Založ si blog

Tak ukáž, súdruh Sebareflexný , akú má hodnotu tvoje tvrdenie !

“Miera sebareflexie je v strane Smer-SD nastavená tak vysoko, že pokiaľ ide o prípadné zlyhania, ani nepotrebuje kontrolné orgány” , povedal včera Róbert Fico.

Od komunálnych volieb súdruh Richard Raši dlhodobo vykazuje neschopnosť riadiť mesto Košice.

Rekonštrukcia električkových tratí vykazuje podozrenie z prítomnosti korupčného konania. Na úrovni mesta.

Rekonštrukcia električkových tratí vykazuje podozrenie zo spáchania trestného činu manipulácie s verejným obstarávaním. Na úrovni vlády SR.

Rekonštrukcia električkových tratí, jej priebeh a hlavne časový sklz vydáva svedectvo, že dodávateľ nemá skúsenosti s týmto druhom prác a že mesto Košice čelí hrozbe vrátenia desiatok miliónov eur platených z európskych financií.

Aktivisti, a ja som na nich hrdý, začínajú zberať podpisy pod petíciu za odstúpenie člena Smer-SD vo funkcií primátora Košíc, Richarda Rašiho.

Súdruh predseda Smer-SD je vystavený verejnému očakávaniu splnenia sebareflexie a odbremení aktivistov od záslužnej činnosti a súdruh Rašiho od trápenia sa vo funkcií primátora Košíc.

Priatelia, tak sa správa zodpovedný občan, tak, ako aktivisti Košíc.

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461780x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy