Založ si blog

Obrovský úspech Róberta Fica v exporte korupcie do susedného Rakúska.

Sociálny demokrat Slovenska, súdruh Róbert Fico, sa dostal do konfliktu s rakúskym sociálnym demokratom a predsedom vlády, Wernerom Faymannom.

Dôvod je prostý, korupcia na najvyšších miestach výkonnej moci Slovenskej republiky, dôvod, ktorý takmer jednému miliónu verného ľudu privoláva priam revolučné nadšenie a obdiv.

Predmetom stretu dvoch sociálnych demokratov sa stal priateľ súdruha Róberta Fica, Miroslav Výboh, voči ktorému rakúska protikorupčná prokuratúra viedla trestné konanie. Za podozrenie z korupcie pri nákupe Pandúrov, kde svedok rakúskej firmy povedal.

„Pán Výboh prišiel, vypýtal si tri krát po osem miliónov eur a odišiel“ !

Predseda rakúskej vlády, napriek odmietnutiu požiadavky Róberta Fica o zastavenie trestného stíhania jeho priateľa Výboha a spoločníka v mnohých firmách – napríklad v Slovenských elektrárňach – vytvoril priestor pre rakúsku protikorupčnú prokuratúru.

Tá 15-tého októbra minulého roku zastavila trestné stíhanie.

Keď som v roku 1994 podpisoval dohodu o spolupráci s nemenovanou francúzskou firmou, dostal som v množstve otázok túto :

Ak vstúpi Slovensko do Európskej únie, bude riešiť vysokú mieru korupcie v politike, aby sa prispôsobila parametrom štátov s fungujúcou demokraciou, alebo dokáže Slovensko zamoriť Európu svojou neskutočne nadrozmernou korupciou ?

Moja odpoveď znela, že skôr pôjde o pokus zamoriť Európu.

Dnes, po 22 rokoch, nikto iný, ako dvaja protagonisti najnebezpečnejšej ideológie pre európske spoločenstvo – socialisti – začali písať jej prvú kapitolu.

Ako vyzerá „podnikanie“ na socialistický spôsob umocnené „láskou“ Róberta Fica k Miroslavovi Výbohovi dokumentuje slovenský sociálny demokrat pred dvoma dňami ,20.januára 2016 :

Vláda dnes odklepla dotácie pre spoločnosť BcLoad. Od štátu tak dostane investičné stimuly vo výške 2,250 milióna eur. Firma blízka Miroslavi Výbohovi.

Odklepla napriek tomu, že :

Firma dlhovala štátnej Eximbanke firma 4,7 milióna, Sociálnej poisťovni takmer 400 tisíc a Všeobecnej zdravotnej poisťovni viac ako 300 tisíc eur.

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643005x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy