ct-ečka na smetisko bude to tým, že aj zahnívajúci odpad sa dá speňažiť.

Vetu, „Eva má mamu a mama má Evu“ si starší dobre pamätajú.

Primátor Raši má radšej logické hádanky. Jednu z nich vytasil na Košičanov pri predaji akcií Kositu. Spoločnej firmy na spracovanie odpadu.

Skúste uhádnuť.

Primátor Raši nemá 14 miliónov eur na odkúpenie 66 percent akcií, ale zároveň má 14 miliónov eur na ročnú platbu za spracovanie odpadu pre Kosit.

Keď sa potrebuje pravdepodobne najznámejší košický sociálny demokrat dostať k zmluve na spracovanie odpadu platnej do roku 2022, potom padá najjagavejšia ekonomická hlúposť jeho vodcu, že štát je najlepší vlastník.

Aj pri ukončení školskej dochádzky v piatej triede si adept zráta, že dlhodobo ide o 84 miliónov eur.

Dobrá Istota.

Pre ostatných , neposadnutých istotami, prichádza poznanie, že po najdrahších sociálnych demokratoch sveta vstupuje v Košiciach občanovi do peňaženky aj najdrahšie smetí.

Zabudnite na obraz špinavého starca, ktorý palicou vyhrabáva do vreca všetko, čo sa dá speňažiť. Všetko to zahnivajúce, od ktorého všetci s odporom odvracajú oči.

Vlastníci firmy Wood & Company, ktorá kupuje talianske akcie pre svojho klienta, a za vlády súdruha Fica sa pýšia stovkami miliónov eur za „poradenstvo“, chodia v drahých oblekoch.

Ich majiteľ je zaregistrovaný v Luxembursku. Pre ešte väčšiu istotu. Kto by už do „schránky“ sypal smetí, na Slovensku sa do „schránok“ vkladajú peniaze občanov, ktoré by mohli pracovať pre nich.

Kto ovláda v meste vodu a smetí, ovláda mesto. Ak k tomu prirátame spaľovňu odpadu, ktorá patrí firme Kosit, potom je čudné, že neburáca hlas súdruha Fica o rovnakej nevýhodnosti s akou otravuje pri predaji Slovenských elektrárni.

Staré známe od čias mafiána dona Corleoneho.

 

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825014x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy