Založ si blog

Miliardy slovenských daňovníkov nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov.

Inzerát Ženy – „Hľadám priateľa menšej postavy, vtipného so záujmom o kolektívne hry a ryby“.

Odpoveď na inzerát : „Zaobstarajte si Tučniaka“ !

Vtip ma včera dostal. Nie svojou predstavivosťou túžby po teple blížneho, ale jeho dôsledkami.

Keď sa hľadá partner na harašenie v posteli Brigitte Bardott, kde sa raz všetci stretneme, je každému zrejme, že nie vždy ide o pokus zlepšiť demografickú krivku.

Momentom, kedy minister financií (?) Kažimír podľahne pokušeniu zaľahnúť do „kolísky civilizácie“ k iným marxistom, padne tisícročná kultúra z Olympu do sociálnej siete a berie na jazyk výrazy slangového jazyka. Nie s úmyslom poprieť veľkosť potomkov Platóna či Sokrata, ale pridať sa k hodnotiacemu úsudku občanov Slovenska, ktoré s oneskorením tak vlastným marxistom, prišlo v apríli, 11 dní po dni bláznov. K momentu, keď účet za energie študujúcemu občanovi dokazoval „erudovanosť“ komunistu Fica, ktorý za krátky čas vládnutia znížil ceny energií o celých 95 percent. K bodu, kedy viac ako polovicu občanov marxistami doriadeného štátu hľadala po domácnosti posledné centíky vyrušil Kažimír tvrdením, že on veru by z tristo eur na mesiac dokázal vyžiť. História nás učí, že od vyrieknutej hlúposti k činu nepomôže ani neznalosť Einsteinovej teórií relativity.

Zdalo sa, že sa to vyrieši pod Akropolou, no svrbenie marxistov nepoškriabeš. O pár hodín po idiotovi Kažimírovi, taký prívlastok mu dali Gréci, začal „škriabkať“ šedú kôru občanom, komunista Fico.

Ten komunista, ktorý gréckym ľavobočkom odkázal o potrebe „domácich úloh“ v podobe štrukturálnych reforiem a nevyhnutnosti privatizácie.

Hrozba, že aj volič Smer-SD sa dozvie krutú pravdu, že peniaze slovenských daňovníkov v miliardách nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov, že to bola jeho prvá vláda, ktorá schválila koncept eurovalov, aby si o pár mesiacov v parlamente vypočula nie od vlády Ivety Radičovej, či nedajbože, že demokracia a vláda zákona bola v európskej únií nahradená deformovaným ekonomizmom, aby vymodelovala účtovníkov a nie štátnikov ,či záverečnú pointu v podobe nespochybniteľnej pravdy Richarda Sulíka v tú osudnú októbrovú noc 2011, kedy sa komunista dostal zločinom nanovo k moci.

Komunistu, ktorý prvé štyri roky dojil „posvätnú kravu“ pravice, rovnú daň, tak intenzívne až vyprázdnil štátnu pokladnicu, aby ju jednoducho zarezal, a „mäso“ ukradol, ako mexický zlodej koní.

Komunistu, pre ktorého je dôležité živiť mnohokrát preukázanú socialistami šírenú hlúposť o škodlivosti privatizácií, aby pod kepienkom iných názvov privatizoval spôsobom, akým Gottwald znárodňoval. Šarlatánsky.

Šarlatán, predseda vlády klamajúci vždy. No najviac v čase, kedy túžba po návrate k moci mala podobu inzerátu ženy z úvodu – Rok 2010 „Ja ešte raz principiálne odmietam, aby sa Slovensko v tejto otázke izolovalo, aj keď chápem, že to nie je téma príjemná pre slovenskú verejnosť.”

Šarlatán, ktorý o necelých päť rokov klame na opačnom konci demagógie :

“Táto prípadná pomoc nebude hradená z národných rozpočtov členských krajín, ale zo zdrojov trvalého eurovalu, ktorého kapacita mnohonásobne prevyšuje potrebu pomoci Grécku“. (http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/grecke-ultimatum-839937, autor Róbert Fico ).

Pri tomto klamstve súdruha, ktorí je socialistom preto, lebo ekonomike nerozumie, sa už nedá argumentovať.

Iba vysloviť odporúčanie komunistovi Ficovi.

Nech hľadá mimogalaktické planéty a ich štátne rozpočty ešte pred momentom, kedy Slovensko dostane prvý termín splatnosti záväzku, ktorý on sám založil počas prvej svojej marxistickej vlády.

Záväzku, kedy peniaze slovenských daňových poplatníkov budú musieť byť uhradené, no nedostanú sa k poplatníkovi gréckemu.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817784x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy