Založ si blog

15 dôvodov prečo museli spáchať samovraždu Otec, Matka a Syn.

Už niekoľko dní si kladiem otázku. Mohol otec, matka a syn z Veľkého Medera vyhnúť sa utrpeniu tohto sveta a nevoliť spoločnú smrť ?

Neviem lebo odpoveď odišla s nimi.

Prekáža mi, že málo jedincov chápe osudovosť vyhýbania sa utrpeniu i jeho riešeniu, lebo to je cestou, na ktorú sa vydali tí traja z Veľkého Medera.

Prekáža mi , že štát už ani nepredstiera svoju neochotu a neschopnosť dodržiavať zákony a chrániť občanov.

Prekáža mi, že nás necháva chladnými množstvo bezprávia, nad ktorým zatvárame oči, lebo máme strach a nás sa to ešte nedotýka.

Prekáža mi, keď v opitosti sadá za volant nominant Smer-SD, Ján Rybánsky, prekáža mi, že onen úradník štátu dá zbúrať synagógu a verejná mienka je ticho.

Prekáža mi, že župan Kotleba, v župných novinách vyšiel s antisemitizmom, ktorý tu od roku 1944 sa neobjavil a inštitúty spravodlivosti sú ticho.

Prekáža mi, keď betón eštebáka Širokého je liaty do nevyčisliteľnej historickej pamiatky na bratislavskom hrade a verejná mienka takmer nejestvuje.

Prekáža mi, že do štátnych služieb sú uchádzači o prácu vyberaní iba z dvoch Ficových zoznamov – KSČ a Štátna bezpečnosť.

Prekáža mi mŕtva verejná mienka, odovzdane prihliadajúca k najväčšiemu korupčnému škandálu predsedu vlády, ktorý zo štátnych peňazí korumpuje časť občanov. Beztrestne.

Prekáža mi veľa vecí, ktoré občania formou daní a odvodov platia, aby za ne dostali pocítiť moc zločincov a korupčníkov.

Prekáža mi, že ohavnosť predsedu Smer-SD, Róberta Fica, motivovaná osobným prospechom sa vytratila pod nánosom jeho deň po dni neutichajúcej manipulácií občanov. Ohavnosť, ktorú povedal pred pár mesiacmi – „Ak ide o pozitívnu stratu suverenity, buďme ústretoví“.

Prekáža mi, že komunistickú totalitu založenú na strachu, moskovských kolaborantoch a policajnom násilí, dokázali občania prekuknúť a dnes akoby strácali pamäť.

Prekáža mi, že veľa občanov stále nevidí skorumpovaných zločincov zo Smer-SD a svojim hlasom vo voľbách ich udržiavajú pri moci.

Prekáža mi, že kamarátovi predsedu Smer-SD uloženého na miesto generálneho prokurátora SR, sa máli sedem rokov vo funkcií a navrhuje návrat k IV. Článku socialistickej ústavy o vedúcej úlohe KSČ. Bude generálnym prokurátorom až dovtedy, kým ho jeho kamaráti moci neodvolajú.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú proces demontáže štátu, o ktorom dnes ešte hovoríme ako o demokratickom, v záujme ochrany eštebákov a komunistov od Fica.

„Budeme pokračovať v demokratických tradíciách Masarykovej republiky“, klamal opilec Gottwald po komunistickom puči občanov Československa.

Prekáža mi, že ľudia si neuvedomujú, že parlamentné voľby 2016 nebudú o tom, kto bude zostavovať vládu, ale o zabezpečení beztrestnosti zločincov registrovaných v Smer-SD, jeho kamarátov i eštebákov.

Dejiny, aj Slovenska, boli a budú vždy dielom osobných rozhodnutí státisícov neznámych ľudí, z ktorých časť vie a druhú to netrápi, čo urobia so svojim volebným právom.

Áno, buď naše utrpenie v marci vyriešime, alebo sa mu vyhneme a budeme písať listy na rozlúčku.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/146348/italsky-spisovatel-slovensko-je-mafianska-krajina.html

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817708x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy