Založ si blog

Komunistické Kazítko, Fico, ohrozuje detí na školách.

Úchylak v blízkosti detí je tak vážnou hrozbou, že každý rodič zabúda na znenie piateho Božieho prikázania.

Nezabiješ !

Keď vstupuje človek do svätyne, odkladá nielen obuv.

Nikto z rodičov nepochybuje, že Škola je pre Dieťa tou svätyňou vzdelania, miestom prípravy na život a zdravého duševného vývinu, ktorej mravné kritéria by mali byť dostatočnou prekážkou proti úmyslu porušovania pravidiel.

Nie však pre ľudskú obludu, ktorá nedisponuje rešpektom pred Dieťaťom, rodičom či učiteľmi, pred prostredím určeným na vzdelávanie a vkráča do tejto svätyne v špinavých topánkach.

Využíva strach Učiteľov, korumpuje školstvo, deformuje proces vzdelávania či prijíma zákony, aby závislosť školy na „jeho“ peniazoch bola neodškriepiteľná. Od momentu voľby riaditeľa až po prideľovanie financií.

To je obraz Doc.JUDr.Róberta Fica, CSc, ktorý sám seba pozve na „besedu“ so študentmi, prvovoličmi a deformuje ich marxistickou ideológiou, ktorú náš parlament označil za zločineckú.

To je obraz Róberta Fica, ktorého drvivá časť spoločnosti vníma ako mravného zvrhlíka.

Ktorý moc zneužíva na prospech oligarchov, ktorý systematický likviduje zvyšky právneho štátu, ktorého občania označujú za skorumpovaného, za neschopného riadiť štát na princípoch demokracie a rešpektovania ľudských práv.

Ktorý sa neštíti viesť vojnu s médiami, aby prekryl plytvanie verejnými zdrojmi pre vybranú skupinu straníkov, ktorý prostredníctvom záujmov Pavla Pašku dostal zdravotníctvo na pokraj krachu, ktorý korumpuje sociálny systém tak, že pravidlá platia iba pre vybrané skupiny občanov.

Ktorý neriešením stavu justície sa dostal do jej područia, ktorý riešenie životne nevyhnutných ekonomických reforiem sploštil na rozdávanie peňazí úzkym vybraným skupinám na úrovni samosprávy.

To je obraz Róberta Fica a obsahu je moci, monštruózneho stroja reagujúceho na vonkajší tlak peňazí chtivých, nad ktorými nemá žiadnu kontrolu.

Politická agitácia na školách je najlepší spôsob, ako pokračovať v zotročovaní spoločnosti, lebo iba ona poskytuje akú takú šancu kazítkam, že budú tým „najcennejším“, čo vie spoločnosť vyprodukovať.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643468x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy