Založ si blog

Tak ukáž, súdruh Sebareflexný , akú má hodnotu tvoje tvrdenie !

“Miera sebareflexie je v strane Smer-SD nastavená tak vysoko, že pokiaľ ide o prípadné zlyhania, ani nepotrebuje kontrolné orgány” , povedal včera Róbert Fico.

Od komunálnych volieb súdruh Richard Raši dlhodobo vykazuje neschopnosť riadiť mesto Košice.

Rekonštrukcia električkových tratí vykazuje podozrenie z prítomnosti korupčného konania. Na úrovni mesta.

Rekonštrukcia električkových tratí vykazuje podozrenie zo spáchania trestného činu manipulácie s verejným obstarávaním. Na úrovni vlády SR.

Rekonštrukcia električkových tratí, jej priebeh a hlavne časový sklz vydáva svedectvo, že dodávateľ nemá skúsenosti s týmto druhom prác a že mesto Košice čelí hrozbe vrátenia desiatok miliónov eur platených z európskych financií.

Aktivisti, a ja som na nich hrdý, začínajú zberať podpisy pod petíciu za odstúpenie člena Smer-SD vo funkcií primátora Košíc, Richarda Rašiho.

Súdruh predseda Smer-SD je vystavený verejnému očakávaniu splnenia sebareflexie a odbremení aktivistov od záslužnej činnosti a súdruh Rašiho od trápenia sa vo funkcií primátora Košíc.

Priatelia, tak sa správa zodpovedný občan, tak, ako aktivisti Košíc.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643012x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy