Založ si blog

Komunistické Kazítko, Fico, ohrozuje detí na školách.

Úchylak v blízkosti detí je tak vážnou hrozbou, že každý rodič zabúda na znenie piateho Božieho prikázania.

Nezabiješ !

Keď vstupuje človek do svätyne, odkladá nielen obuv.

Nikto z rodičov nepochybuje, že Škola je pre Dieťa tou svätyňou vzdelania, miestom prípravy na život a zdravého duševného vývinu, ktorej mravné kritéria by mali byť dostatočnou prekážkou proti úmyslu porušovania pravidiel.

Nie však pre ľudskú obludu, ktorá nedisponuje rešpektom pred Dieťaťom, rodičom či učiteľmi, pred prostredím určeným na vzdelávanie a vkráča do tejto svätyne v špinavých topánkach.

Využíva strach Učiteľov, korumpuje školstvo, deformuje proces vzdelávania či prijíma zákony, aby závislosť školy na „jeho“ peniazoch bola neodškriepiteľná. Od momentu voľby riaditeľa až po prideľovanie financií.

To je obraz Doc.JUDr.Róberta Fica, CSc, ktorý sám seba pozve na „besedu“ so študentmi, prvovoličmi a deformuje ich marxistickou ideológiou, ktorú náš parlament označil za zločineckú.

To je obraz Róberta Fica, ktorého drvivá časť spoločnosti vníma ako mravného zvrhlíka.

Ktorý moc zneužíva na prospech oligarchov, ktorý systematický likviduje zvyšky právneho štátu, ktorého občania označujú za skorumpovaného, za neschopného riadiť štát na princípoch demokracie a rešpektovania ľudských práv.

Ktorý sa neštíti viesť vojnu s médiami, aby prekryl plytvanie verejnými zdrojmi pre vybranú skupinu straníkov, ktorý prostredníctvom záujmov Pavla Pašku dostal zdravotníctvo na pokraj krachu, ktorý korumpuje sociálny systém tak, že pravidlá platia iba pre vybrané skupiny občanov.

Ktorý neriešením stavu justície sa dostal do jej područia, ktorý riešenie životne nevyhnutných ekonomických reforiem sploštil na rozdávanie peňazí úzkym vybraným skupinám na úrovni samosprávy.

To je obraz Róberta Fica a obsahu je moci, monštruózneho stroja reagujúceho na vonkajší tlak peňazí chtivých, nad ktorými nemá žiadnu kontrolu.

Politická agitácia na školách je najlepší spôsob, ako pokračovať v zotročovaní spoločnosti, lebo iba ona poskytuje akú takú šancu kazítkam, že budú tým „najcennejším“, čo vie spoločnosť vyprodukovať.

Súdruhovia klikajúci na čítanosť, vaša bezmocnosť je nadrozmerná.

25.07.2017

Vyrobiť čítanosť za jednu štvrtinu času štvornásobnú mi zakladá ôpovinnosťč požiadať predsedu Smer-SD, Róberta Fica, aby v rámci svojej novej právomoci vás vyznamenal Radom klikajúceho viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Saint-Tropez požiar

Požiare vo Francúzsku pod kontrolou, stále ale horí pri Saint-Tropez

25.07.2017 16:25

Väčšina požiarov, ktoré od pondelka sužovali juhovýchod Francúzska a Korziku, sú pod kontrolou.

dar, dedičstvo, hypotéka

Výška štátnej prémie na stavebnom sporení sa zrejme nezmení

25.07.2017 16:17

Na získanie maximálnej výšky štátnej prémie bude potrebné vložiť na účet stavebného sporenia zrejme aj v budúcom roku vklady vo výške 1 327, 80 eura.

plyn, energie

Spoločnosť Nafta mala vlani čistý zisk takmer 80 miiónov eur

25.07.2017 16:14

Akciová spoločnosť Nafta, ktorá prevádzkuje podzemné zásobníky plynu, dosiahla v minulom roku čistý zisk 79,6 mil. eur.

Trump

Trump označil politiku EÚ voči USA za príliš protekcionistickú

25.07.2017 16:02

Americký prezident Donald Trump obvinil EÚ z prílišného protekcionizmu vo vzťahu k USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5477941x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy