Založ si blog

Milionársky maser Kostka sa ukrýva, aby uvoľnil miesto dvom komediantom. Ficovi a Matovičovi.

Jeden deň Ivana Denisoviča zachytáva 24 hodín väzňa č.854 v sovietskom gulagu.

Jeden týždeň Róberta a Igora je príbehom, kde väzňom manipulácie je volič. Skôr ten jednoduchý. Naložiť mu na tanier jeho finančnej núdze rovných 122 miliónov je porciou, pri ktorej aj uslintané hrdlo Pavlovovho psa zostáva suché.

Čistá katastrofa sa posledné dni valila na Róberta Fica.

Zdravotné sestričky pohli žlčou aj zdravým.

Učitelia dali do pohybu smrad Draxlerovho školstva, kde pribudli nové učebné osnovy korupcie, predražených nákupov i plytvania financiami.

Mlčať už nedokázal biskup Ľach, aby nervy strácajúceho Fica prinútili obnoviť „tradíciu“ Ice Bucket Challenge (Výzva ľadového vedra) . Samozrejme na hlavu biskupa, lebo sa postavil za práva zdravotných sestričiek

Košický právnik vložil medzi postavičky mafiánov z prostredia nadmerného odpočtu dva kalibre Smer-SD, Kaliňaka a Počiatka.

A aby boli zastúpené aj ostatné žánre filmujúcej politiky, vstupuje so sitcomom masér Kostka a jeho výklad Ficových slov o výhodnosti jednej zdravotnej poisťovne.

Chce to aj trocha erotiky, takej romantizujúcej a voliča Smer-SD priťahujúcej, a tak na scénu vykladá svoje vnady asistentka predsedu vlády, Mária Trošková. Namiesto odskenovania svojich proporcií, upravuje mail maséra Kostku.

Jeden týždeň Róberta je zavŕšený thrillerom z prostredia nočného letiska s 57-mimi utečencami z Eritrey. Tajne dovezenými, aby mu na franforce rozbili koncept strašenia.

No a mix drámy, hororu, psycha, erotiky i komédie je na svete. Na jeho konci sa chystal Róbert na svoje veľkolepé turné iluzionistu, na ktoré príde aj Kuli a ostatné promiskuitné hviezdičky.

No a v tejto zmesi, pre Róberta hororových tém, má predstúpiť pred dychtivé obecenstvo so svojimi kúzlami, pred hlavy s jedným prúserom za druhým.

Áno, hovoríte správne. Musí prísť žáner akčného filmu, ktorý nedá divákovi čas na vydýchnutie.

Róbert ukladá výbušninu za 122 miliónov a Igor bombu zneškodňuje.

A všetko je zabudnuté. Z hláv rednúceho počtu voličov Róberta sa vytrácajú zdravotné sestričky spolu s učiteľmi, ba i masér milionár sa vyparil. No ak zostane trocha tajomnej erotiky na Úrade vlády, hmmm, ktorý chlap by si dal rukáv utrhnúť.

Predvčerom začalo turné u Detvancov, holopupkárov, a po nich ešte 15 vybraných miest Slovenska.

Róbert si môže vydýchnuť.

Slaboduchý Igor, u ktorého obsahom jeho politiky sú peniaze a zlodeji, podal pomocnú ruku a rozohráva Róbertovu komédiu na úrovni velikánov tohto žánru.

A Róbert ?

Róbert vie, že teraz môže svojim iluzionistickým vystúpeniam dať obsah, po ktorom jeho volič slintá najviac.

Peniaze a kurvy.

Po redaktorovi, ktorý sa pýtal, či iluzionista Róbert získal doklady legálne, aby dostal odpoveď hodnú komedianta – Pán redaktor, nech vás to netrápi“ – je viac ako pravdepodobné, že v „oslavujúcom“ dave, nehrozí prítomnosť podobného teroristu.

Ani nevolič Róberta nemusí prepadnúť panike.

Druhá postavička komédie, Igor, zostáva v Bratislave, aby média „kŕmil“ ďalšími a ďalšími podrobnosťami až do volieb.

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461869x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy