Založ si blog

Majského Fico, podobnosť čisto náhodná medzi vytunelovaným BMG Invest a vyrabovaným Slovenskom ?

jozef-majsky-sud-nestandard2

Slovensko, vďaka JUDr.Ficovi, začalo si vo veľkom užívať výhody eutanázie. Nebaví vás už život ako napríklad zločinca pred popravou ?

Neváhajte, neodporujte svojej záverečnej túžbe a vyslovte svoje rozhodnutie katovi :

“Urobte mi to dobre, majster kat, do smrti vám to nezabudnem” !

Keď v týždenníku Domino vyšiel rozhovor s Majským zaujala iba jedna myšlienka. Na otázku či podnikateľ korumpoval politikov prišla odpoveď :

Korumpoval som ich, korumpujem a budem korumpovať“.

V čase, kedy Róbert Fico po prehre vo voľbách roku 2002 sa „hrabal“ k moci vyslovil pre Majským podvedených „investorov“ v BMG, že ich, len čo sa dostane k moci, odškodní.

Čakajú dodnes.

Medzi nimi je množstvo tých, ktorých Majský obral o úspory, aby už zabudli a dnes chodia na zábavu k Ficovi, aby ich obral o posledné ilúzie o živote.

Tak, ako kedysi dávno odsúdili mocní v Aténach Sokrata k trestu smrti čašou bolehlavu, dnes ich rozdáva Róbert Fico. Jeho voličom je to jedno. Rovnako, ako pri rozhodnutí vstupovať so svojimi úsporami do BMG, rovnako berú podávané Ficove smrtiace čaše bolehlavu. Kdeže, oni si z nej iba odchlipnú, zvyšok dostávajú ich detí a vnuci.

Trvalo to , ale konečne sa dostal človek na úroveň zvieraťa. Jeho má právo usmrtiť

jedine veterinár a to humánne eutanáziou. Aj na to musia byť závažné dôvody.

Kariéra podnikateľa Majského nie je prekvapením pre tých, ktorí si pamätajú šialené obdobie Čiernej diery Vladimíra Mečiara.

Politická kariéra Róberta Fica neprekvapí tých, ktorí si tiež pamätajú obdobie jeho kariéry v KSČ, potom v SDĽ, potom v Smer-SD Tretia cesta až po záverečnú Smer-SD. Obdobie, kedy sa formoval aj jeho postoj k trestancom, ako docenta Trestného práva:

„Ale môj osobný názor zostáva nezmenený. Myslím si, že trest smrti je efektívny trest“, Zápisnica zo zasadnutia Národnej rady SR dňa 12.5.1999.

Podivuhodnosť ciest Majského a Fica je čitateľná.

Majský dostal 9 rokov väzenia, lebo vytuneloval BMG a ukázal, že zákon na Slovensku je iba tou najzábavnejšou vecou.

Fico vládne 10 rokov a ním vytvorení trestanci v bielych golieroch, ktorí vytunelovali Slovensko chodia na bankety či do štátnej pokladnice, alebo sú zapísaní do zoznamu kandidátov pre parlamentné voľby 2016.

“Urobte mi to dobre, majster kat, do smrti vám to nezabudnem” !

 

(c) Pravda

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643015x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy