Založ si blog

Fico 2005 – Krehká orientácia Slovenska na automobilový priemysel ďalej prehĺbi chudobu.

Land Rover dostane dotáciu 400 miliónov EUR. Ak vytvorí údajne 6 tisíc pracovných miest, je to 66 tisíc EUR na jedno pracovné miesto. To je pri mzde 800 EUR mesačne brutto, prakticky 10 ročných čistých platov.

Píše na svojom fb profile Jozef Mihál a pýta sa, „Čo na to poviete“ ?

Historický vzato, Fico kopíruje metódu, ktorá krátky čas prinášala volebné ovocie Vladimírovi Mečiarovi a preplnené Pasienky. Metódu klamstva, lebo volič je identický a žije iba od jedného okamihu ničoty k druhému. Bez súvislosti.

Tak ako Mečiar aj Fico sú najlepšími svedkami sami proti sebe, lebo pochopili, že ich volič považuje za najväčší nezmysel pýtať sa a čakať na odpoveď a tak kladú vajíčka klamstiev do pokojných vôd verejnej mienky.

„Návrat k ľudskej dôstojnosti“ má názov volebného programu Smer-SD z decembra 2005, kde zrazu je všetko inak.

Citujem :

„SMER – sociálna demokracia musí konštatovať, že cena, ktorú občania Slovenskej republiky zaplatili za hospodársky rast založený na lacnej pracovnej sile, na nadštandardnej podpore zahraničných investorov môže ešte viac zvýrazniť krehkú orientáciu Slovenska na automobilový priemysel a ďalej prehĺbiť chudobu viac ako jednej pätiny občanov Slovenska“.

Áno, Róbert Fico má vždy dosť síl, aby niečo poprel, lebo sa stará iba o zásadné, aby z jeho deštruujúceho „náboženstva“ sa nevytrácali voliči.

Nie ľudia, nie občania, iba voliči.

Vláda podporí investíciu Jaguára nie pre jej ekonomickú výhodnosť, tá dnes je v mlhavých oblakoch, ale iba na zabezpečenie si víťazstva v parlamentných voľbách.

Preto nie je problémom spojenie sa s voľakedajším nepriateľom od modrých, Ondrejom Ščurkom z Nitra Invest. Z firmy, ktorej súčasťou je bývalý pokladník SDKÚ-DS, Gabriel Palacka. S tým Ščurkom, na ktorého adresu pri kauze Daňového úradu v Košiciach povedal – „Je to drzosť, ktorá volá do neba“ !

Róbertovi Ficovi nejde o nič iné, ako o zastavenie padajúcich preferencií, napriek mlženiu v podobe nadpráce „prieskumných“ agentúr, ktoré mu vyrábajú čísla lepšie, ako akákoľvek automobilka sveta.

Okamžitá reakcia dvoch „politológov“, že príchod Land Roveru na Slovensko je víťazstvom predsedu vlády aj s dodatkom, že mu porastú preferencie vypovedá, že finančná kapitola Smer-SD, vyčlenená na prieskumy je viac ako rozšafná.

Odpoveď expertovi Jozefovi Mihálovi na otázku, čo na to poviete ?, treba hľadať v historickej skúsenosti.

Koniec Vladimíra Mečiara sa udial na diaľnici v bujarom tanci so spokojnou Claudiou Schiffer, lebo honorár 5 miliónov korún za pár minút predvolebnej trápnosti bol veľkým flaistrom.

Koniec Róberta Fica sa rovnako nachádza v prostredí vône benzínu. Iba s malým rozdielom. Nebude to šantiaca Nemka, ale Indka a trochár Mečiar s jeho 5 miliónovou predvolebnou korupciou sa bude prepadávať hanbou nad korupciou 400 miliónov.

História je mrcha, ona si počká na každého klamára.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643445x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy