Založ si blog

15 dôvodov prečo museli spáchať samovraždu Otec, Matka a Syn.

Už niekoľko dní si kladiem otázku. Mohol otec, matka a syn z Veľkého Medera vyhnúť sa utrpeniu tohto sveta a nevoliť spoločnú smrť ?

Neviem lebo odpoveď odišla s nimi.

Prekáža mi, že málo jedincov chápe osudovosť vyhýbania sa utrpeniu i jeho riešeniu, lebo to je cestou, na ktorú sa vydali tí traja z Veľkého Medera.

Prekáža mi , že štát už ani nepredstiera svoju neochotu a neschopnosť dodržiavať zákony a chrániť občanov.

Prekáža mi, že nás necháva chladnými množstvo bezprávia, nad ktorým zatvárame oči, lebo máme strach a nás sa to ešte nedotýka.

Prekáža mi, keď v opitosti sadá za volant nominant Smer-SD, Ján Rybánsky, prekáža mi, že onen úradník štátu dá zbúrať synagógu a verejná mienka je ticho.

Prekáža mi, že župan Kotleba, v župných novinách vyšiel s antisemitizmom, ktorý tu od roku 1944 sa neobjavil a inštitúty spravodlivosti sú ticho.

Prekáža mi, keď betón eštebáka Širokého je liaty do nevyčisliteľnej historickej pamiatky na bratislavskom hrade a verejná mienka takmer nejestvuje.

Prekáža mi, že do štátnych služieb sú uchádzači o prácu vyberaní iba z dvoch Ficových zoznamov – KSČ a Štátna bezpečnosť.

Prekáža mi mŕtva verejná mienka, odovzdane prihliadajúca k najväčšiemu korupčnému škandálu predsedu vlády, ktorý zo štátnych peňazí korumpuje časť občanov. Beztrestne.

Prekáža mi veľa vecí, ktoré občania formou daní a odvodov platia, aby za ne dostali pocítiť moc zločincov a korupčníkov.

Prekáža mi, že ohavnosť predsedu Smer-SD, Róberta Fica, motivovaná osobným prospechom sa vytratila pod nánosom jeho deň po dni neutichajúcej manipulácií občanov. Ohavnosť, ktorú povedal pred pár mesiacmi – „Ak ide o pozitívnu stratu suverenity, buďme ústretoví“.

Prekáža mi, že komunistickú totalitu založenú na strachu, moskovských kolaborantoch a policajnom násilí, dokázali občania prekuknúť a dnes akoby strácali pamäť.

Prekáža mi, že veľa občanov stále nevidí skorumpovaných zločincov zo Smer-SD a svojim hlasom vo voľbách ich udržiavajú pri moci.

Prekáža mi, že kamarátovi predsedu Smer-SD uloženého na miesto generálneho prokurátora SR, sa máli sedem rokov vo funkcií a navrhuje návrat k IV. Článku socialistickej ústavy o vedúcej úlohe KSČ. Bude generálnym prokurátorom až dovtedy, kým ho jeho kamaráti moci neodvolajú.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú proces demontáže štátu, o ktorom dnes ešte hovoríme ako o demokratickom, v záujme ochrany eštebákov a komunistov od Fica.

„Budeme pokračovať v demokratických tradíciách Masarykovej republiky“, klamal opilec Gottwald po komunistickom puči občanov Československa.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú, že parlamentné voľby 2016 nebudú o tom, kto bude zostavovať vládu, ale o zabezpečení beztrestnosti zločincov registrovaných v Smer-SD, jeho kamarátov i eštebákov.

Dejiny, aj Slovenska, boli a budú vždy dielom osobných rozhodnutí státisícov neznámych ľudí, z ktorých časť vie a druhú to netrápi, čo urobia so svojim volebným právom.

Áno, buď naše utrpenie v marci vyriešime, alebo sa mu vyhneme a budeme písať listy na rozlúčku.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/146348/italsky-spisovatel-slovensko-je-mafianska-krajina.html

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643508x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy