Založ si blog

15 dôvodov prečo museli spáchať samovraždu Otec, Matka a Syn.

Už niekoľko dní si kladiem otázku. Mohol otec, matka a syn z Veľkého Medera vyhnúť sa utrpeniu tohto sveta a nevoliť spoločnú smrť ?

Neviem lebo odpoveď odišla s nimi.

Prekáža mi, že málo jedincov chápe osudovosť vyhýbania sa utrpeniu i jeho riešeniu, lebo to je cestou, na ktorú sa vydali tí traja z Veľkého Medera.

Prekáža mi , že štát už ani nepredstiera svoju neochotu a neschopnosť dodržiavať zákony a chrániť občanov.

Prekáža mi, že nás necháva chladnými množstvo bezprávia, nad ktorým zatvárame oči, lebo máme strach a nás sa to ešte nedotýka.

Prekáža mi, keď v opitosti sadá za volant nominant Smer-SD, Ján Rybánsky, prekáža mi, že onen úradník štátu dá zbúrať synagógu a verejná mienka je ticho.

Prekáža mi, že župan Kotleba, v župných novinách vyšiel s antisemitizmom, ktorý tu od roku 1944 sa neobjavil a inštitúty spravodlivosti sú ticho.

Prekáža mi, keď betón eštebáka Širokého je liaty do nevyčisliteľnej historickej pamiatky na bratislavskom hrade a verejná mienka takmer nejestvuje.

Prekáža mi, že do štátnych služieb sú uchádzači o prácu vyberaní iba z dvoch Ficových zoznamov – KSČ a Štátna bezpečnosť.

Prekáža mi mŕtva verejná mienka, odovzdane prihliadajúca k najväčšiemu korupčnému škandálu predsedu vlády, ktorý zo štátnych peňazí korumpuje časť občanov. Beztrestne.

Prekáža mi veľa vecí, ktoré občania formou daní a odvodov platia, aby za ne dostali pocítiť moc zločincov a korupčníkov.

Prekáža mi, že ohavnosť predsedu Smer-SD, Róberta Fica, motivovaná osobným prospechom sa vytratila pod nánosom jeho deň po dni neutichajúcej manipulácií občanov. Ohavnosť, ktorú povedal pred pár mesiacmi – „Ak ide o pozitívnu stratu suverenity, buďme ústretoví“.

Prekáža mi, že komunistickú totalitu založenú na strachu, moskovských kolaborantoch a policajnom násilí, dokázali občania prekuknúť a dnes akoby strácali pamäť.

Prekáža mi, že veľa občanov stále nevidí skorumpovaných zločincov zo Smer-SD a svojim hlasom vo voľbách ich udržiavajú pri moci.

Prekáža mi, že kamarátovi predsedu Smer-SD uloženého na miesto generálneho prokurátora SR, sa máli sedem rokov vo funkcií a navrhuje návrat k IV. Článku socialistickej ústavy o vedúcej úlohe KSČ. Bude generálnym prokurátorom až dovtedy, kým ho jeho kamaráti moci neodvolajú.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú proces demontáže štátu, o ktorom dnes ešte hovoríme ako o demokratickom, v záujme ochrany eštebákov a komunistov od Fica.

„Budeme pokračovať v demokratických tradíciách Masarykovej republiky“, klamal opilec Gottwald po komunistickom puči občanov Československa.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú, že parlamentné voľby 2016 nebudú o tom, kto bude zostavovať vládu, ale o zabezpečení beztrestnosti zločincov registrovaných v Smer-SD, jeho kamarátov i eštebákov.

Dejiny, aj Slovenska, boli a budú vždy dielom osobných rozhodnutí státisícov neznámych ľudí, z ktorých časť vie a druhú to netrápi, čo urobia so svojim volebným právom.

Áno, buď naše utrpenie v marci vyriešime, alebo sa mu vyhneme a budeme písať listy na rozlúčku.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/146348/italsky-spisovatel-slovensko-je-mafianska-krajina.html

Súdruhovia klikajúci na čítanosť, vaša bezmocnosť je nadrozmerná.

25.07.2017

Vyrobiť čítanosť za jednu štvrtinu času štvornásobnú mi zakladá ôpovinnosťč požiadať predsedu Smer-SD, Róberta Fica, aby v rámci svojej novej právomoci vás vyznamenal Radom klikajúceho viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Saint-Tropez požiar

Požiare vo Francúzsku pod kontrolou, stále ale horí pri Saint-Tropez

25.07.2017 16:25

Väčšina požiarov, ktoré od pondelka sužovali juhovýchod Francúzska a Korziku, sú pod kontrolou.

dar, dedičstvo, hypotéka

Výška štátnej prémie na stavebnom sporení sa zrejme nezmení

25.07.2017 16:17

Na získanie maximálnej výšky štátnej prémie bude potrebné vložiť na účet stavebného sporenia zrejme aj v budúcom roku vklady vo výške 1 327, 80 eura.

plyn, energie

Spoločnosť Nafta mala vlani čistý zisk takmer 80 miiónov eur

25.07.2017 16:14

Akciová spoločnosť Nafta, ktorá prevádzkuje podzemné zásobníky plynu, dosiahla v minulom roku čistý zisk 79,6 mil. eur.

Trump

Trump označil politiku EÚ voči USA za príliš protekcionistickú

25.07.2017 16:02

Americký prezident Donald Trump obvinil EÚ z prílišného protekcionizmu vo vzťahu k USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5477919x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy