Založ si blog

Financuje korunný princ Smer-SD, Róbert Kaliňák, jednú pravicovú politickú stranu ?

Myslím si, že by bolo správne povedať naivným voličom Smer-SD prečo financujete, spolu s kamarátom predsedu Smer-SD, Miroslavom Výbohom, jednu pravicovú stranu.

Podnikateľ Výboh je v šetrení rakúskej prokuratúry v kauze Pandúr – „prišiel, vypýtal si 18 miliónov eur a odišiel. Miroslav Výboh je podnikateľ, ktorého hodnoverné zdroje uvádzajú, spolu s predsedom Smer-SD, ako skrytých akcionárov Slovenských elektrárni.

Strategického podniku Slovenska, kde predseda Smer-SD „zázračne“ otočil svoje „chcenie“ kúpiť ich do vlastníctva štátu.

Strategického podniku, kde český i slovenský podnikateľ predstierajú jeho vlastníctvo.

Slovenský podnikateľ, ktorého otec odišiel z IRB, obrazne povedané, s jednou miliardou korún v igelitke. Tak to za Mečiara začínalo, aby na konci bol dôchodca, ktorý pre HZDS doniesol v igelitke 10 miliónov.

Aké ponaučenie nám v podobných prípadoch ponúka história, o ktorej je známe, že ak by sa nej stratili všetky špinavosti, ktoré dokáže iba človek vymyslieť, potom by to bolo nudné čítanie.

30.9.1998 z obrazovky STV zaznieva spev Vladimíra Mečiara, ktorý sa predtým rezignovane pýta : „Čo vám mám povedať“ !

Politický hit konca deväťdesiatych rokov „dirigovala“ Hana Pravdová. Z televíznej Hasičky do úlohy poslušnej šéfredaktorky ju povýšila najtemnejšia persóna , Igor Kubiš. Dnes emigrant vo Švajčiarsku, ktorý naplnil proroctvo Mečiara o Slovensku ako „druhom Švajčiarsku“. Jednou päť a pol milióntinou.

Od televíznych núl si odskočím k porovnaniu štatistickému.

V roku 1998 bola sila Mečiara desivá, mal v rukách nástroje mediálnej manipulácie rovnako, ako predseda Smer-SD dnes. S jedným rozdielom. K prostituujúcej verejno-právnej televízií sa pridali všetky súkromné korumpované z eurofondov v najobľúbenejšom seriály – „Dobré správy“ !

V parlamentných voľbách roku 1998 Vladimíra Mečiara volilo 893 841 voličov.

V prieskume Polis z decembra 2015 má predseda Smer-SD podporu takmer identickú – 994 893 voličov.

„Je po voľbách“, metal hromy blesky Vladimír Mečiar v roku 1994, aby otvoril prvú časť temných novodobých dejín s názvom – „Noc dlhých nožov“ !

„Vyhraj voľby a môžeš všetko“ ! , posmieval sa ľuďom iný komunista, dosadený do moci eštebákom, a najznámejší koordinátor vykrádania slovnského zdravotníctva, Pavol Paška, podpredseda Smer-SD. Aby otvoril druhú časť temných novodobých dejín s názvom – „Vykrádaj zdravie ľudí a zdravotníctvo do poslednej kvapky“ !

Rok po prehraných voľbách 1998 sa neúspešne pokúša Vladimír Mečiar zlomiť odporcov v prezidentských voľbách.

Rok pred parlamentnými voľbami 2016, s rovnakou studenou sprchou od voliča a potupnou prehrou, sa pokúša o kreslo prezidenta ďalší komunista, Fico.

Vladimírovi Mečiarovi sa HZDS rozpadlo hneď po voľbách, aby krídlo ekonomický najsilnejších privatizérov prezentované Jozefom Brheľom až po Fedora Flašíka založilo druhý diel Mečiarovej čiernej diery. Smer-SD na čele s Róbertom Ficom, ktorého samotný akcionári charakterizovali takto :

„Našli sme mladého , bezcharakterného a všetkého schopného ľavičiara“. Veta bola vyslovená začiatkom mája roku 1998, kedy bolo jasné, že Vladimírovi Mečiarovi sa nepodarí zostaviť vládu.

Pred tou istou dilemou dnes stojí predseda Smer-SD.

Otázka položená podpredsedovi Smer-SD, Róbertovi Kaliňákovi o jeho motívoch financovania jednej pravicovej strany, predznamenáva opakovanie sa tradície založenej Vladimírom Mečiarom pred voľbami roku 1998. Tradícia rozpadu.

V roku 2002 sa napríklad na kandidátku napísanú predsedom HZDS nedostal ani najobludnejšia postava ponovembrového vývoja Ivan Gašparovič, ktorý potápajúce sa hnutie opúšťa ešte pred voľbami.

Kandidátka Smer-SD zostavená jeho predsedom pred parlamentným voľbami, spolu s aktivitami k pravici niektorých funkcionárov Smer-SD, vyvoláva ten istý apokalyptický obraz rozpadu Smer-SD.

Nie však pre niektorých súčasných jej funkcionárov.

Apokalyptický pre jeho voliča.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487489x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy