Založ si blog

Oslavy erekcie , sviatku súdruhov – MDŽ – sa presúvajú na začiatok februára.

index

Štát vyciciavajú mocnejší od mocichtivých politikov, ktorí poobhrýzajú aj to, čo im zvýši po hodovaní tých prvých. Tých, ktorí politikom na krátke obdobie radi prenechávajú ilúziu o vládnutí.

Včera Traktorista Pelegíny, kádrová rezerva súdruha Pašku v službách eštebáka Širokého, vydal dve rozhodnutia.

Pre vyznávačov ficovej politiky s „ľudskou tvárou a zadarmo“ o posune dátumu osláv erekciálneho sviatku súdruhov a súdružiek, MDŽ. Termín parlamentných volieb nedáva inú možnosť, ako sláviť sviatok klaunov zo Smeru –MDŽ – začiatkom februára.

Pre obdivovateľov politiky hanebnosti, klamu a podvodov bola ustanovená štátna komisia na kontrolu volieb, politických strán a ich kampane.

Obdivuhodné, lebo ešte včera bolo isté, že iba z dielne obchodníkov s hlúposťami, zo Smer-SD, vyvierajú opatrenia proti ľuďom. Pridala sa aj opozícia.

Už dnes možno so stopercentnou istotou vysloviť, že ďalší úrad v podobe „štátnej komisie na kontrolu volieb“, pre boj proti podvodom má na krku vopred naprojektovanú cestu k legalizácií podvodov.

Iba Smer-SD mal, podľa Pelegríniho „právo“, do 14 člennej komisie nominovať piatich svojich zástupcov, ostatní po jednom. Ak k tomu prirátam troch – štyroch nominantov z úradov riadených šéfom, ktorý je viac, ako člen Smer-SD, potom možno povedať, že dlhší čas prichádzajúce informácie o chystanom volebnom podvode dostali veľmi dobrý základ.
Právo socialistov nominovať najviac členov vychádza zrejme z krutej reality posledných rokov, kde právo socialistov kopíruje ich neopakovateľný podiel na najvyššej miere podvodov v novodobej histórií.

Dnes ráno som čítal príbeh talianskeho penzistu, ktorý prišiel o dom, i jeho výzvu :

Nenechajme svet v rukách idiotov.

U nás na Slovensku, prepáčte, sme idiotmi my, občania.

Aj ficovolič pochopí, že kat nemôže seba popraviť, potom skontrolovať či odsúdený je mŕtvi, aby následne prefackal vlastnú odťatú hlavu a vulgárne ju urážal, ako svojho času najvulgárnejší kat Dutroucy, ktorý svoju činnosť ukončil v roku 1794.

Ak je logický úsudok objektívny, potom musí prísť krok, kedy politici moci i nemoci z radou opozície zmenia článok 2. Odsek 1 najsmiešnejšieho textu Slovenska – Ústavy – z :

„Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo“ na :

„Štátna moc pochádza od nenažraných Prasiat za oponou moci, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich cvičených Opíc, alebo priamo“.

Z textu návrhu vyplýva, že občan z hry o politike vypadol, lebo realita tohto obrazu spoločnosti je tu viac ako prítomná.

 

 

 

 

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487488x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy