Založ si blog

Oslavy erekcie , sviatku súdruhov – MDŽ – sa presúvajú na začiatok februára.

index

Štát vyciciavajú mocnejší od mocichtivých politikov, ktorí poobhrýzajú aj to, čo im zvýši po hodovaní tých prvých. Tých, ktorí politikom na krátke obdobie radi prenechávajú ilúziu o vládnutí.

Včera Traktorista Pelegíny, kádrová rezerva súdruha Pašku v službách eštebáka Širokého, vydal dve rozhodnutia.

Pre vyznávačov ficovej politiky s „ľudskou tvárou a zadarmo“ o posune dátumu osláv erekciálneho sviatku súdruhov a súdružiek, MDŽ. Termín parlamentných volieb nedáva inú možnosť, ako sláviť sviatok klaunov zo Smeru –MDŽ – začiatkom februára.

Pre obdivovateľov politiky hanebnosti, klamu a podvodov bola ustanovená štátna komisia na kontrolu volieb, politických strán a ich kampane.

Obdivuhodné, lebo ešte včera bolo isté, že iba z dielne obchodníkov s hlúposťami, zo Smer-SD, vyvierajú opatrenia proti ľuďom. Pridala sa aj opozícia.

Už dnes možno so stopercentnou istotou vysloviť, že ďalší úrad v podobe „štátnej komisie na kontrolu volieb“, pre boj proti podvodom má na krku vopred naprojektovanú cestu k legalizácií podvodov.

Iba Smer-SD mal, podľa Pelegríniho „právo“, do 14 člennej komisie nominovať piatich svojich zástupcov, ostatní po jednom. Ak k tomu prirátam troch – štyroch nominantov z úradov riadených šéfom, ktorý je viac, ako člen Smer-SD, potom možno povedať, že dlhší čas prichádzajúce informácie o chystanom volebnom podvode dostali veľmi dobrý základ.
Právo socialistov nominovať najviac členov vychádza zrejme z krutej reality posledných rokov, kde právo socialistov kopíruje ich neopakovateľný podiel na najvyššej miere podvodov v novodobej histórií.

Dnes ráno som čítal príbeh talianskeho penzistu, ktorý prišiel o dom, i jeho výzvu :

Nenechajme svet v rukách idiotov.

U nás na Slovensku, prepáčte, sme idiotmi my, občania.

Aj ficovolič pochopí, že kat nemôže seba popraviť, potom skontrolovať či odsúdený je mŕtvi, aby následne prefackal vlastnú odťatú hlavu a vulgárne ju urážal, ako svojho času najvulgárnejší kat Dutroucy, ktorý svoju činnosť ukončil v roku 1794.

Ak je logický úsudok objektívny, potom musí prísť krok, kedy politici moci i nemoci z radou opozície zmenia článok 2. Odsek 1 najsmiešnejšieho textu Slovenska – Ústavy – z :

„Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo“ na :

„Štátna moc pochádza od nenažraných Prasiat za oponou moci, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich cvičených Opíc, alebo priamo“.

Z textu návrhu vyplýva, že občan z hry o politike vypadol, lebo realita tohto obrazu spoločnosti je tu viac ako prítomná.

 

 

 

 

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653095x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy