Založ si blog

Milionársky maser Kostka sa ukrýva, aby uvoľnil miesto dvom komediantom. Ficovi a Matovičovi.

Jeden deň Ivana Denisoviča zachytáva 24 hodín väzňa č.854 v sovietskom gulagu.

Jeden týždeň Róberta a Igora je príbehom, kde väzňom manipulácie je volič. Skôr ten jednoduchý. Naložiť mu na tanier jeho finančnej núdze rovných 122 miliónov je porciou, pri ktorej aj uslintané hrdlo Pavlovovho psa zostáva suché.

Čistá katastrofa sa posledné dni valila na Róberta Fica.

Zdravotné sestričky pohli žlčou aj zdravým.

Učitelia dali do pohybu smrad Draxlerovho školstva, kde pribudli nové učebné osnovy korupcie, predražených nákupov i plytvania financiami.

Mlčať už nedokázal biskup Ľach, aby nervy strácajúceho Fica prinútili obnoviť „tradíciu“ Ice Bucket Challenge (Výzva ľadového vedra) . Samozrejme na hlavu biskupa, lebo sa postavil za práva zdravotných sestričiek

Košický právnik vložil medzi postavičky mafiánov z prostredia nadmerného odpočtu dva kalibre Smer-SD, Kaliňaka a Počiatka.

A aby boli zastúpené aj ostatné žánre filmujúcej politiky, vstupuje so sitcomom masér Kostka a jeho výklad Ficových slov o výhodnosti jednej zdravotnej poisťovne.

Chce to aj trocha erotiky, takej romantizujúcej a voliča Smer-SD priťahujúcej, a tak na scénu vykladá svoje vnady asistentka predsedu vlády, Mária Trošková. Namiesto odskenovania svojich proporcií, upravuje mail maséra Kostku.

Jeden týždeň Róberta je zavŕšený thrillerom z prostredia nočného letiska s 57-mimi utečencami z Eritrey. Tajne dovezenými, aby mu na franforce rozbili koncept strašenia.

No a mix drámy, hororu, psycha, erotiky i komédie je na svete. Na jeho konci sa chystal Róbert na svoje veľkolepé turné iluzionistu, na ktoré príde aj Kuli a ostatné promiskuitné hviezdičky.

No a v tejto zmesi, pre Róberta hororových tém, má predstúpiť pred dychtivé obecenstvo so svojimi kúzlami, pred hlavy s jedným prúserom za druhým.

Áno, hovoríte správne. Musí prísť žáner akčného filmu, ktorý nedá divákovi čas na vydýchnutie.

Róbert ukladá výbušninu za 122 miliónov a Igor bombu zneškodňuje.

A všetko je zabudnuté. Z hláv rednúceho počtu voličov Róberta sa vytrácajú zdravotné sestričky spolu s učiteľmi, ba i masér milionár sa vyparil. No ak zostane trocha tajomnej erotiky na Úrade vlády, hmmm, ktorý chlap by si dal rukáv utrhnúť.

Predvčerom začalo turné u Detvancov, holopupkárov, a po nich ešte 15 vybraných miest Slovenska.

Róbert si môže vydýchnuť.

Slaboduchý Igor, u ktorého obsahom jeho politiky sú peniaze a zlodeji, podal pomocnú ruku a rozohráva Róbertovu komédiu na úrovni velikánov tohto žánru.

A Róbert ?

Róbert vie, že teraz môže svojim iluzionistickým vystúpeniam dať obsah, po ktorom jeho volič slintá najviac.

Peniaze a kurvy.

Po redaktorovi, ktorý sa pýtal, či iluzionista Róbert získal doklady legálne, aby dostal odpoveď hodnú komedianta – Pán redaktor, nech vás to netrápi“ – je viac ako pravdepodobné, že v „oslavujúcom“ dave, nehrozí prítomnosť podobného teroristu.

Ani nevolič Róberta nemusí prepadnúť panike.

Druhá postavička komédie, Igor, zostáva v Bratislave, aby média „kŕmil“ ďalšími a ďalšími podrobnosťami až do volieb.

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817812x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy