Založ si blog

Tragédia. Fico si odhryzol jazyk a na Súmračnej netušia, kto bude klamať bujarý a zmenšujúci sa počet voličov na naplánovaných oHlúpovacich mítingoch Smer-SD.

“Dlho som si hrýzol do jazyka, ale po prípade znásilnenia 10-ročného chlapca vo Viedni už nemôžem byť ticho,napísal v statuse Fico.

Média neinformujú, straší vo videu, ako v Európe demonštrujú skupiny za a proti emigrantom. U nás nie, lebo ty ich pod rúškom tmy a nezáujmu médie privážaš na Slovensko.

V závere slabnúceho predsedu Smer-SD sám seba presviedča o potrebe vyváženej politiky, ktorú robí.

Po takmer osemročnom vládnutí, ktorej výsledkom je devastácia Slovenska, aj vďaka eurofondom, si okrem tých 630 tisíc jeho voličov, všetci ostatní hryzú jazyky.

No a tak ti to poviem za seba.

Natoč nové vídeo a povedz ľuďom o prípade ústavného činiteľa, člena Smer-SD, ktorý využil stav núdze dospelého chlapa a zneužil ho.

A „bolestné“ ? Aby držal jazyk za zubami, ústavný činiteľ ho povýšil. Je to ich problém, lebo sú dospelí ľudia. Na rozdiel od desaťročného dieťaťa.

Mám iba otázku. Prečo občan má platiť sexuálne harašenie ústavného činiteľa ?

Nechodievaj sa prizerať demonštráciám do zahraničia.

Tu ti štrajkujú zdravotné sestričky i učitelia.

A je iba otázkou krátkeho času, kedy budú štrajkovať všetci občania.

Smeješ sa ?

Vo voľbách ti dajú odpoveď, čo si myslia o tvojej „vyrovnanej“ politike. Na stav hrôzy, ktorá sa zmocnila krajiny rovnako, ako v posledných hodinách rímskej ríše.

Nie, Slovensko nie je ríša.

Je to malá krajina, kde ľuďom sa vracia pamäť na čas, kedy Slovensko žalo úctu a obdiv celého sveta nad svojimi výsledkami.

Konečne , po dlhom čase ôsmych rokov pochopili, kam si ich svojou Treťou cesto dovliekol.

http://tv.hnonline.sk/aktualne-videa-141/fico-vytiahol-pripad-utecenca-ktory-znasilnil-vo-viedni-10-rocneho-chlapca-1054619

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Nemocnica, Brezno

Prvá etapa obchvatu Brezna na ceste I/66 je už v prevádzke

21.09.2017 19:06

Obchvat v dĺžke dva a pol kilometra je podľa cestárov riešený ako dvojpruhová obojsmerná komunikácia.

katalansko, barcelona, protest

Od referenda odrádzajú Kataláncov opozičné strany aj Rafael Nadal

21.09.2017 18:53

Neviem si predstaviť Španielsko bez Katalánska a Katalánsko bez Španielska. Nechcem, aby sa to stalo, vyhlásil v Prahe španielsky tenista Rafael Nadal.

le pen

Rozkol v Le Penovej strane pokračuje, opustil ju podpredseda

21.09.2017 18:04

Problémy Národného frontu sa Philippotovým odchodom nekončia. Strana je podľa komentátorov ideovo vyprázdnená a okrem novej agendy si už hľadá aj nový názov.

letisko, bratislava, m. r. štefánika

Cez bratislavské letisko prešlo najviac cestujúcich v histórii

21.09.2017 17:10

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vybavilo v auguste rekordných 296 920 cestujúcich, to je najväčší mesačný počet v histórii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5650521x
Priemerná čítanosť článkov: 5639x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy