Založ si blog

Chudobní, kam sa tlačíte, Ficove potravinové balíčky budú rozdávané až pri voľbách.

„Tichá noc , svätá noc !

Všetko spí, všetko sní“ !

Chudobní občania Slovenska mohli už tento rok dostať potravinové balíčky platené z eurofondov.

Mohli, ale nedostanú.

Priaznivec komunistu Richtera, ktorý ako dinosaurus zostal vo verejnom živote, by lakonický skonštatoval. Oslovte súdruha a on odporučí stálicu čerpania eurofondov, Star EU. „Firmu“, ktorá bola úspešná na 100 percent v míňaní európskych peňazí na súdružské huncútstva. No a vy, chudobní, máte viac ako nádej, že dostanete potravinové balíčky. Chudobní nemajú peniaze na 33 percentnú províziu.

Priaznivec iného komunistu, súdruha precedu Fica, vie však svoje. Jeho rada je pragmatickejšia.

Prísun potravinových balíčkov chudobným zabezpečuje strana Smer-SD. Vzhľadom na jej ambíciu dosiahnuť účasť v parlamentných voľbách na úrovni 98,9 %, ako KSČ voľakedy, oznamuje chudobným, že balíčky nájdu 50 metrov od volebných miestnosti. V deň konania parlamentných volieb.

Nebude sa rozdávať hovädzia či bravčová panenka a ani zubáč, ktoré strana zaradila medzi základné potraviny so zníženou DPH. (autorom je poslanec Švejna).

Budú skromnejšie, lebo Vianoce už boli.

Nikto nemohol vydať jednoznačnejšie svedectvo o podvode chystanom Smer-SD v nastávajúcich parlamentných voľbách, ako „strana“ samotná.

Slovensko sa týmto spôsobom zviditeľní aj vo vedeckom svete.

Sebecký Darwinov šimpanz, mecenáš Smeru či finančný oligarcha obdarovaný na Vianoce Slovenskými elektrárňami, bude ticho, aby neprišiel o čistý zisk svojho brucha.

Altruistický Hamiltonov šimpanz, charitatívnym konaním vybavený, oznámi všetkým, že sa môžu prísť podeliť s jedlom.

Potravinové balíčky Smer-SD a ich rozdávanie pred parlamentnými voľbami, bude prelomovým zásahom do teórie biológie a genetiky Darwina i Hamiltona.

Červené Hyeny sa prídu podeliť o korisť, ktorú „ulovil“ iný predátor a aj iný zaplatil, aby chudobných mohli prihlásiť do svetovej súťaže o Darwinovu cenu s názvom :

Pätnásť najhlúpejších spôsobov, ako zomrieť.

Jedným z nedávno ocenených bol aj lovec hadov Ali z Teheránu. Hada pritlačil pažbou pušky o zem, no had sa začal ovíjať okolo jeho pušky takou intenzitou, že stlačil spúšť a prestrelil Alimu hlavu.

„Tichá noc, svätá noc !

Nežná tvár, lásky žiar“ !

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487513x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy