Založ si blog

No konečne súdruh Fico obdaroval aj mňa, pavlakaplana, svojho odporcu.

430806_455106681203937_227040469_n

Ilustračná fotografia zachytáva mňa z obdobia augusta 1969. Rok po pošliapaní medzinárodného práva v podobe okupácie suverénneho štátu cudzími komunistami na pozvanie domácich komunistických bastardov, ktorým dnes vyznávači kolaborácie odhaľujú pomník.

Pár mesiacov predtým som sa stretol s mocou a jej represívnou zložkou. Bola to jednoduchá reč, reč obuškov. Porazenou zostala moc.

Po ukončení práva doktorátom som o rok podal 5 trestných oznámení na ministra Janovica. V čase, kedy vrcholila známa husákovská normalizácia.

Druhý stret s mocou, kde najprv bol pokus o korupciu mocou a potom, po zamietnutí, prišla tvrdá rana „robotnícko-roľníckej“ moci. Odmietol som návrh na späťvzatie trestných oznámení. Moc prehral druhýkrát.

V roku 1992, v čase takzvanej demokracie plnej eštebáckych kostlivcov, som jedinou reláciou odvolal ministra obchodu Chrena. Pre spoluprácu s eštebákmi. Bol som odvolaný. Podivuhodnosťou tohto stretu s mocou je, že akt vykonal vtedajší predseda vlády Čarnogurský, takzvaný disident z čias boľševika. Odmietol som neodvysielať dokument s priznaním jeho ministra.

Tri strety s rôznorodou podobou moci.

Od včera prichádza štvrtý stret s najobludnejšou podobou moci. Moci súdruha Róberta Fica.

Dal mi darček, a tak ako v minulosti aj dnes sa z neho teším.

Má podobu oznámenia o právnikoch, ktorí pripravujú žalobu za blog s názvom – “Konečne to tej korupčnej klamárke Radičovej niekto natrel” !

Nie, na blogoch Pravdy už nie je. Odmietol som návrh na zmazanie a tak to urobil denník Pravda. Rešpektujem jeho právo.

Čo dodať na záver.

Iba odkaz predsedovi Smer-SD, súdruhovi Doc.JUDr.Róbertovi Ficovi, CSc.

Pavolkaplan mu ďakuje za zlyhanie pod tlakom strachu zo straty moci a vytvorením tak možnosti pre mňa. Strhnúť verejne masku obludnosti jeho obsahu moci.

Odkryť tú povestnú pokrievku, aby špinavosť mala možnosť vyplaviť sa na povrch.

 

 

 

 

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487441x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy