Založ si blog

Ferovi Šebejovi zobrali vieru rýchlejšie, ako dokázal Procházka zlikvidovať sám seba.

Fero Šebej, rovnako ako Bugár či Procházka, hľadá akúsi povestnú barličku pre obetovanie sa invalidovi s názvom ProFiBuDa. Rozumej oligarchický zlepenec Róberta Fica.

Fero Šebej pred pár hodinami vyslovil presvedčenie, že „Smer bude kradnúť menej“ !

Neznalosť zákona neospravedlňuje rovnako, ako nepoznanie boľševika a jeho historickej túžby po bohatstve iných.

Dva dni pred parlamentným voľbami potomok druhej generácie štátnych vlastencov – rozumej darebákov – financovaných občanom, Andrej Danko, odvoláva z kandidačnej listiny Vladimíra Chovana. Bez udania dôvodu.

Dôvod sa vynoril s bájnou príslovečnosťou „kúzla nechceného“ dnes. Andrej Danko pred chvíľou oznámil, že SNS na post ministra pôdohospodárstva nominuje Gabrielu Matečnú.

Postavička, ako vyšitá z bájky Fera Šebeja „O červenom trpaslíkovi, ktorý kradne menej, ako bolo štandardom za posledné štyri roky“.

Vošla do dejín divokých reštitúcií s podtitulom – „Ficovi ľudia kšeftujú s pozemkami rovnako, ako Mečiarovi v kauze Slavkov“.

Podpis pod podivnými zmluvami Gabriely Matečnej bol zrejme tou najlepšou referenciou pre nomináciu na post ministerky, pretože hravo zvládla nielen proces prevodu 65-tich hektárov pozemkov v Ivanke pri Dunaji susedovi Róberta Fica, Petrovi S., ale s rovnakou bravúrou ho dokázala v kolektíve bratov a sestier kolesíkovcov obhájiť. Povestnou mantrou Ficovcov – „všetko sa udialo podľa zákona“.

“Poľnohospodárstvo poznám od východu na západ, každý piaď zeme,” povedala Gabriela Matečná pri oznámení jej nominácie na ministerský post.

Podvedomie je desná sviňa, pani Matečná.

Tie kúzelné slová – poznám každý piaď zeme“, sú spolu s minulosťou nominantky SNS, dôkazom, že je po voľbách a Dankov predvolebný slogan – „Hrdo, odborne a slušne“ je minulosťou nehodnou spomienok.

Spomienka pani Matečnej na Mečiarov Slávkov i Ficovu Ivánku pri Dunaji nie sú predchádzajúcim tvrdením nijako dotknuté.

Skôr naopak, plnou parou za reštitučnými pozemkami vpred.

Hrdo, odborne a slušne z dielne štátnych vlastencov v kombinácií s boľševikovým „všetko sa udialo podľa zákona“ sú dostatočnou garanciou pre pokračovanie tejto „politickej zábavy“.

Ak je dnes minister vnútra Róbert Kaliňák tým povestným Írom v zelenom írskom kilte s batohom výbušniny na chrbte netušiaceho živnostníka, potom pani Gabriela Matečná je tou povestnou dámou v spoločnosti drsných mužov na hrane zákona s túžbou po „každej piadi zeme“.

Prezident republiky je vyzývaný, aby odmietol nomináciu Róberta Kaliňáka na post ministra vnútra.

Prezident republiky by rovnako pozorne mal vojsť do čiernej časti životopisu Gabriely Matečnej a keď už nič iné, potom nedať dôvod k smútku Fera Šebeja, ktorého viera, že „budú kradnúť menej“ padla do prachu nemravnosti skôr, ako sa na „vymenovacej listine“ novej vlády ocitne podpis.

Andreja Kisku.

 

 

 

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653111x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy