Založ si blog

JUDr-ovia Slovenska , dôležitá súčasť okrádania občanov.

„Ja si nenajímam právnikov na to, aby mi vysvetľovali, čo nesmiem, ale aby vymudrovali, ako môžem robiť čo chcem“. J.P.Morgan.

Ak JUDr. z právneho suterénu, najväčší obhajca Mečiarovej nehanebnosti, amnestií, konštruktér Slovenska ako neprávneho štátu, sluhovskou nadprácou JUDr. bývalého prezidenta a JUDr. súčasnej predsedkyne ústavného súdu zlámu väzy ústave, aby v záujme vlastnej ochrany vymenoval iného JUDr. na post generálneho prokurátora a nechal si svoju právnu špinavosť odhlasovať JUDr. od brúsky či JUDr. od výčapu a dlhodobo sa prizerá na činnosť najnenávidenejšieho najvyššieho sudcu na modelovaní najnedôveryhodnejšej inštitúcie, justície, dnes považuje „právnické vzdelanie za skostnatené“ úmyselne zamlčuje, že to nebol nikto iný, ako JUDr.Fico, ktorý sa 8 rokov vládnutia vytvoril podmienky na návrat „dinosaurov“ zločineckého socializmu v podobe eštebákov a komunistov nielen súkolia spravodlivosti, ale aj školstva.

Ak každý slušný človek považuje nacistický i komunistický režim za nedemokratický opovrhujúci ľudskou dôstojnosťou, čo sa dá povedať o bizarnej slovenskej súčasnosti ak na obhajobu jedného z nich zneužíva mocenský aparát ?

 

http://www.sme.sk/c/7850765/fico-povazuje-studium-prava-za-skostnatene-zmeni-sa-to.html

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811237x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy