Založ si blog

Pre nás a za vaše peniaze !

11088560_526582570814310_4866723881991103385_n

Keď preskočí košický sociálny demokrat z lekárne a ct-ečka na smetisko bude to tým, že aj zahnívajúci odpad sa dá speňažiť.

Vetu, „Eva má mamu a mama má Evu“ si starší dobre pamätajú.

Primátor Raši má radšej logické hádanky. Jednu z nich vytasil na Košičanov pri predaji akcií Kositu. Spoločnej firmy na spracovanie odpadu.

Skúste uhádnuť.

Primátor Raši nemá 14 miliónov eur na odkúpenie 66 percent akcií, ale zároveň má 14 miliónov eur na ročnú platbu za spracovanie odpadu pre Kosit.

Keď sa potrebuje pravdepodobne najznámejší košický sociálny demokrat dostať k zmluve na spracovanie odpadu platnej do roku 2022, potom padá najjagavejšia ekonomická hlúposť jeho vodcu, že štát je najlepší vlastník.

Aj pri ukončení školskej dochádzky v piatej triede si adept zráta, že dlhodobo ide o 84 miliónov eur.

Dobrá Istota.

Pre ostatných , neposadnutých istotami, prichádza poznanie, že po najdrahších sociálnych demokratoch sveta vstupuje v Košiciach občanovi do peňaženky aj najdrahšie smetí.

Zabudnite na obraz špinavého starca, ktorý palicou vyhrabáva do vreca všetko, čo sa dá speňažiť. Všetko to zahnivajúce, od ktorého všetci s odporom odvracajú oči.

Vlastníci firmy Wood & Company, ktorá kupuje talianske akcie pre svojho klienta, a za vlády súdruha Fica sa pýšia stovkami miliónov eur za „poradenstvo“, chodia v drahých oblekoch.

Ich majiteľ je zaregistrovaný v Luxembursku. Pre ešte väčšiu istotu. Kto by už do „schránky“ sypal smetí, na Slovensku sa do „schránok“ vkladajú peniaze občanov, ktoré by mohli pracovať pre nich.

Kto ovláda v meste vodu a smetí, ovláda mesto. Ak k tomu prirátame spaľovňu odpadu, ktorá patrí firme Kosit, potom je čudné, že neburáca hlas súdruha Fica o rovnakej nevýhodnosti s akou otravuje pri predaji Slovenských elektrárni.

Staré známe od čias mafiána dona Corleoneho.

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487436x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy