Založ si blog

Fico 2005 – Krehká orientácia Slovenska na automobilový priemysel ďalej prehĺbi chudobu.

Land Rover dostane dotáciu 400 miliónov EUR. Ak vytvorí údajne 6 tisíc pracovných miest, je to 66 tisíc EUR na jedno pracovné miesto. To je pri mzde 800 EUR mesačne brutto, prakticky 10 ročných čistých platov.

Píše na svojom fb profile Jozef Mihál a pýta sa, „Čo na to poviete“ ?

Historický vzato, Fico kopíruje metódu, ktorá krátky čas prinášala volebné ovocie Vladimírovi Mečiarovi a preplnené Pasienky. Metódu klamstva, lebo volič je identický a žije iba od jedného okamihu ničoty k druhému. Bez súvislosti.

Tak ako Mečiar aj Fico sú najlepšími svedkami sami proti sebe, lebo pochopili, že ich volič považuje za najväčší nezmysel pýtať sa a čakať na odpoveď a tak kladú vajíčka klamstiev do pokojných vôd verejnej mienky.

„Návrat k ľudskej dôstojnosti“ má názov volebného programu Smer-SD z decembra 2005, kde zrazu je všetko inak.

Citujem :

„SMER – sociálna demokracia musí konštatovať, že cena, ktorú občania Slovenskej republiky zaplatili za hospodársky rast založený na lacnej pracovnej sile, na nadštandardnej podpore zahraničných investorov môže ešte viac zvýrazniť krehkú orientáciu Slovenska na automobilový priemysel a ďalej prehĺbiť chudobu viac ako jednej pätiny občanov Slovenska“.

Áno, Róbert Fico má vždy dosť síl, aby niečo poprel, lebo sa stará iba o zásadné, aby z jeho deštruujúceho „náboženstva“ sa nevytrácali voliči.

Nie ľudia, nie občania, iba voliči.

Vláda podporí investíciu Jaguára nie pre jej ekonomickú výhodnosť, tá dnes je v mlhavých oblakoch, ale iba na zabezpečenie si víťazstva v parlamentných voľbách.

Preto nie je problémom spojenie sa s voľakedajším nepriateľom od modrých, Ondrejom Ščurkom z Nitra Invest. Z firmy, ktorej súčasťou je bývalý pokladník SDKÚ-DS, Gabriel Palacka. S tým Ščurkom, na ktorého adresu pri kauze Daňového úradu v Košiciach povedal – „Je to drzosť, ktorá volá do neba“ !

Róbertovi Ficovi nejde o nič iné, ako o zastavenie padajúcich preferencií, napriek mlženiu v podobe nadpráce „prieskumných“ agentúr, ktoré mu vyrábajú čísla lepšie, ako akákoľvek automobilka sveta.

Okamžitá reakcia dvoch „politológov“, že príchod Land Roveru na Slovensko je víťazstvom predsedu vlády aj s dodatkom, že mu porastú preferencie vypovedá, že finančná kapitola Smer-SD, vyčlenená na prieskumy je viac ako rozšafná.

Odpoveď expertovi Jozefovi Mihálovi na otázku, čo na to poviete ?, treba hľadať v historickej skúsenosti.

Koniec Vladimíra Mečiara sa udial na diaľnici v bujarom tanci so spokojnou Claudiou Schiffer, lebo honorár 5 miliónov korún za pár minút predvolebnej trápnosti bol veľkým flaistrom.

Koniec Róberta Fica sa rovnako nachádza v prostredí vône benzínu. Iba s malým rozdielom. Nebude to šantiaca Nemka, ale Indka a trochár Mečiar s jeho 5 miliónovou predvolebnou korupciou sa bude prepadávať hanbou nad korupciou 400 miliónov.

História je mrcha, ona si počká na každého klamára.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817795x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy