Založ si blog

Financuje korunný princ Smer-SD, Róbert Kaliňák, jednú pravicovú politickú stranu ?

Myslím si, že by bolo správne povedať naivným voličom Smer-SD prečo financujete, spolu s kamarátom predsedu Smer-SD, Miroslavom Výbohom, jednu pravicovú stranu.

Podnikateľ Výboh je v šetrení rakúskej prokuratúry v kauze Pandúr – „prišiel, vypýtal si 18 miliónov eur a odišiel. Miroslav Výboh je podnikateľ, ktorého hodnoverné zdroje uvádzajú, spolu s predsedom Smer-SD, ako skrytých akcionárov Slovenských elektrárni.

Strategického podniku Slovenska, kde predseda Smer-SD „zázračne“ otočil svoje „chcenie“ kúpiť ich do vlastníctva štátu.

Strategického podniku, kde český i slovenský podnikateľ predstierajú jeho vlastníctvo.

Slovenský podnikateľ, ktorého otec odišiel z IRB, obrazne povedané, s jednou miliardou korún v igelitke. Tak to za Mečiara začínalo, aby na konci bol dôchodca, ktorý pre HZDS doniesol v igelitke 10 miliónov.

Aké ponaučenie nám v podobných prípadoch ponúka história, o ktorej je známe, že ak by sa nej stratili všetky špinavosti, ktoré dokáže iba človek vymyslieť, potom by to bolo nudné čítanie.

30.9.1998 z obrazovky STV zaznieva spev Vladimíra Mečiara, ktorý sa predtým rezignovane pýta : „Čo vám mám povedať“ !

Politický hit konca deväťdesiatych rokov „dirigovala“ Hana Pravdová. Z televíznej Hasičky do úlohy poslušnej šéfredaktorky ju povýšila najtemnejšia persóna , Igor Kubiš. Dnes emigrant vo Švajčiarsku, ktorý naplnil proroctvo Mečiara o Slovensku ako „druhom Švajčiarsku“. Jednou päť a pol milióntinou.

Od televíznych núl si odskočím k porovnaniu štatistickému.

V roku 1998 bola sila Mečiara desivá, mal v rukách nástroje mediálnej manipulácie rovnako, ako predseda Smer-SD dnes. S jedným rozdielom. K prostituujúcej verejno-právnej televízií sa pridali všetky súkromné korumpované z eurofondov v najobľúbenejšom seriály – „Dobré správy“ !

V parlamentných voľbách roku 1998 Vladimíra Mečiara volilo 893 841 voličov.

V prieskume Polis z decembra 2015 má predseda Smer-SD podporu takmer identickú – 994 893 voličov.

„Je po voľbách“, metal hromy blesky Vladimír Mečiar v roku 1994, aby otvoril prvú časť temných novodobých dejín s názvom – „Noc dlhých nožov“ !

„Vyhraj voľby a môžeš všetko“ ! , posmieval sa ľuďom iný komunista, dosadený do moci eštebákom, a najznámejší koordinátor vykrádania slovnského zdravotníctva, Pavol Paška, podpredseda Smer-SD. Aby otvoril druhú časť temných novodobých dejín s názvom – „Vykrádaj zdravie ľudí a zdravotníctvo do poslednej kvapky“ !

Rok po prehraných voľbách 1998 sa neúspešne pokúša Vladimír Mečiar zlomiť odporcov v prezidentských voľbách.

Rok pred parlamentnými voľbami 2016, s rovnakou studenou sprchou od voliča a potupnou prehrou, sa pokúša o kreslo prezidenta ďalší komunista, Fico.

Vladimírovi Mečiarovi sa HZDS rozpadlo hneď po voľbách, aby krídlo ekonomický najsilnejších privatizérov prezentované Jozefom Brheľom až po Fedora Flašíka založilo druhý diel Mečiarovej čiernej diery. Smer-SD na čele s Róbertom Ficom, ktorého samotný akcionári charakterizovali takto :

„Našli sme mladého , bezcharakterného a všetkého schopného ľavičiara“. Veta bola vyslovená začiatkom mája roku 1998, kedy bolo jasné, že Vladimírovi Mečiarovi sa nepodarí zostaviť vládu.

Pred tou istou dilemou dnes stojí predseda Smer-SD.

Otázka položená podpredsedovi Smer-SD, Róbertovi Kaliňákovi o jeho motívoch financovania jednej pravicovej strany, predznamenáva opakovanie sa tradície založenej Vladimírom Mečiarom pred voľbami roku 1998. Tradícia rozpadu.

V roku 2002 sa napríklad na kandidátku napísanú predsedom HZDS nedostal ani najobludnejšia postava ponovembrového vývoja Ivan Gašparovič, ktorý potápajúce sa hnutie opúšťa ešte pred voľbami.

Kandidátka Smer-SD zostavená jeho predsedom pred parlamentným voľbami, spolu s aktivitami k pravici niektorých funkcionárov Smer-SD, vyvoláva ten istý apokalyptický obraz rozpadu Smer-SD.

Nie však pre niektorých súčasných jej funkcionárov.

Apokalyptický pre jeho voliča.

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825012x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy