Založ si blog

Miliardy slovenských daňovníkov nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov.

Inzerát Ženy – „Hľadám priateľa menšej postavy, vtipného so záujmom o kolektívne hry a ryby“.

Odpoveď na inzerát : „Zaobstarajte si Tučniaka“ !

Vtip ma včera dostal. Nie svojou predstavivosťou túžby po teple blížneho, ale jeho dôsledkami.

Keď sa hľadá partner na harašenie v posteli Brigitte Bardott, kde sa raz všetci stretneme, je každému zrejme, že nie vždy ide o pokus zlepšiť demografickú krivku.

Momentom, kedy minister financií (?) Kažimír podľahne pokušeniu zaľahnúť do „kolísky civilizácie“ k iným marxistom, padne tisícročná kultúra z Olympu do sociálnej siete a berie na jazyk výrazy slangového jazyka. Nie s úmyslom poprieť veľkosť potomkov Platóna či Sokrata, ale pridať sa k hodnotiacemu úsudku občanov Slovenska, ktoré s oneskorením tak vlastným marxistom, prišlo v apríli, 11 dní po dni bláznov. K momentu, keď účet za energie študujúcemu občanovi dokazoval „erudovanosť“ komunistu Fica, ktorý za krátky čas vládnutia znížil ceny energií o celých 95 percent. K bodu, kedy viac ako polovicu občanov marxistami doriadeného štátu hľadala po domácnosti posledné centíky vyrušil Kažimír tvrdením, že on veru by z tristo eur na mesiac dokázal vyžiť. História nás učí, že od vyrieknutej hlúposti k činu nepomôže ani neznalosť Einsteinovej teórií relativity.

Zdalo sa, že sa to vyrieši pod Akropolou, no svrbenie marxistov nepoškriabeš. O pár hodín po idiotovi Kažimírovi, taký prívlastok mu dali Gréci, začal „škriabkať“ šedú kôru občanom, komunista Fico.

Ten komunista, ktorý gréckym ľavobočkom odkázal o potrebe „domácich úloh“ v podobe štrukturálnych reforiem a nevyhnutnosti privatizácie.

Hrozba, že aj volič Smer-SD sa dozvie krutú pravdu, že peniaze slovenských daňovníkov v miliardách nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov, že to bola jeho prvá vláda, ktorá schválila koncept eurovalov, aby si o pár mesiacov v parlamente vypočula nie od vlády Ivety Radičovej, či nedajbože, že demokracia a vláda zákona bola v európskej únií nahradená deformovaným ekonomizmom, aby vymodelovala účtovníkov a nie štátnikov ,či záverečnú pointu v podobe nespochybniteľnej pravdy Richarda Sulíka v tú osudnú októbrovú noc 2011, kedy sa komunista dostal zločinom nanovo k moci.

Komunistu, ktorý prvé štyri roky dojil „posvätnú kravu“ pravice, rovnú daň, tak intenzívne až vyprázdnil štátnu pokladnicu, aby ju jednoducho zarezal, a „mäso“ ukradol, ako mexický zlodej koní.

Komunistu, pre ktorého je dôležité živiť mnohokrát preukázanú socialistami šírenú hlúposť o škodlivosti privatizácií, aby pod kepienkom iných názvov privatizoval spôsobom, akým Gottwald znárodňoval. Šarlatánsky.

Šarlatán, predseda vlády klamajúci vždy. No najviac v čase, kedy túžba po návrate k moci mala podobu inzerátu ženy z úvodu – Rok 2010 „Ja ešte raz principiálne odmietam, aby sa Slovensko v tejto otázke izolovalo, aj keď chápem, že to nie je téma príjemná pre slovenskú verejnosť.”

Šarlatán, ktorý o necelých päť rokov klame na opačnom konci demagógie :

“Táto prípadná pomoc nebude hradená z národných rozpočtov členských krajín, ale zo zdrojov trvalého eurovalu, ktorého kapacita mnohonásobne prevyšuje potrebu pomoci Grécku“. (http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/grecke-ultimatum-839937, autor Róbert Fico ).

Pri tomto klamstve súdruha, ktorí je socialistom preto, lebo ekonomike nerozumie, sa už nedá argumentovať.

Iba vysloviť odporúčanie komunistovi Ficovi.

Nech hľadá mimogalaktické planéty a ich štátne rozpočty ešte pred momentom, kedy Slovensko dostane prvý termín splatnosti záväzku, ktorý on sám založil počas prvej svojej marxistickej vlády.

Záväzku, kedy peniaze slovenských daňových poplatníkov budú musieť byť uhradené, no nedostanú sa k poplatníkovi gréckemu.

 

Súdruhovia klikajúci na čítanosť, vaša bezmocnosť je nadrozmerná.

25.07.2017

Vyrobiť čítanosť za jednu štvrtinu času štvornásobnú mi zakladá ôpovinnosťč požiadať predsedu Smer-SD, Róberta Fica, aby v rámci svojej novej právomoci vás vyznamenal Radom klikajúceho viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Saint-Tropez požiar

Požiare vo Francúzsku pod kontrolou, stále ale horí pri Saint-Tropez

25.07.2017 16:25

Väčšina požiarov, ktoré od pondelka sužovali juhovýchod Francúzska a Korziku, sú pod kontrolou.

dar, dedičstvo, hypotéka

Výška štátnej prémie na stavebnom sporení sa zrejme nezmení

25.07.2017 16:17

Na získanie maximálnej výšky štátnej prémie bude potrebné vložiť na účet stavebného sporenia zrejme aj v budúcom roku vklady vo výške 1 327, 80 eura.

plyn, energie

Spoločnosť Nafta mala vlani čistý zisk takmer 80 miiónov eur

25.07.2017 16:14

Akciová spoločnosť Nafta, ktorá prevádzkuje podzemné zásobníky plynu, dosiahla v minulom roku čistý zisk 79,6 mil. eur.

Trump

Trump označil politiku EÚ voči USA za príliš protekcionistickú

25.07.2017 16:02

Americký prezident Donald Trump obvinil EÚ z prílišného protekcionizmu vo vzťahu k USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5477890x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy