Založ si blog

Haščák pošle Širokému 200 miliónov za zdravotnú poisťovňu Dôvera.

Podľa „overených“ informácií eštebák Juraj Široký prijal občianstvo bankrotujúceho Grécka.

Vzápätí potom, čo súdruhovia zo Smer-SD, podľa medzinárodného prieskumu amatéri moci a diletanti, posielajú ďalších 500 miliónov eur do Grécka, našiel služobníček Fico dôvod poprieť sám seba.

Sprostredkovane, cez právnika, syna bývalého člena Ústredného výboru KSS, posiela prosperujúcemu agentovi Štátnej bezpečnosti 200 miliónov eur za predaj podielu zdravotnej poisťovne Dôvera na adresu schránkovej firmy na Cypre.

Pokorný sluha Sancho Pancho sa sklonil pred „rytierom“ od slovenských živnostníkov a do volieb, ako sám povedal, už nebude riešiť ďalší zo svojich skvelých nápadov – zákaz zisku v zdravotníctve.

K tisícke Grékom, tisícke eur na každú hlavu občana Slovenska, treba prirátať milú pozornosť vo výške cca 400 eur na hlavu pre agenta štátnej bezpečnosti, ktorý svojou statočnosťou, neušetril ani vlastnú matku, hrdo nesie zástavu ideológie komunizmu, vernej priateľke proletariátu Slovenska.

Cyprus je malá krajina, no s veľkým množstvom slovenských schránkových firiem, ktoré tiež súdruh Fico chcel zrušiť. On vždy iba chce a jeho túžba vyjde občanov vždy draho.

Dá sa predpokladať, že o potomkov Komunistickej strany Slovenska bude ešte na dlhý čas dosť priestoru aj verejných financií pre ich bezstarostný život.

Podľa posledného prieskumu dvornej a dobre zaplatenej mátožiacej agentúry Median, by Smer-SD volilo 39,3 % voličov.

Dospievam k presvedčeniu, že všetko, čo sa im prihodí nie je prijateľné pre naše dobro.

PS : Haščák pošle Širokému 200 miliónov

Cyperská schránka, za ktorou podľa médií stojí Juraj Široký, odchádza zo zdravotnej poisťovne Dôvera. Podľa denníka SME za jej podiel zaplatí Penta 200 miliónov eur.

http://www.konzervativnyvyber.sk/sme-hascak-posle-sirokemu-200-milionov/3398/

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487492x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy