Založ si blog

Tak, pán Danko, koľko je v SNS darebákov, ktorí milujú orgie s chlapmi, peniaze občanov a fašistické symboly.

Po prevalení sa informácií „o orgiách chlapov“ bol nominant SNS, ktorý uverejnil fotografie hnusu na fb predsedom SNS stiahnutý z kandidátky na poslanca NR SR.

Dôvod ? Bolo pred voľbami.

Pred zostavením vlády F3 boli aj predsedovi SNS dôverne známe informácií o nominantovi „milujúcom peniaze občanov“. O súčasnom ministrovi školstva Petrovi Plavčanovi. Aj jeho aktivitách v študentskom fonde, ba aj o jeho pôžičke 5,5 miliónov eur investičnej skupine Slavia Capital. Jeho manželka, Viera Plavčanovi bola v tom čase ich zamestnankyňou.

Oba prípady výrazne prekročili prah zákona. Pán minister Plavčan je aj dnes, po uplynutí takmer päťdesiatich dní vysokým štátnym úradníkom.

Dôvod, pán predseda SNS ?

Je po voľbách a tradícia založená Vladimírom Mečiarom – „je po voľbách, zvykajte si“ – vylepšená Pavlom Paškom – „vyhraj voľby a môžeš všetko“ – iba potvrdzuje čarovnú moc matky prírody. Zhrubnutie kože politika nastáva okamihom prevzatia žezla moci.

„Vlastenectvo je posledné útočisko darebáka“ napísal slávny anglický básnik a esejista 18. storočia Samuel Johnson. Mám neodbytný pocit, že tieto dvesto rokov staré slová boli písané s plným poznaním Slotovej a Dankovej SNS.

V noci som čítal, pán Danko, „Koaličnú zmluvu“, o ktorej sa predseda najsilnejšej strany Smer-SD, Róbert Fico, vyjadril slovami – „Nič tam nie je“ !

Nesúhlasím s jeho názorom. Je tam formuláciu, ktorá predsedovi SNS, dnes druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovi ukladá neodškriepiteľnú povinnosť a zvyšným koaličným partnerom ju rešpektovať :

Citujem : „Nominant na verejnú funkciu nesmie narušiť všeobecne platné morálne pravidlá a hodnoty spoločenského správania sa v demokratickej spoločnosti či dôveru občanov v politiku a správu vecí verejných“.

Pán Peter Plavčan porušil zákon, čo sa prokuratúre akosi nechce prešetriť, lebo je to otázka hypotetická, ako povedal hovorca krajskej prokuratúry v Bratislave.

Pán Peter Plavčan narušil preukázaným spôsobom dvakrát „morálne pravidlá a hodnoty správania sa v demokratickej krajine“ a teda stratil dôveru občanov na správu vecí verejných.

Stratil dôveru hanebným konaním, ktoré možno prirovnať k „okradnutiu mŕtveho“, pretože ani deti sa nedokážu brániť.

Znalci pomerov za posledné dve vlády – F1 a F2 – vedia, že nominant na ministra školstva má jedinú povinnosť. Ustrážiť finančné toky vyčlenené na vzdelávanie a preSmerovať ich k oligarchovi napojenému na Smer-SD aj v treťom období vlády F3.

V tomto roku k rozpočtu rezortu ešte bónus v podobe navýšenia o dve miliardy.

A táto suma, lebo učitelia a ich nároky boli za asistencie skoročlena Smer-SD, súdruha odborára Ondeka ukradnuté, by zobudila aj medveďa dva dni potom, čo zaľahol na štvorročný „zimný“ spánok.

Iba Andrej Danko, predseda SNS, spí sladko, lebo to je po voľbách poloha, ktorá chráni politika pred trampotami a bolesťami.

Z občana.

 

http://www.somvobraze.eu/tak-pan-danko-kolko-je-v-sns-darebakov-ktori-miluju-orgie-s-chlapmi-peniaze-obcanov-fasisticke-symboly/

 

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811240x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy