Založ si blog

Riaditeľ zdravotnej poisťovne podpísal zmluvy za 14 miliónov eur s vlastnou Tetkou z Košíc.

0a000002-65fa-1081Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv medzi zdravotnou poisťovňou a svojou tetkou v celkovej sume 14 miliónov eur.
Pre úplnosť treba povedať, že súdruh Forai Marcel je politickým nominantom „sociálnych demokratov“.
Na upokojenie súdruha Marcela Foraia treba povedať, že ani poslankyňa za Smer-SD, súdružka Renáta Zmajkovičová, ako predsedkyňa Dozornej rady, nebola políciou obvinená z manipulácie verejným obstarávaním pri „nákupe“ najznámejšieho CT prístroja, lebo „o ničom nevedela“ a bola to ona, ktorá založila „novú politickú kultúru“.
Pre sociálno-demokratické istoty súdruha Marcela Foraia treba povedať aj to, že aj pri podozreniach prepojenia Pavla Pašku na jeho „voľakedajšiu firmu Medical group, dodávateľa CT prístroja, bola súdruhmi vymyslená taktika „politickej zodpovednosti“ predsedu parlamentu v kombinácií s istotou plateného podpredsedu strany a nárastu obchodov Medical group so štátnymi nemocnicami.
Politickej zodpovednosti až tak veľkej, ktorá viedla k známemu výroku Róberta Fica o „vnútorných mechanizmoch“ strany, ktoré sú dostatočné, aby zabránili akémukoľvek pokusu o „ošklbanie štátu“.
V prípade súdruha Marcela Foraia, je tým „ošklbaným“ operencom chorý občan.
Preň, pre pacienta, dnes platí zásadné.
Aby zaneprázdneného súdruha Marcela Foraia neotravoval s chorobami.
Dôvod.
Ďalší Košičan na pozícií ministra zdravotníctva, súdruh Viliam Čislák, tak ako pri predraženom piešťanskom CT-čku nájde aj vo Foraiových zmluvách s vlastnou tetkou, povestnú obhajobu Zvolenskej o prítomnosti pseudokauzy.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643062x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy