Založ si blog

Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Vitajte k krajine chorobníctva, metastázových zdravotných odvodov a vykrádačov živých mŕtvol. V štáte, kde by mal minister zdravotníctva Čislák, odvolať predsedu vlády za svoje vymenovanie do funkcie.

Rád čítam históriu moci, o mužoch hodných i naničhodných o veľkých činoch i zbabelosti mocných, no nikde som nenašiel predsedu vlády nechápajúceho ani jednu oblasť správy štátu.

Na nášho súdruha Róberta Fica za sedem rokov jeho mocovania sa s mocou platia známe Mečiarové slová :

„Ste gágaj, táraj a pre mňa prďús“ !

“Nie je to jednoduché, verte mi, dnes sa pohybovať v slovenskom zdravotníctve, po tej púšti, čo tam nechal pán Zajac a pán Pentliarik. To je naozaj veľký problém sa tam pohybovať,” zagágal súdruh Fico pred pár dňami, keď horela nemocničná pôda v Žiline.

Aby vzápätí táral o stupeň oduševnenia vyšší a svojim voličom predhodil zodpovedného vinníka.

“Považoval som za hrubú chybu, že sa do slovenského zdravotníctva pustila slobodná ruka trhu“.

Strach „prďúsa“ Fica z troch slov – „slobodná ruka trhu – je strachom nielen pred jej pravidlami, ale hlavne pred nemožnosťou odčerpávať tretinu zdravotných odvodov do vybraných, Smer-SD licencovaných, schránkových firiem.

Koncom októbra 2004 bolo parlamentom uvedených do života šesť Zajacových zákonov, označovaných ako reforma zdravotníctva.

Účinnosť jednotlivých zákonov bola rôznorodá. Zákon o zdravotných poisťovniach nadobudol účinnosť prvého augusta 2004 a transformácia zdravotných poisťovní a zdravotníckych zariadení od prvého októbra 2004. Zákon o poskytovateľoch dokonca od prvého januára 2006.

Štvrtého júla 2006 prevzal Róbert Fico vládu.

V tom čase mali Zajacové zákony vek 28 a 26 a 6 mesiacov.

Dnes Róbert Fico vládne ôsmy rok a čuduj sa svete, zákony exministra Zajaca platia ďalej, iba, podľa neho si slobodnú ruku trhu dômyselne prispôsobil na kľavú, zlodejskú a vykrádačskú ruku kofy z tržnice.

Štát je dobrý vlastník tára a gága aj dnes. Realita sa mu však stavia na odpor.

Za uplynulý rok by mohli záväzky zdravotníckych zariadení, po lehote splatnosti ,dosiahnuť výšku 400 miliónov eur. Z toho dlh štátnych zdravotníckych zariadení sa odhaduje na viac ako 300 miliónov eur.

Je pozoruhodné, ako ľahkovážne si štát dovolí urobiť zo svojich manažérov škodcov, hochštaplerov až zlodejov, keď ide o zákazku vlastníkov Smer-SD. Vtedy sa táraj a gágaj nerozpakuje poprieť sám seba.

“A prípadne následná privatizácia, lebo ako ukazujú dokumenty okolo PPP nemocnice, štát si je vedomý, že nie je efektívny manažér v zdravotníctve a zrejme tento faktor zásadne prispieva k nelichotivým hospodárskym výsledkom štátnych nemocníc.”

Dnes otvoril zasadanie vlády osobný čašník táraja, gágaja a prďúsa, lebo je prvý apríl.

Spôsob vládnutia Róberta Fica vydáva dôkaz, že na Slovensku iba prvý apríl nie je dňom bláznov moci a obyvateľstvu je dovolené na 24 hodín sa vyvliecť zo zvieracej kazajky.

Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643025x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy