Založ si blog

Fico prijal koncept prezidenta Kisku a pretlačil cez parlament základňu NATO na Slovensku.

ACB-Logo

Róbert Fico, základne Nato, september 2015 :
“Aj za cenu odchodu z politiky by som nikdy nesúhlasil s vojenskou základňou NATO na území Slovenskej republiky. Je zlé, ak niekto chce také malé krajiny ako je Slovensko vťahovať do veľkých geopolitických súbojov. Aj keď sme v NATO, neznamená to, že musíme mať na našom území základne s cudzími vojskami. Ak by nás do toho niekto nútil, inicioval by som referendum. ”

Bez referenda, bez odchodu z politiky, zatiaľ, predsedu Smer-SD, základňa NATO bola poslancami parlamentu schválená. Vrátane hlasov poslancov za jeho stranu. Základňa NATO bude ! Stroho a bez referenda, našťastie, oznamuje predseda Smer-SD svojim voličom.

Stanovisko vrchného veliteľa ozbrojených síl SR si osvojil aj minister obrany Glváč, nominant Smer-SD a Slovensko sa priradilo ku krajinám Civilizácie aby odmietlo koncept nástupu barbarizmu. Fenoménu súčasnosti, ktorý šíri napätie, vojnové konflikty s rizikom svetovej katastrofy. Európa, ktorá žije nádherne dlhých 70 rokov bez utrpenia vojnových konfliktov je v strehu. Pred dvoma črtajucími sa hrozbami. Ruskom a islamom.

„Chápem obavy našich občanov, keďže na Slovensku máme špecifickú historickú skúsenosť so zahraničnými vojskami. Ale pokiaľ hovoríme o NATO, treba mať jasno – od roku 2004 sú naši vojaci vojakmi NATO,“ povedal prezident Kiska na summite NATO.

Vývoj posledných desať rokov protirečí prezidentovi Kiskovi v zásadnom.

Na Slovensku zostala pomerne veľká skupina občanov fixujúca si príjemné spomienky na rok 1945 a rok 1968 a dodnes nedokázala poučiť sa z chýb histórie Slovenska za posledných 85 rokov.

Pre ňu sú otázky suverenity štátu, osobnej slobody občana spolu s demokraciou symbolom hada sprostredkovateľa. Plaza, trpezlivo čakajúceho na príležitosť. Nechať sa zviesť a cestu vyčkávania premeniť na tú istú prežitú historickú chybu. Aj s jej dôsledkami.

Omyly, ktoré vždy končili okupáciou.

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/329856-fico-by-zakladnu-nato-na-slovensku-nepripustil/

 

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825006x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy