Založ si blog

JUDr-ovia Slovenska , dôležitá súčasť okrádania občanov.

„Ja si nenajímam právnikov na to, aby mi vysvetľovali, čo nesmiem, ale aby vymudrovali, ako môžem robiť čo chcem“. J.P.Morgan.

Ak JUDr. z právneho suterénu, najväčší obhajca Mečiarovej nehanebnosti, amnestií, konštruktér Slovenska ako neprávneho štátu, sluhovskou nadprácou JUDr. bývalého prezidenta a JUDr. súčasnej predsedkyne ústavného súdu zlámu väzy ústave, aby v záujme vlastnej ochrany vymenoval iného JUDr. na post generálneho prokurátora a nechal si svoju právnu špinavosť odhlasovať JUDr. od brúsky či JUDr. od výčapu a dlhodobo sa prizerá na činnosť najnenávidenejšieho najvyššieho sudcu na modelovaní najnedôveryhodnejšej inštitúcie, justície, dnes považuje „právnické vzdelanie za skostnatené“ úmyselne zamlčuje, že to nebol nikto iný, ako JUDr.Fico, ktorý sa 8 rokov vládnutia vytvoril podmienky na návrat „dinosaurov“ zločineckého socializmu v podobe eštebákov a komunistov nielen súkolia spravodlivosti, ale aj školstva.

Ak každý slušný človek považuje nacistický i komunistický režim za nedemokratický opovrhujúci ľudskou dôstojnosťou, čo sa dá povedať o bizarnej slovenskej súčasnosti ak na obhajobu jedného z nich zneužíva mocenský aparát ?

 

http://www.sme.sk/c/7850765/fico-povazuje-studium-prava-za-skostnatene-zmeni-sa-to.html

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

trump, lavrov, usa

Lavrovovi sa Trumpov prejav páčil, hnevá sa skôr na Obamu

20.09.2017 22:59

Šéf ruskej diplomacie vidí v Trumpovej administratíve "zodpovedných ľudí".

Katalánsko, Artur Mas

V Katalánsku sa zatýkalo, na protest demonštrujú tisíce ľudí

20.09.2017 22:19

Polícia sa snaží zabrániť výtržnostiam.

donald trump

Trump sa už vo veci dohody s Iránom rozhodol, ale nechce povedať ako

20.09.2017 20:33

Trump už v stredu dohodu s Iránom označil za hanbu Spojených štátov a jednu z najhorších medzinárodných zmlúv, aké boli kedy uzatvorené.

Merkelová

Na nemecké voľby nikto neútočí, podľa ministra vnútra to možno ešte len príde

20.09.2017 19:41

Nevidíme, že by Putin zasahoval do nemeckej predvolebnej kampane, čuduje sa minister vnútra de Maiziére.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5649267x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy