Založ si blog

Komunista Róbert Fico a neštandardný nepolitik, neobyčajne obyčajný Igor Matovič končia v politike. .

Zvolebnieva sa a pri pohľade na Peťa Sagana, s akou zarputilosťou bojuje o svoje zelené miesto na cyklistickom nebi, zodpovedný občan právom predpokladá, že politici sa budú predháňať s reformami štátu po desaťročnej okupácií Slovenska Ficovými komunistami, eštebákmi i oligarchami.

Až na jednu, a treba povedať kvalitnú ponuku SaS, dvaja z raja politiky odchádzajú ešte prv, ako sa voličovi nanovo vyjaví, že sú iba prázdne, štrkotajúce nádoby.

Komunista Róbert Fico a neštandardný nepolitik, neobyčajne obyčajný Igor Matovič.

Oboch výhody slovenskej rázovitej ponášky na politiku spája jeden pochopiteľný vnútorný konflikt.

V noci, z času na čas si kladú, každý osve, otázku. Vlastníkom som toho neúrekom, ale čím vlastne som ? A odpoveď mešká, iba triaška a búšenie srdca sa pokúša naplniť prázdnotu.

Prešiel jeden mesiac a predsavzatie predsedu Smer-SD , že sa nebude plaziť po kolenách, lebo ako právnik dokáže vyžiť vo vysokom štandarde, sa váľa v prachu.

„To teraz máme vytiahnuť aj nejaké fotografie?“ spýtal sa Fico novinárov včera.

Dá sa dôvodiť, že predseda Smer-SD, si v časoch nespavosti prehodnotil svoje právne (ne)zručnosti a vydáva sa radšej na profesionálnu dráhu svadobného fotografa.

Uznajte. Jedná jediná fotografia a má cenu 8,4 miliónov eur !

To je džob.

Igorovi Matovičovi, niepolitikovi, vyriešenie zmeny svojej kariéry zabralo iba niekoľko hodín.

Otvorenie startapu banky, so špecializáciou na bezúročne pôžičky politickým stranám, sa zrútilo ako obytné budovy v Indii zato bolo takou vzpruhou, že už včera oznámil :

„Nemôžem sľúbiť, že už nikoho nenahrám“ !

Igor Matovič sa vydáva na neľahkú dráhu zvukára.

Kombinácie dvoch umeleckých činnosti, fotografa a zvukára na svadbách, dáva tušiť mieru obrovských obchodných obratov.

Uznajte, samotná svadba i jej postavy, prichytené inflagranti obrazom i zvukom, ani nechcem domýšľať, ako rýchlo sa z manželstva stáva „posledný súd“, alebo nad politikom vyrieknuté „stanné právo“.

Do tejto chvíle si každý čitateľ môže povedané overiť.

V tomto momente autor blogu prestáva žartovať a prichádza s pointou človečenského suterénu komunistu Fica a neobyčajne obyčajného nepolitika Matoviča v ich premyslene dohodnutej zahmlievacej hre, dejstvo prvé uhorkovej sezóny.

Predsedu Smer-SD obchádza mdloba z politickej karmy, ktorú založil v období svojej prvej vlády. Uznesením vlády o záväzku Slovenska a jeho občanov vyplatiť druhú najväčšiu splátku prostredníctvom eurovalu Grékom. V pomere k HDP vyššiu, ako také ekonomiky akými sú Nemecka či Francúzska.

Na Slovensku neexistuje jediný prípad, kde by politika neunavovala občana svojou nezmyselnosťou.

Kauza dvoch umelcov týchto dní, Fica a Matoviča, bude v štvrtom a záverečnom dejstve hry o ich mravnom suteréne pochopená aj voličom z kategórie „obyčajných“ aj z davu ficovoliča.

 

PS:

http://aktualne.atlas.sk/robert-fico-nebudem-sa-plazit-po-kolenach-dokazem-prezit-vo-vysokom-standarde-ako-pravnik/slovensko/politika/

http://www.aktuality.sk/clanok/279574/igor-matovic-nemozem-slubit-ze-uz-nikoho-nenahram-pre-zlodejov-budem-vzdy-riziko/#

https://dennikn.sk/189216/fico-martin-dalej-napada-prochazku-mame-vytiahnut-aj-fotky/?ref=in

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643018x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy