Založ si blog

Miliardy slovenských daňovníkov nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov.

Inzerát Ženy – „Hľadám priateľa menšej postavy, vtipného so záujmom o kolektívne hry a ryby“.

Odpoveď na inzerát : „Zaobstarajte si Tučniaka“ !

Vtip ma včera dostal. Nie svojou predstavivosťou túžby po teple blížneho, ale jeho dôsledkami.

Keď sa hľadá partner na harašenie v posteli Brigitte Bardott, kde sa raz všetci stretneme, je každému zrejme, že nie vždy ide o pokus zlepšiť demografickú krivku.

Momentom, kedy minister financií (?) Kažimír podľahne pokušeniu zaľahnúť do „kolísky civilizácie“ k iným marxistom, padne tisícročná kultúra z Olympu do sociálnej siete a berie na jazyk výrazy slangového jazyka. Nie s úmyslom poprieť veľkosť potomkov Platóna či Sokrata, ale pridať sa k hodnotiacemu úsudku občanov Slovenska, ktoré s oneskorením tak vlastným marxistom, prišlo v apríli, 11 dní po dni bláznov. K momentu, keď účet za energie študujúcemu občanovi dokazoval „erudovanosť“ komunistu Fica, ktorý za krátky čas vládnutia znížil ceny energií o celých 95 percent. K bodu, kedy viac ako polovicu občanov marxistami doriadeného štátu hľadala po domácnosti posledné centíky vyrušil Kažimír tvrdením, že on veru by z tristo eur na mesiac dokázal vyžiť. História nás učí, že od vyrieknutej hlúposti k činu nepomôže ani neznalosť Einsteinovej teórií relativity.

Zdalo sa, že sa to vyrieši pod Akropolou, no svrbenie marxistov nepoškriabeš. O pár hodín po idiotovi Kažimírovi, taký prívlastok mu dali Gréci, začal „škriabkať“ šedú kôru občanom, komunista Fico.

Ten komunista, ktorý gréckym ľavobočkom odkázal o potrebe „domácich úloh“ v podobe štrukturálnych reforiem a nevyhnutnosti privatizácie.

Hrozba, že aj volič Smer-SD sa dozvie krutú pravdu, že peniaze slovenských daňovníkov v miliardách nikdy neboli a nebudú použité na záchranu gréckych daňovníkov, že to bola jeho prvá vláda, ktorá schválila koncept eurovalov, aby si o pár mesiacov v parlamente vypočula nie od vlády Ivety Radičovej, či nedajbože, že demokracia a vláda zákona bola v európskej únií nahradená deformovaným ekonomizmom, aby vymodelovala účtovníkov a nie štátnikov ,či záverečnú pointu v podobe nespochybniteľnej pravdy Richarda Sulíka v tú osudnú októbrovú noc 2011, kedy sa komunista dostal zločinom nanovo k moci.

Komunistu, ktorý prvé štyri roky dojil „posvätnú kravu“ pravice, rovnú daň, tak intenzívne až vyprázdnil štátnu pokladnicu, aby ju jednoducho zarezal, a „mäso“ ukradol, ako mexický zlodej koní.

Komunistu, pre ktorého je dôležité živiť mnohokrát preukázanú socialistami šírenú hlúposť o škodlivosti privatizácií, aby pod kepienkom iných názvov privatizoval spôsobom, akým Gottwald znárodňoval. Šarlatánsky.

Šarlatán, predseda vlády klamajúci vždy. No najviac v čase, kedy túžba po návrate k moci mala podobu inzerátu ženy z úvodu – Rok 2010 „Ja ešte raz principiálne odmietam, aby sa Slovensko v tejto otázke izolovalo, aj keď chápem, že to nie je téma príjemná pre slovenskú verejnosť.”

Šarlatán, ktorý o necelých päť rokov klame na opačnom konci demagógie :

“Táto prípadná pomoc nebude hradená z národných rozpočtov členských krajín, ale zo zdrojov trvalého eurovalu, ktorého kapacita mnohonásobne prevyšuje potrebu pomoci Grécku“. (http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/grecke-ultimatum-839937, autor Róbert Fico ).

Pri tomto klamstve súdruha, ktorí je socialistom preto, lebo ekonomike nerozumie, sa už nedá argumentovať.

Iba vysloviť odporúčanie komunistovi Ficovi.

Nech hľadá mimogalaktické planéty a ich štátne rozpočty ešte pred momentom, kedy Slovensko dostane prvý termín splatnosti záväzku, ktorý on sám založil počas prvej svojej marxistickej vlády.

Záväzku, kedy peniaze slovenských daňových poplatníkov budú musieť byť uhradené, no nedostanú sa k poplatníkovi gréckemu.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643439x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy