Založ si blog

Fico prijal koncept prezidenta Kisku a pretlačil cez parlament základňu NATO na Slovensku.

ACB-Logo

Róbert Fico, základne Nato, september 2015 :
“Aj za cenu odchodu z politiky by som nikdy nesúhlasil s vojenskou základňou NATO na území Slovenskej republiky. Je zlé, ak niekto chce také malé krajiny ako je Slovensko vťahovať do veľkých geopolitických súbojov. Aj keď sme v NATO, neznamená to, že musíme mať na našom území základne s cudzími vojskami. Ak by nás do toho niekto nútil, inicioval by som referendum. ”

Bez referenda, bez odchodu z politiky, zatiaľ, predsedu Smer-SD, základňa NATO bola poslancami parlamentu schválená. Vrátane hlasov poslancov za jeho stranu. Základňa NATO bude ! Stroho a bez referenda, našťastie, oznamuje predseda Smer-SD svojim voličom.

Stanovisko vrchného veliteľa ozbrojených síl SR si osvojil aj minister obrany Glváč, nominant Smer-SD a Slovensko sa priradilo ku krajinám Civilizácie aby odmietlo koncept nástupu barbarizmu. Fenoménu súčasnosti, ktorý šíri napätie, vojnové konflikty s rizikom svetovej katastrofy. Európa, ktorá žije nádherne dlhých 70 rokov bez utrpenia vojnových konfliktov je v strehu. Pred dvoma črtajucími sa hrozbami. Ruskom a islamom.

„Chápem obavy našich občanov, keďže na Slovensku máme špecifickú historickú skúsenosť so zahraničnými vojskami. Ale pokiaľ hovoríme o NATO, treba mať jasno – od roku 2004 sú naši vojaci vojakmi NATO,“ povedal prezident Kiska na summite NATO.

Vývoj posledných desať rokov protirečí prezidentovi Kiskovi v zásadnom.

Na Slovensku zostala pomerne veľká skupina občanov fixujúca si príjemné spomienky na rok 1945 a rok 1968 a dodnes nedokázala poučiť sa z chýb histórie Slovenska za posledných 85 rokov.

Pre ňu sú otázky suverenity štátu, osobnej slobody občana spolu s demokraciou symbolom hada sprostredkovateľa. Plaza, trpezlivo čakajúceho na príležitosť. Nechať sa zviesť a cestu vyčkávania premeniť na tú istú prežitú historickú chybu. Aj s jej dôsledkami.

Omyly, ktoré vždy končili okupáciou.

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/329856-fico-by-zakladnu-nato-na-slovensku-nepripustil/

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653239x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy