Založ si blog

Obrovský úspech Róberta Fica v exporte korupcie do susedného Rakúska.

Sociálny demokrat Slovenska, súdruh Róbert Fico, sa dostal do konfliktu s rakúskym sociálnym demokratom a predsedom vlády, Wernerom Faymannom.

Dôvod je prostý, korupcia na najvyšších miestach výkonnej moci Slovenskej republiky, dôvod, ktorý takmer jednému miliónu verného ľudu privoláva priam revolučné nadšenie a obdiv.

Predmetom stretu dvoch sociálnych demokratov sa stal priateľ súdruha Róberta Fica, Miroslav Výboh, voči ktorému rakúska protikorupčná prokuratúra viedla trestné konanie. Za podozrenie z korupcie pri nákupe Pandúrov, kde svedok rakúskej firmy povedal.

„Pán Výboh prišiel, vypýtal si tri krát po osem miliónov eur a odišiel“ !

Predseda rakúskej vlády, napriek odmietnutiu požiadavky Róberta Fica o zastavenie trestného stíhania jeho priateľa Výboha a spoločníka v mnohých firmách – napríklad v Slovenských elektrárňach – vytvoril priestor pre rakúsku protikorupčnú prokuratúru.

Tá 15-tého októbra minulého roku zastavila trestné stíhanie.

Keď som v roku 1994 podpisoval dohodu o spolupráci s nemenovanou francúzskou firmou, dostal som v množstve otázok túto :

Ak vstúpi Slovensko do Európskej únie, bude riešiť vysokú mieru korupcie v politike, aby sa prispôsobila parametrom štátov s fungujúcou demokraciou, alebo dokáže Slovensko zamoriť Európu svojou neskutočne nadrozmernou korupciou ?

Moja odpoveď znela, že skôr pôjde o pokus zamoriť Európu.

Dnes, po 22 rokoch, nikto iný, ako dvaja protagonisti najnebezpečnejšej ideológie pre európske spoločenstvo – socialisti – začali písať jej prvú kapitolu.

Ako vyzerá „podnikanie“ na socialistický spôsob umocnené „láskou“ Róberta Fica k Miroslavovi Výbohovi dokumentuje slovenský sociálny demokrat pred dvoma dňami ,20.januára 2016 :

Vláda dnes odklepla dotácie pre spoločnosť BcLoad. Od štátu tak dostane investičné stimuly vo výške 2,250 milióna eur. Firma blízka Miroslavi Výbohovi.

Odklepla napriek tomu, že :

Firma dlhovala štátnej Eximbanke firma 4,7 milióna, Sociálnej poisťovni takmer 400 tisíc a Všeobecnej zdravotnej poisťovni viac ako 300 tisíc eur.

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461797x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy