Založ si blog

Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Vitajte k krajine chorobníctva, metastázových zdravotných odvodov a vykrádačov živých mŕtvol. V štáte, kde by mal minister zdravotníctva Čislák, odvolať predsedu vlády za svoje vymenovanie do funkcie.

Rád čítam históriu moci, o mužoch hodných i naničhodných o veľkých činoch i zbabelosti mocných, no nikde som nenašiel predsedu vlády nechápajúceho ani jednu oblasť správy štátu.

Na nášho súdruha Róberta Fica za sedem rokov jeho mocovania sa s mocou platia známe Mečiarové slová :

„Ste gágaj, táraj a pre mňa prďús“ !

“Nie je to jednoduché, verte mi, dnes sa pohybovať v slovenskom zdravotníctve, po tej púšti, čo tam nechal pán Zajac a pán Pentliarik. To je naozaj veľký problém sa tam pohybovať,” zagágal súdruh Fico pred pár dňami, keď horela nemocničná pôda v Žiline.

Aby vzápätí táral o stupeň oduševnenia vyšší a svojim voličom predhodil zodpovedného vinníka.

“Považoval som za hrubú chybu, že sa do slovenského zdravotníctva pustila slobodná ruka trhu“.

Strach „prďúsa“ Fica z troch slov – „slobodná ruka trhu – je strachom nielen pred jej pravidlami, ale hlavne pred nemožnosťou odčerpávať tretinu zdravotných odvodov do vybraných, Smer-SD licencovaných, schránkových firiem.

Koncom októbra 2004 bolo parlamentom uvedených do života šesť Zajacových zákonov, označovaných ako reforma zdravotníctva.

Účinnosť jednotlivých zákonov bola rôznorodá. Zákon o zdravotných poisťovniach nadobudol účinnosť prvého augusta 2004 a transformácia zdravotných poisťovní a zdravotníckych zariadení od prvého októbra 2004. Zákon o poskytovateľoch dokonca od prvého januára 2006.

Štvrtého júla 2006 prevzal Róbert Fico vládu.

V tom čase mali Zajacové zákony vek 28 a 26 a 6 mesiacov.

Dnes Róbert Fico vládne ôsmy rok a čuduj sa svete, zákony exministra Zajaca platia ďalej, iba, podľa neho si slobodnú ruku trhu dômyselne prispôsobil na kľavú, zlodejskú a vykrádačskú ruku kofy z tržnice.

Štát je dobrý vlastník tára a gága aj dnes. Realita sa mu však stavia na odpor.

Za uplynulý rok by mohli záväzky zdravotníckych zariadení, po lehote splatnosti ,dosiahnuť výšku 400 miliónov eur. Z toho dlh štátnych zdravotníckych zariadení sa odhaduje na viac ako 300 miliónov eur.

Je pozoruhodné, ako ľahkovážne si štát dovolí urobiť zo svojich manažérov škodcov, hochštaplerov až zlodejov, keď ide o zákazku vlastníkov Smer-SD. Vtedy sa táraj a gágaj nerozpakuje poprieť sám seba.

“A prípadne následná privatizácia, lebo ako ukazujú dokumenty okolo PPP nemocnice, štát si je vedomý, že nie je efektívny manažér v zdravotníctve a zrejme tento faktor zásadne prispieva k nelichotivým hospodárskym výsledkom štátnych nemocníc.”

Dnes otvoril zasadanie vlády osobný čašník táraja, gágaja a prďúsa, lebo je prvý apríl.

Spôsob vládnutia Róberta Fica vydáva dôkaz, že na Slovensku iba prvý apríl nie je dňom bláznov moci a obyvateľstvu je dovolené na 24 hodín sa vyvliecť zo zvieracej kazajky.

Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461845x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy