Založ si blog

Ferovi Šebejovi zobrali vieru rýchlejšie, ako dokázal Procházka zlikvidovať sám seba.

Fero Šebej, rovnako ako Bugár či Procházka, hľadá akúsi povestnú barličku pre obetovanie sa invalidovi s názvom ProFiBuDa. Rozumej oligarchický zlepenec Róberta Fica.

Fero Šebej pred pár hodinami vyslovil presvedčenie, že „Smer bude kradnúť menej“ !

Neznalosť zákona neospravedlňuje rovnako, ako nepoznanie boľševika a jeho historickej túžby po bohatstve iných.

Dva dni pred parlamentným voľbami potomok druhej generácie štátnych vlastencov – rozumej darebákov – financovaných občanom, Andrej Danko, odvoláva z kandidačnej listiny Vladimíra Chovana. Bez udania dôvodu.

Dôvod sa vynoril s bájnou príslovečnosťou „kúzla nechceného“ dnes. Andrej Danko pred chvíľou oznámil, že SNS na post ministra pôdohospodárstva nominuje Gabrielu Matečnú.

Postavička, ako vyšitá z bájky Fera Šebeja „O červenom trpaslíkovi, ktorý kradne menej, ako bolo štandardom za posledné štyri roky“.

Vošla do dejín divokých reštitúcií s podtitulom – „Ficovi ľudia kšeftujú s pozemkami rovnako, ako Mečiarovi v kauze Slavkov“.

Podpis pod podivnými zmluvami Gabriely Matečnej bol zrejme tou najlepšou referenciou pre nomináciu na post ministerky, pretože hravo zvládla nielen proces prevodu 65-tich hektárov pozemkov v Ivanke pri Dunaji susedovi Róberta Fica, Petrovi S., ale s rovnakou bravúrou ho dokázala v kolektíve bratov a sestier kolesíkovcov obhájiť. Povestnou mantrou Ficovcov – „všetko sa udialo podľa zákona“.

“Poľnohospodárstvo poznám od východu na západ, každý piaď zeme,” povedala Gabriela Matečná pri oznámení jej nominácie na ministerský post.

Podvedomie je desná sviňa, pani Matečná.

Tie kúzelné slová – poznám každý piaď zeme“, sú spolu s minulosťou nominantky SNS, dôkazom, že je po voľbách a Dankov predvolebný slogan – „Hrdo, odborne a slušne“ je minulosťou nehodnou spomienok.

Spomienka pani Matečnej na Mečiarov Slávkov i Ficovu Ivánku pri Dunaji nie sú predchádzajúcim tvrdením nijako dotknuté.

Skôr naopak, plnou parou za reštitučnými pozemkami vpred.

Hrdo, odborne a slušne z dielne štátnych vlastencov v kombinácií s boľševikovým „všetko sa udialo podľa zákona“ sú dostatočnou garanciou pre pokračovanie tejto „politickej zábavy“.

Ak je dnes minister vnútra Róbert Kaliňák tým povestným Írom v zelenom írskom kilte s batohom výbušniny na chrbte netušiaceho živnostníka, potom pani Gabriela Matečná je tou povestnou dámou v spoločnosti drsných mužov na hrane zákona s túžbou po „každej piadi zeme“.

Prezident republiky je vyzývaný, aby odmietol nomináciu Róberta Kaliňáka na post ministra vnútra.

Prezident republiky by rovnako pozorne mal vojsť do čiernej časti životopisu Gabriely Matečnej a keď už nič iné, potom nedať dôvod k smútku Fera Šebeja, ktorého viera, že „budú kradnúť menej“ padla do prachu nemravnosti skôr, ako sa na „vymenovacej listine“ novej vlády ocitne podpis.

Andreja Kisku.

 

 

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815139x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy