Založ si blog

Majského Fico, podobnosť čisto náhodná medzi vytunelovaným BMG Invest a vyrabovaným Slovenskom ?

jozef-majsky-sud-nestandard2

Slovensko, vďaka JUDr.Ficovi, začalo si vo veľkom užívať výhody eutanázie. Nebaví vás už život ako napríklad zločinca pred popravou ?

Neváhajte, neodporujte svojej záverečnej túžbe a vyslovte svoje rozhodnutie katovi :

“Urobte mi to dobre, majster kat, do smrti vám to nezabudnem” !

Keď v týždenníku Domino vyšiel rozhovor s Majským zaujala iba jedna myšlienka. Na otázku či podnikateľ korumpoval politikov prišla odpoveď :

Korumpoval som ich, korumpujem a budem korumpovať“.

V čase, kedy Róbert Fico po prehre vo voľbách roku 2002 sa „hrabal“ k moci vyslovil pre Majským podvedených „investorov“ v BMG, že ich, len čo sa dostane k moci, odškodní.

Čakajú dodnes.

Medzi nimi je množstvo tých, ktorých Majský obral o úspory, aby už zabudli a dnes chodia na zábavu k Ficovi, aby ich obral o posledné ilúzie o živote.

Tak, ako kedysi dávno odsúdili mocní v Aténach Sokrata k trestu smrti čašou bolehlavu, dnes ich rozdáva Róbert Fico. Jeho voličom je to jedno. Rovnako, ako pri rozhodnutí vstupovať so svojimi úsporami do BMG, rovnako berú podávané Ficove smrtiace čaše bolehlavu. Kdeže, oni si z nej iba odchlipnú, zvyšok dostávajú ich detí a vnuci.

Trvalo to , ale konečne sa dostal človek na úroveň zvieraťa. Jeho má právo usmrtiť

jedine veterinár a to humánne eutanáziou. Aj na to musia byť závažné dôvody.

Kariéra podnikateľa Majského nie je prekvapením pre tých, ktorí si pamätajú šialené obdobie Čiernej diery Vladimíra Mečiara.

Politická kariéra Róberta Fica neprekvapí tých, ktorí si tiež pamätajú obdobie jeho kariéry v KSČ, potom v SDĽ, potom v Smer-SD Tretia cesta až po záverečnú Smer-SD. Obdobie, kedy sa formoval aj jeho postoj k trestancom, ako docenta Trestného práva:

„Ale môj osobný názor zostáva nezmenený. Myslím si, že trest smrti je efektívny trest“, Zápisnica zo zasadnutia Národnej rady SR dňa 12.5.1999.

Podivuhodnosť ciest Majského a Fica je čitateľná.

Majský dostal 9 rokov väzenia, lebo vytuneloval BMG a ukázal, že zákon na Slovensku je iba tou najzábavnejšou vecou.

Fico vládne 10 rokov a ním vytvorení trestanci v bielych golieroch, ktorí vytunelovali Slovensko chodia na bankety či do štátnej pokladnice, alebo sú zapísaní do zoznamu kandidátov pre parlamentné voľby 2016.

“Urobte mi to dobre, majster kat, do smrti vám to nezabudnem” !

 

(c) Pravda

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461831x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy