Založ si blog

Komunistické Kazítko, Fico, ohrozuje detí na školách.

Úchylak v blízkosti detí je tak vážnou hrozbou, že každý rodič zabúda na znenie piateho Božieho prikázania.

Nezabiješ !

Keď vstupuje človek do svätyne, odkladá nielen obuv.

Nikto z rodičov nepochybuje, že Škola je pre Dieťa tou svätyňou vzdelania, miestom prípravy na život a zdravého duševného vývinu, ktorej mravné kritéria by mali byť dostatočnou prekážkou proti úmyslu porušovania pravidiel.

Nie však pre ľudskú obludu, ktorá nedisponuje rešpektom pred Dieťaťom, rodičom či učiteľmi, pred prostredím určeným na vzdelávanie a vkráča do tejto svätyne v špinavých topánkach.

Využíva strach Učiteľov, korumpuje školstvo, deformuje proces vzdelávania či prijíma zákony, aby závislosť školy na „jeho“ peniazoch bola neodškriepiteľná. Od momentu voľby riaditeľa až po prideľovanie financií.

To je obraz Doc.JUDr.Róberta Fica, CSc, ktorý sám seba pozve na „besedu“ so študentmi, prvovoličmi a deformuje ich marxistickou ideológiou, ktorú náš parlament označil za zločineckú.

To je obraz Róberta Fica, ktorého drvivá časť spoločnosti vníma ako mravného zvrhlíka.

Ktorý moc zneužíva na prospech oligarchov, ktorý systematický likviduje zvyšky právneho štátu, ktorého občania označujú za skorumpovaného, za neschopného riadiť štát na princípoch demokracie a rešpektovania ľudských práv.

Ktorý sa neštíti viesť vojnu s médiami, aby prekryl plytvanie verejnými zdrojmi pre vybranú skupinu straníkov, ktorý prostredníctvom záujmov Pavla Pašku dostal zdravotníctvo na pokraj krachu, ktorý korumpuje sociálny systém tak, že pravidlá platia iba pre vybrané skupiny občanov.

Ktorý neriešením stavu justície sa dostal do jej područia, ktorý riešenie životne nevyhnutných ekonomických reforiem sploštil na rozdávanie peňazí úzkym vybraným skupinám na úrovni samosprávy.

To je obraz Róberta Fica a obsahu je moci, monštruózneho stroja reagujúceho na vonkajší tlak peňazí chtivých, nad ktorými nemá žiadnu kontrolu.

Politická agitácia na školách je najlepší spôsob, ako pokračovať v zotročovaní spoločnosti, lebo iba ona poskytuje akú takú šancu kazítkam, že budú tým „najcennejším“, čo vie spoločnosť vyprodukovať.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

kompa Gabčíkovo

Gabčíkovo: Bude kompa aj dva tunely?

20.11.2017 20:00

Odborníci zatiaľ dávajú zelenú projektu dvoch tunelov popod prívodný kanál Vodného diela Gabčíkovo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817699x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy