Založ si blog

Komunista Róbert Fico a neštandardný nepolitik, neobyčajne obyčajný Igor Matovič končia v politike. .

Zvolebnieva sa a pri pohľade na Peťa Sagana, s akou zarputilosťou bojuje o svoje zelené miesto na cyklistickom nebi, zodpovedný občan právom predpokladá, že politici sa budú predháňať s reformami štátu po desaťročnej okupácií Slovenska Ficovými komunistami, eštebákmi i oligarchami.

Až na jednu, a treba povedať kvalitnú ponuku SaS, dvaja z raja politiky odchádzajú ešte prv, ako sa voličovi nanovo vyjaví, že sú iba prázdne, štrkotajúce nádoby.

Komunista Róbert Fico a neštandardný nepolitik, neobyčajne obyčajný Igor Matovič.

Oboch výhody slovenskej rázovitej ponášky na politiku spája jeden pochopiteľný vnútorný konflikt.

V noci, z času na čas si kladú, každý osve, otázku. Vlastníkom som toho neúrekom, ale čím vlastne som ? A odpoveď mešká, iba triaška a búšenie srdca sa pokúša naplniť prázdnotu.

Prešiel jeden mesiac a predsavzatie predsedu Smer-SD , že sa nebude plaziť po kolenách, lebo ako právnik dokáže vyžiť vo vysokom štandarde, sa váľa v prachu.

„To teraz máme vytiahnuť aj nejaké fotografie?“ spýtal sa Fico novinárov včera.

Dá sa dôvodiť, že predseda Smer-SD, si v časoch nespavosti prehodnotil svoje právne (ne)zručnosti a vydáva sa radšej na profesionálnu dráhu svadobného fotografa.

Uznajte. Jedná jediná fotografia a má cenu 8,4 miliónov eur !

To je džob.

Igorovi Matovičovi, niepolitikovi, vyriešenie zmeny svojej kariéry zabralo iba niekoľko hodín.

Otvorenie startapu banky, so špecializáciou na bezúročne pôžičky politickým stranám, sa zrútilo ako obytné budovy v Indii zato bolo takou vzpruhou, že už včera oznámil :

„Nemôžem sľúbiť, že už nikoho nenahrám“ !

Igor Matovič sa vydáva na neľahkú dráhu zvukára.

Kombinácie dvoch umeleckých činnosti, fotografa a zvukára na svadbách, dáva tušiť mieru obrovských obchodných obratov.

Uznajte, samotná svadba i jej postavy, prichytené inflagranti obrazom i zvukom, ani nechcem domýšľať, ako rýchlo sa z manželstva stáva „posledný súd“, alebo nad politikom vyrieknuté „stanné právo“.

Do tejto chvíle si každý čitateľ môže povedané overiť.

V tomto momente autor blogu prestáva žartovať a prichádza s pointou človečenského suterénu komunistu Fica a neobyčajne obyčajného nepolitika Matoviča v ich premyslene dohodnutej zahmlievacej hre, dejstvo prvé uhorkovej sezóny.

Predsedu Smer-SD obchádza mdloba z politickej karmy, ktorú založil v období svojej prvej vlády. Uznesením vlády o záväzku Slovenska a jeho občanov vyplatiť druhú najväčšiu splátku prostredníctvom eurovalu Grékom. V pomere k HDP vyššiu, ako také ekonomiky akými sú Nemecka či Francúzska.

Na Slovensku neexistuje jediný prípad, kde by politika neunavovala občana svojou nezmyselnosťou.

Kauza dvoch umelcov týchto dní, Fica a Matoviča, bude v štvrtom a záverečnom dejstve hry o ich mravnom suteréne pochopená aj voličom z kategórie „obyčajných“ aj z davu ficovoliča.

 

PS:

http://aktualne.atlas.sk/robert-fico-nebudem-sa-plazit-po-kolenach-dokazem-prezit-vo-vysokom-standarde-ako-pravnik/slovensko/politika/

http://www.aktuality.sk/clanok/279574/igor-matovic-nemozem-slubit-ze-uz-nikoho-nenahram-pre-zlodejov-budem-vzdy-riziko/#

https://dennikn.sk/189216/fico-martin-dalej-napada-prochazku-mame-vytiahnut-aj-fotky/?ref=in

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461811x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy