Založ si blog

Chudobní, kam sa tlačíte, Ficove potravinové balíčky budú rozdávané až pri voľbách.

„Tichá noc , svätá noc !

Všetko spí, všetko sní“ !

Chudobní občania Slovenska mohli už tento rok dostať potravinové balíčky platené z eurofondov.

Mohli, ale nedostanú.

Priaznivec komunistu Richtera, ktorý ako dinosaurus zostal vo verejnom živote, by lakonický skonštatoval. Oslovte súdruha a on odporučí stálicu čerpania eurofondov, Star EU. „Firmu“, ktorá bola úspešná na 100 percent v míňaní európskych peňazí na súdružské huncútstva. No a vy, chudobní, máte viac ako nádej, že dostanete potravinové balíčky. Chudobní nemajú peniaze na 33 percentnú províziu.

Priaznivec iného komunistu, súdruha precedu Fica, vie však svoje. Jeho rada je pragmatickejšia.

Prísun potravinových balíčkov chudobným zabezpečuje strana Smer-SD. Vzhľadom na jej ambíciu dosiahnuť účasť v parlamentných voľbách na úrovni 98,9 %, ako KSČ voľakedy, oznamuje chudobným, že balíčky nájdu 50 metrov od volebných miestnosti. V deň konania parlamentných volieb.

Nebude sa rozdávať hovädzia či bravčová panenka a ani zubáč, ktoré strana zaradila medzi základné potraviny so zníženou DPH. (autorom je poslanec Švejna).

Budú skromnejšie, lebo Vianoce už boli.

Nikto nemohol vydať jednoznačnejšie svedectvo o podvode chystanom Smer-SD v nastávajúcich parlamentných voľbách, ako „strana“ samotná.

Slovensko sa týmto spôsobom zviditeľní aj vo vedeckom svete.

Sebecký Darwinov šimpanz, mecenáš Smeru či finančný oligarcha obdarovaný na Vianoce Slovenskými elektrárňami, bude ticho, aby neprišiel o čistý zisk svojho brucha.

Altruistický Hamiltonov šimpanz, charitatívnym konaním vybavený, oznámi všetkým, že sa môžu prísť podeliť s jedlom.

Potravinové balíčky Smer-SD a ich rozdávanie pred parlamentnými voľbami, bude prelomovým zásahom do teórie biológie a genetiky Darwina i Hamiltona.

Červené Hyeny sa prídu podeliť o korisť, ktorú „ulovil“ iný predátor a aj iný zaplatil, aby chudobných mohli prihlásiť do svetovej súťaže o Darwinovu cenu s názvom :

Pätnásť najhlúpejších spôsobov, ako zomrieť.

Jedným z nedávno ocenených bol aj lovec hadov Ali z Teheránu. Hada pritlačil pažbou pušky o zem, no had sa začal ovíjať okolo jeho pušky takou intenzitou, že stlačil spúšť a prestrelil Alimu hlavu.

„Tichá noc, svätá noc !

Nežná tvár, lásky žiar“ !

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653232x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy