Založ si blog

Tady každej krade a Ty jenom koukáš, Ty pitomče starej poctivej! Dôchodcovia idú do ostrého štrajku.

Předseda hasičů: „Tak vážení, my teďkon v sále zhasneme a kdo to vzal, ať to tam za tmy vrátí, je to jasný?”

Film Miloša Formana, Hoří má panenko, je nielen komédiou komunistickej minulosti. Druhé volebné obdobie predsedu Smer-SD a jeho mafinSmeru vytvára pre diváka oveľa väčší zážitok i priestor na smiech v kultovej komédií.

Napríklad bilbord „strany“ TIP – „Sme jednotka v boji proti korupcií“ patrí do zlatého fondu predvolebných tragikomédií. Hádam nie je na Slovensku človek, ktorý by nevedel, že je to dorast súdruha podpredsedu Smer-SD Pavla Pašku. Scéna, ako dorast financovaný z peňazí určených na zdravie ľudí naháňa stovky prípadov korupčného rabovania podpredsedu Smer-SD, Pavla Pašku, povestného „kostlivca“ v skrini Róberta Fica, chce Miloša Formana.

Zdravotníctvo je prvým kostlivcom, ktorý v kampani patrí medzi najprísnejšie strážené, čo vyvoláva smiech, lebo každý vie, že v ňom platí jediné – “Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál!”

Požiadavky učiteľov i zdravotných sestier sú spolitizované. Vykrikuj súdruh Pellegríny i súdruh Draxler. Druhý a tretí „kostlivec“ Smeru.

Pellegríny napriek tomu, že jeho povinnosť služby občanom skončila pod prvým nákladom Širokého betonárky na kostiach Keltov a ich svetového dedičstva, neodolal pokušeniu a zaútočil na učiteľov. Klamstvami, aby ho učiteľ Vladimír Crmoman načapal.

Draxler potvrdil oprávnenosť požiadaviek učiteľov, ba i sumu 400 miliónov eur do školstva, ale to bude riešiť nová vláda a radšej si ľahol k Pelegrínymu.

Úlohou a prvoradou povinnosťou oboch súdruhov je brániť vlastným telom cesty a krivé chodníčky k peniazom občanov. Pellegríny pre Širokého a Draxler pre Brhela.

Obaja včera, treba povedať že nezmyselne upokojovali verejnú mienku, že predseda Smer-SD je neohroziteľný, lebo v podnikateľskej strane ani len neotvorili túto tému.

Áno, Smer-SD je to posledné miesto, kde sa riešia personálne otázky, lebo tie patria do kuloárov mocných a bohatých . A tí, čo nepriamo spomínaní dvaja súdruhovia potvrdili, o osude predsedu Smer-SD už rozhodli.

Stál sa pre nich človekom, ktorý im ohrozil posledné veľké miliardové sústa v podobe čerpania eurofondov. Stačí si prečítať vyjadrenia ministrov financií najvplyvnejšej sedmičky európskeho spoločenstva.

Pelllegríny s Draxlerom čakajú ešte ďalších dvoch súdruhov, ktorí namiesto služby občanom strážia záujmy oligarchov. Čisláka a Richtera.

Ešte nie tak dávno, lebo čo sú to dve volebné obdobia, bodro burácal súdruh Richter jednu nevyhnutnosť a druhé ubezpečenie. Ukradnúť súkromné úspory sporiteľom v druhom pilieri, štyri otvorenia, no hlavne podviesť masu dôchodcov v pilieri prvom. Pred troma dňami podvod priznal. Prvý pilier je v koncoch a má finančné problémy. Dôkaz poskytol už minulého roku, kedy namiesto valorizácie presahujúcej 5 eur mesačne, ošklbal dôchodcov almužnou vo výške 1,90 eura.

Áno, súdruh Pellegríny spolu s Draxlerom, čakajú na moment, kedy sa dôchodcovia pridajú k zdravotným sestrám a učiteľom. A znova budeme počuť, že aj požiadavky seniorov sú spolitizované.

Sú, samozrejme sú, lebo už aj oni v krátkom čase odhalili predvolebný trik predsedu Smer-SD o zníženej DPH na vybrané potraviny. Nákup po znížení je drahší.

“Kdo si nenakrad, musí to brát, jako že nevyhrál.”

To je najlepšia hláška z českých komédií, ktorá vyhrala aj v podnikateľskej strane Smer-SD.

Zdravotné sestry, Učitelia i dôchodcovia nebudú kradnúť, oni sa iba dožadujú svojich práv.

Ich odpoveď predsedovi Smer-SD je iná, podobná tej, ktorú som si prečítal od imobilného 77 ročného invalidného dôchodcu Jozefa Kozaňáka zo Šale :

„Budem na vás myslieť v marcových voľbách. Ako šľachetne pristupujete ku nám občanom, čo za 56 rokov práce, platenia daní a poistného poberajú zaslúžený starobno-vdovecký dôchodok skoro 500 €. Možno nájdem aj starobinec, kde ma pritúlia bez toho, aby na mňa museli doplácať moje deti a vnuci“.

http://panobcan.sk/vazeni-sudruhovia-fico-kalinak-richter-a-clenovia-mafinsmer/

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817752x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy