Založ si blog

Riaditeľ zdravotnej poisťovne podpísal zmluvy za 14 miliónov eur s vlastnou Tetkou z Košíc.

0a000002-65fa-1081Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv medzi zdravotnou poisťovňou a svojou tetkou v celkovej sume 14 miliónov eur.
Pre úplnosť treba povedať, že súdruh Forai Marcel je politickým nominantom „sociálnych demokratov“.
Na upokojenie súdruha Marcela Foraia treba povedať, že ani poslankyňa za Smer-SD, súdružka Renáta Zmajkovičová, ako predsedkyňa Dozornej rady, nebola políciou obvinená z manipulácie verejným obstarávaním pri „nákupe“ najznámejšieho CT prístroja, lebo „o ničom nevedela“ a bola to ona, ktorá založila „novú politickú kultúru“.
Pre sociálno-demokratické istoty súdruha Marcela Foraia treba povedať aj to, že aj pri podozreniach prepojenia Pavla Pašku na jeho „voľakedajšiu firmu Medical group, dodávateľa CT prístroja, bola súdruhmi vymyslená taktika „politickej zodpovednosti“ predsedu parlamentu v kombinácií s istotou plateného podpredsedu strany a nárastu obchodov Medical group so štátnymi nemocnicami.
Politickej zodpovednosti až tak veľkej, ktorá viedla k známemu výroku Róberta Fica o „vnútorných mechanizmoch“ strany, ktoré sú dostatočné, aby zabránili akémukoľvek pokusu o „ošklbanie štátu“.
V prípade súdruha Marcela Foraia, je tým „ošklbaným“ operencom chorý občan.
Preň, pre pacienta, dnes platí zásadné.
Aby zaneprázdneného súdruha Marcela Foraia neotravoval s chorobami.
Dôvod.
Ďalší Košičan na pozícií ministra zdravotníctva, súdruh Viliam Čislák, tak ako pri predraženom piešťanskom CT-čku nájde aj vo Foraiových zmluvách s vlastnou tetkou, povestnú obhajobu Zvolenskej o prítomnosti pseudokauzy.

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461814x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy