Založ si blog

Milionársky maser Kostka sa ukrýva, aby uvoľnil miesto dvom komediantom. Ficovi a Matovičovi.

Jeden deň Ivana Denisoviča zachytáva 24 hodín väzňa č.854 v sovietskom gulagu.

Jeden týždeň Róberta a Igora je príbehom, kde väzňom manipulácie je volič. Skôr ten jednoduchý. Naložiť mu na tanier jeho finančnej núdze rovných 122 miliónov je porciou, pri ktorej aj uslintané hrdlo Pavlovovho psa zostáva suché.

Čistá katastrofa sa posledné dni valila na Róberta Fica.

Zdravotné sestričky pohli žlčou aj zdravým.

Učitelia dali do pohybu smrad Draxlerovho školstva, kde pribudli nové učebné osnovy korupcie, predražených nákupov i plytvania financiami.

Mlčať už nedokázal biskup Ľach, aby nervy strácajúceho Fica prinútili obnoviť „tradíciu“ Ice Bucket Challenge (Výzva ľadového vedra) . Samozrejme na hlavu biskupa, lebo sa postavil za práva zdravotných sestričiek

Košický právnik vložil medzi postavičky mafiánov z prostredia nadmerného odpočtu dva kalibre Smer-SD, Kaliňaka a Počiatka.

A aby boli zastúpené aj ostatné žánre filmujúcej politiky, vstupuje so sitcomom masér Kostka a jeho výklad Ficových slov o výhodnosti jednej zdravotnej poisťovne.

Chce to aj trocha erotiky, takej romantizujúcej a voliča Smer-SD priťahujúcej, a tak na scénu vykladá svoje vnady asistentka predsedu vlády, Mária Trošková. Namiesto odskenovania svojich proporcií, upravuje mail maséra Kostku.

Jeden týždeň Róberta je zavŕšený thrillerom z prostredia nočného letiska s 57-mimi utečencami z Eritrey. Tajne dovezenými, aby mu na franforce rozbili koncept strašenia.

No a mix drámy, hororu, psycha, erotiky i komédie je na svete. Na jeho konci sa chystal Róbert na svoje veľkolepé turné iluzionistu, na ktoré príde aj Kuli a ostatné promiskuitné hviezdičky.

No a v tejto zmesi, pre Róberta hororových tém, má predstúpiť pred dychtivé obecenstvo so svojimi kúzlami, pred hlavy s jedným prúserom za druhým.

Áno, hovoríte správne. Musí prísť žáner akčného filmu, ktorý nedá divákovi čas na vydýchnutie.

Róbert ukladá výbušninu za 122 miliónov a Igor bombu zneškodňuje.

A všetko je zabudnuté. Z hláv rednúceho počtu voličov Róberta sa vytrácajú zdravotné sestričky spolu s učiteľmi, ba i masér milionár sa vyparil. No ak zostane trocha tajomnej erotiky na Úrade vlády, hmmm, ktorý chlap by si dal rukáv utrhnúť.

Predvčerom začalo turné u Detvancov, holopupkárov, a po nich ešte 15 vybraných miest Slovenska.

Róbert si môže vydýchnuť.

Slaboduchý Igor, u ktorého obsahom jeho politiky sú peniaze a zlodeji, podal pomocnú ruku a rozohráva Róbertovu komédiu na úrovni velikánov tohto žánru.

A Róbert ?

Róbert vie, že teraz môže svojim iluzionistickým vystúpeniam dať obsah, po ktorom jeho volič slintá najviac.

Peniaze a kurvy.

Po redaktorovi, ktorý sa pýtal, či iluzionista Róbert získal doklady legálne, aby dostal odpoveď hodnú komedianta – Pán redaktor, nech vás to netrápi“ – je viac ako pravdepodobné, že v „oslavujúcom“ dave, nehrozí prítomnosť podobného teroristu.

Ani nevolič Róberta nemusí prepadnúť panike.

Druhá postavička komédie, Igor, zostáva v Bratislave, aby média „kŕmil“ ďalšími a ďalšími podrobnosťami až do volieb.

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643069x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy