Založ si blog

Tady každej krade a Ty jenom koukáš, Ty pitomče starej poctivej! Dôchodcovia idú do ostrého štrajku.

Předseda hasičů: „Tak vážení, my teďkon v sále zhasneme a kdo to vzal, ať to tam za tmy vrátí, je to jasný?”

Film Miloša Formana, Hoří má panenko, je nielen komédiou komunistickej minulosti. Druhé volebné obdobie predsedu Smer-SD a jeho mafinSmeru vytvára pre diváka oveľa väčší zážitok i priestor na smiech v kultovej komédií.

Napríklad bilbord „strany“ TIP – „Sme jednotka v boji proti korupcií“ patrí do zlatého fondu predvolebných tragikomédií. Hádam nie je na Slovensku človek, ktorý by nevedel, že je to dorast súdruha podpredsedu Smer-SD Pavla Pašku. Scéna, ako dorast financovaný z peňazí určených na zdravie ľudí naháňa stovky prípadov korupčného rabovania podpredsedu Smer-SD, Pavla Pašku, povestného „kostlivca“ v skrini Róberta Fica, chce Miloša Formana.

Zdravotníctvo je prvým kostlivcom, ktorý v kampani patrí medzi najprísnejšie strážené, čo vyvoláva smiech, lebo každý vie, že v ňom platí jediné – “Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál!”

Požiadavky učiteľov i zdravotných sestier sú spolitizované. Vykrikuj súdruh Pellegríny i súdruh Draxler. Druhý a tretí „kostlivec“ Smeru.

Pellegríny napriek tomu, že jeho povinnosť služby občanom skončila pod prvým nákladom Širokého betonárky na kostiach Keltov a ich svetového dedičstva, neodolal pokušeniu a zaútočil na učiteľov. Klamstvami, aby ho učiteľ Vladimír Crmoman načapal.

Draxler potvrdil oprávnenosť požiadaviek učiteľov, ba i sumu 400 miliónov eur do školstva, ale to bude riešiť nová vláda a radšej si ľahol k Pelegrínymu.

Úlohou a prvoradou povinnosťou oboch súdruhov je brániť vlastným telom cesty a krivé chodníčky k peniazom občanov. Pellegríny pre Širokého a Draxler pre Brhela.

Obaja včera, treba povedať že nezmyselne upokojovali verejnú mienku, že predseda Smer-SD je neohroziteľný, lebo v podnikateľskej strane ani len neotvorili túto tému.

Áno, Smer-SD je to posledné miesto, kde sa riešia personálne otázky, lebo tie patria do kuloárov mocných a bohatých . A tí, čo nepriamo spomínaní dvaja súdruhovia potvrdili, o osude predsedu Smer-SD už rozhodli.

Stál sa pre nich človekom, ktorý im ohrozil posledné veľké miliardové sústa v podobe čerpania eurofondov. Stačí si prečítať vyjadrenia ministrov financií najvplyvnejšej sedmičky európskeho spoločenstva.

Pelllegríny s Draxlerom čakajú ešte ďalších dvoch súdruhov, ktorí namiesto služby občanom strážia záujmy oligarchov. Čisláka a Richtera.

Ešte nie tak dávno, lebo čo sú to dve volebné obdobia, bodro burácal súdruh Richter jednu nevyhnutnosť a druhé ubezpečenie. Ukradnúť súkromné úspory sporiteľom v druhom pilieri, štyri otvorenia, no hlavne podviesť masu dôchodcov v pilieri prvom. Pred troma dňami podvod priznal. Prvý pilier je v koncoch a má finančné problémy. Dôkaz poskytol už minulého roku, kedy namiesto valorizácie presahujúcej 5 eur mesačne, ošklbal dôchodcov almužnou vo výške 1,90 eura.

Áno, súdruh Pellegríny spolu s Draxlerom, čakajú na moment, kedy sa dôchodcovia pridajú k zdravotným sestrám a učiteľom. A znova budeme počuť, že aj požiadavky seniorov sú spolitizované.

Sú, samozrejme sú, lebo už aj oni v krátkom čase odhalili predvolebný trik predsedu Smer-SD o zníženej DPH na vybrané potraviny. Nákup po znížení je drahší.

“Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál.”

To je najlepšia hláška z českých komédií, ktorá vyhrala aj v podnikateľskej strane Smer-SD.

Zdravotné sestry, Učitelia i dôchodcovia nebudú kradnúť, oni sa iba dožadujú svojich práv.

Ich odpoveď predsedovi Smer-SD je iná, podobná tej, ktorú som si prečítal od imobilného 77 ročného invalidného dôchodcu Jozefa Kozaňáka zo Šale :

„Budem na vás myslieť v marcových voľbách. Ako šľachetne pristupujete ku nám občanom, čo za 56 rokov práce, platenia daní a poistného poberajú zaslúžený starobno-vdovecký dôchodok skoro 500 €. Možno nájdem aj starobinec, kde ma pritúlia bez toho, aby na mňa museli doplácať moje deti a vnuci“.

http://panobcan.sk/vazeni-sudruhovia-fico-kalinak-richter-a-clenovia-mafinsmer/

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461878x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy