Založ si blog

Tady každej krade a Ty jenom koukáš, Ty pitomče starej poctivej! Dôchodcovia idú do ostrého štrajku.

Předseda hasičů: „Tak vážení, my teďkon v sále zhasneme a kdo to vzal, ať to tam za tmy vrátí, je to jasný?”

Film Miloša Formana, Hoří má panenko, je nielen komédiou komunistickej minulosti. Druhé volebné obdobie predsedu Smer-SD a jeho mafinSmeru vytvára pre diváka oveľa väčší zážitok i priestor na smiech v kultovej komédií.

Napríklad bilbord „strany“ TIP – „Sme jednotka v boji proti korupcií“ patrí do zlatého fondu predvolebných tragikomédií. Hádam nie je na Slovensku človek, ktorý by nevedel, že je to dorast súdruha podpredsedu Smer-SD Pavla Pašku. Scéna, ako dorast financovaný z peňazí určených na zdravie ľudí naháňa stovky prípadov korupčného rabovania podpredsedu Smer-SD, Pavla Pašku, povestného „kostlivca“ v skrini Róberta Fica, chce Miloša Formana.

Zdravotníctvo je prvým kostlivcom, ktorý v kampani patrí medzi najprísnejšie strážené, čo vyvoláva smiech, lebo každý vie, že v ňom platí jediné – “Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál!”

Požiadavky učiteľov i zdravotných sestier sú spolitizované. Vykrikuj súdruh Pellegríny i súdruh Draxler. Druhý a tretí „kostlivec“ Smeru.

Pellegríny napriek tomu, že jeho povinnosť služby občanom skončila pod prvým nákladom Širokého betonárky na kostiach Keltov a ich svetového dedičstva, neodolal pokušeniu a zaútočil na učiteľov. Klamstvami, aby ho učiteľ Vladimír Crmoman načapal.

Draxler potvrdil oprávnenosť požiadaviek učiteľov, ba i sumu 400 miliónov eur do školstva, ale to bude riešiť nová vláda a radšej si ľahol k Pelegrínymu.

Úlohou a prvoradou povinnosťou oboch súdruhov je brániť vlastným telom cesty a krivé chodníčky k peniazom občanov. Pellegríny pre Širokého a Draxler pre Brhela.

Obaja včera, treba povedať že nezmyselne upokojovali verejnú mienku, že predseda Smer-SD je neohroziteľný, lebo v podnikateľskej strane ani len neotvorili túto tému.

Áno, Smer-SD je to posledné miesto, kde sa riešia personálne otázky, lebo tie patria do kuloárov mocných a bohatých . A tí, čo nepriamo spomínaní dvaja súdruhovia potvrdili, o osude predsedu Smer-SD už rozhodli.

Stál sa pre nich človekom, ktorý im ohrozil posledné veľké miliardové sústa v podobe čerpania eurofondov. Stačí si prečítať vyjadrenia ministrov financií najvplyvnejšej sedmičky európskeho spoločenstva.

Pelllegríny s Draxlerom čakajú ešte ďalších dvoch súdruhov, ktorí namiesto služby občanom strážia záujmy oligarchov. Čisláka a Richtera.

Ešte nie tak dávno, lebo čo sú to dve volebné obdobia, bodro burácal súdruh Richter jednu nevyhnutnosť a druhé ubezpečenie. Ukradnúť súkromné úspory sporiteľom v druhom pilieri, štyri otvorenia, no hlavne podviesť masu dôchodcov v pilieri prvom. Pred troma dňami podvod priznal. Prvý pilier je v koncoch a má finančné problémy. Dôkaz poskytol už minulého roku, kedy namiesto valorizácie presahujúcej 5 eur mesačne, ošklbal dôchodcov almužnou vo výške 1,90 eura.

Áno, súdruh Pellegríny spolu s Draxlerom, čakajú na moment, kedy sa dôchodcovia pridajú k zdravotným sestrám a učiteľom. A znova budeme počuť, že aj požiadavky seniorov sú spolitizované.

Sú, samozrejme sú, lebo už aj oni v krátkom čase odhalili predvolebný trik predsedu Smer-SD o zníženej DPH na vybrané potraviny. Nákup po znížení je drahší.

“Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál.”

To je najlepšia hláška z českých komédií, ktorá vyhrala aj v podnikateľskej strane Smer-SD.

Zdravotné sestry, Učitelia i dôchodcovia nebudú kradnúť, oni sa iba dožadujú svojich práv.

Ich odpoveď predsedovi Smer-SD je iná, podobná tej, ktorú som si prečítal od imobilného 77 ročného invalidného dôchodcu Jozefa Kozaňáka zo Šale :

„Budem na vás myslieť v marcových voľbách. Ako šľachetne pristupujete ku nám občanom, čo za 56 rokov práce, platenia daní a poistného poberajú zaslúžený starobno-vdovecký dôchodok skoro 500 €. Možno nájdem aj starobinec, kde ma pritúlia bez toho, aby na mňa museli doplácať moje deti a vnuci“.

http://panobcan.sk/vazeni-sudruhovia-fico-kalinak-richter-a-clenovia-mafinsmer/

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643034x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy