Založ si blog

Oslavy erekcie , sviatku súdruhov – MDŽ – sa presúvajú na začiatok februára.

index

Štát vyciciavajú mocnejší od mocichtivých politikov, ktorí poobhrýzajú aj to, čo im zvýši po hodovaní tých prvých. Tých, ktorí politikom na krátke obdobie radi prenechávajú ilúziu o vládnutí.

Včera Traktorista Pelegíny, kádrová rezerva súdruha Pašku v službách eštebáka Širokého, vydal dve rozhodnutia.

Pre vyznávačov ficovej politiky s „ľudskou tvárou a zadarmo“ o posune dátumu osláv erekciálneho sviatku súdruhov a súdružiek, MDŽ. Termín parlamentných volieb nedáva inú možnosť, ako sláviť sviatok klaunov zo Smeru –MDŽ – začiatkom februára.

Pre obdivovateľov politiky hanebnosti, klamu a podvodov bola ustanovená štátna komisia na kontrolu volieb, politických strán a ich kampane.

Obdivuhodné, lebo ešte včera bolo isté, že iba z dielne obchodníkov s hlúposťami, zo Smer-SD, vyvierajú opatrenia proti ľuďom. Pridala sa aj opozícia.

Už dnes možno so stopercentnou istotou vysloviť, že ďalší úrad v podobe „štátnej komisie na kontrolu volieb“, pre boj proti podvodom má na krku vopred naprojektovanú cestu k legalizácií podvodov.

Iba Smer-SD mal, podľa Pelegríniho „právo“, do 14 člennej komisie nominovať piatich svojich zástupcov, ostatní po jednom. Ak k tomu prirátam troch – štyroch nominantov z úradov riadených šéfom, ktorý je viac, ako člen Smer-SD, potom možno povedať, že dlhší čas prichádzajúce informácie o chystanom volebnom podvode dostali veľmi dobrý základ.
Právo socialistov nominovať najviac členov vychádza zrejme z krutej reality posledných rokov, kde právo socialistov kopíruje ich neopakovateľný podiel na najvyššej miere podvodov v novodobej histórií.

Dnes ráno som čítal príbeh talianskeho penzistu, ktorý prišiel o dom, i jeho výzvu :

Nenechajme svet v rukách idiotov.

U nás na Slovensku, prepáčte, sme idiotmi my, občania.

Aj ficovolič pochopí, že kat nemôže seba popraviť, potom skontrolovať či odsúdený je mŕtvi, aby následne prefackal vlastnú odťatú hlavu a vulgárne ju urážal, ako svojho času najvulgárnejší kat Dutroucy, ktorý svoju činnosť ukončil v roku 1794.

Ak je logický úsudok objektívny, potom musí prísť krok, kedy politici moci i nemoci z radou opozície zmenia článok 2. Odsek 1 najsmiešnejšieho textu Slovenska – Ústavy – z :

„Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo“ na :

„Štátna moc pochádza od nenažraných Prasiat za oponou moci, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich cvičených Opíc, alebo priamo“.

Z textu návrhu vyplýva, že občan z hry o politike vypadol, lebo realita tohto obrazu spoločnosti je tu viac ako prítomná.

 

 

 

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815140x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy