Založ si blog

Ferovi Šebejovi zobrali vieru rýchlejšie, ako dokázal Procházka zlikvidovať sám seba.

Fero Šebej, rovnako ako Bugár či Procházka, hľadá akúsi povestnú barličku pre obetovanie sa invalidovi s názvom ProFiBuDa. Rozumej oligarchický zlepenec Róberta Fica.

Fero Šebej pred pár hodinami vyslovil presvedčenie, že „Smer bude kradnúť menej“ !

Neznalosť zákona neospravedlňuje rovnako, ako nepoznanie boľševika a jeho historickej túžby po bohatstve iných.

Dva dni pred parlamentným voľbami potomok druhej generácie štátnych vlastencov – rozumej darebákov – financovaných občanom, Andrej Danko, odvoláva z kandidačnej listiny Vladimíra Chovana. Bez udania dôvodu.

Dôvod sa vynoril s bájnou príslovečnosťou „kúzla nechceného“ dnes. Andrej Danko pred chvíľou oznámil, že SNS na post ministra pôdohospodárstva nominuje Gabrielu Matečnú.

Postavička, ako vyšitá z bájky Fera Šebeja „O červenom trpaslíkovi, ktorý kradne menej, ako bolo štandardom za posledné štyri roky“.

Vošla do dejín divokých reštitúcií s podtitulom – „Ficovi ľudia kšeftujú s pozemkami rovnako, ako Mečiarovi v kauze Slavkov“.

Podpis pod podivnými zmluvami Gabriely Matečnej bol zrejme tou najlepšou referenciou pre nomináciu na post ministerky, pretože hravo zvládla nielen proces prevodu 65-tich hektárov pozemkov v Ivanke pri Dunaji susedovi Róberta Fica, Petrovi S., ale s rovnakou bravúrou ho dokázala v kolektíve bratov a sestier kolesíkovcov obhájiť. Povestnou mantrou Ficovcov – „všetko sa udialo podľa zákona“.

“Poľnohospodárstvo poznám od východu na západ, každý piaď zeme,” povedala Gabriela Matečná pri oznámení jej nominácie na ministerský post.

Podvedomie je desná sviňa, pani Matečná.

Tie kúzelné slová – poznám každý piaď zeme“, sú spolu s minulosťou nominantky SNS, dôkazom, že je po voľbách a Dankov predvolebný slogan – „Hrdo, odborne a slušne“ je minulosťou nehodnou spomienok.

Spomienka pani Matečnej na Mečiarov Slávkov i Ficovu Ivánku pri Dunaji nie sú predchádzajúcim tvrdením nijako dotknuté.

Skôr naopak, plnou parou za reštitučnými pozemkami vpred.

Hrdo, odborne a slušne z dielne štátnych vlastencov v kombinácií s boľševikovým „všetko sa udialo podľa zákona“ sú dostatočnou garanciou pre pokračovanie tejto „politickej zábavy“.

Ak je dnes minister vnútra Róbert Kaliňák tým povestným Írom v zelenom írskom kilte s batohom výbušniny na chrbte netušiaceho živnostníka, potom pani Gabriela Matečná je tou povestnou dámou v spoločnosti drsných mužov na hrane zákona s túžbou po „každej piadi zeme“.

Prezident republiky je vyzývaný, aby odmietol nomináciu Róberta Kaliňáka na post ministra vnútra.

Prezident republiky by rovnako pozorne mal vojsť do čiernej časti životopisu Gabriely Matečnej a keď už nič iné, potom nedať dôvod k smútku Fera Šebeja, ktorého viera, že „budú kradnúť menej“ padla do prachu nemravnosti skôr, ako sa na „vymenovacej listine“ novej vlády ocitne podpis.

Andreja Kisku.

 

 

 

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487437x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy