Založ si blog

Tak, pán Danko, koľko je v SNS darebákov, ktorí milujú orgie s chlapmi, peniaze občanov a fašistické symboly.

Po prevalení sa informácií „o orgiách chlapov“ bol nominant SNS, ktorý uverejnil fotografie hnusu na fb predsedom SNS stiahnutý z kandidátky na poslanca NR SR.

Dôvod ? Bolo pred voľbami.

Pred zostavením vlády F3 boli aj predsedovi SNS dôverne známe informácií o nominantovi „milujúcom peniaze občanov“. O súčasnom ministrovi školstva Petrovi Plavčanovi. Aj jeho aktivitách v študentskom fonde, ba aj o jeho pôžičke 5,5 miliónov eur investičnej skupine Slavia Capital. Jeho manželka, Viera Plavčanovi bola v tom čase ich zamestnankyňou.

Oba prípady výrazne prekročili prah zákona. Pán minister Plavčan je aj dnes, po uplynutí takmer päťdesiatich dní vysokým štátnym úradníkom.

Dôvod, pán predseda SNS ?

Je po voľbách a tradícia založená Vladimírom Mečiarom – „je po voľbách, zvykajte si“ – vylepšená Pavlom Paškom – „vyhraj voľby a môžeš všetko“ – iba potvrdzuje čarovnú moc matky prírody. Zhrubnutie kože politika nastáva okamihom prevzatia žezla moci.

„Vlastenectvo je posledné útočisko darebáka“ napísal slávny anglický básnik a esejista 18. storočia Samuel Johnson. Mám neodbytný pocit, že tieto dvesto rokov staré slová boli písané s plným poznaním Slotovej a Dankovej SNS.

V noci som čítal, pán Danko, „Koaličnú zmluvu“, o ktorej sa predseda najsilnejšej strany Smer-SD, Róbert Fico, vyjadril slovami – „Nič tam nie je“ !

Nesúhlasím s jeho názorom. Je tam formuláciu, ktorá predsedovi SNS, dnes druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovi ukladá neodškriepiteľnú povinnosť a zvyšným koaličným partnerom ju rešpektovať :

Citujem : „Nominant na verejnú funkciu nesmie narušiť všeobecne platné morálne pravidlá a hodnoty spoločenského správania sa v demokratickej spoločnosti či dôveru občanov v politiku a správu vecí verejných“.

Pán Peter Plavčan porušil zákon, čo sa prokuratúre akosi nechce prešetriť, lebo je to otázka hypotetická, ako povedal hovorca krajskej prokuratúry v Bratislave.

Pán Peter Plavčan narušil preukázaným spôsobom dvakrát „morálne pravidlá a hodnoty správania sa v demokratickej krajine“ a teda stratil dôveru občanov na správu vecí verejných.

Stratil dôveru hanebným konaním, ktoré možno prirovnať k „okradnutiu mŕtveho“, pretože ani deti sa nedokážu brániť.

Znalci pomerov za posledné dve vlády – F1 a F2 – vedia, že nominant na ministra školstva má jedinú povinnosť. Ustrážiť finančné toky vyčlenené na vzdelávanie a preSmerovať ich k oligarchovi napojenému na Smer-SD aj v treťom období vlády F3.

V tomto roku k rozpočtu rezortu ešte bónus v podobe navýšenia o dve miliardy.

A táto suma, lebo učitelia a ich nároky boli za asistencie skoročlena Smer-SD, súdruha odborára Ondeka ukradnuté, by zobudila aj medveďa dva dni potom, čo zaľahol na štvorročný „zimný“ spánok.

Iba Andrej Danko, predseda SNS, spí sladko, lebo to je po voľbách poloha, ktorá chráni politika pred trampotami a bolesťami.

Z občana.

 

http://www.somvobraze.eu/tak-pan-danko-kolko-je-v-sns-darebakov-ktori-miluju-orgie-s-chlapmi-peniaze-obcanov-fasisticke-symboly/

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

trump, lavrov, usa

Lavrovovi sa Trumpov prejav páčil, hnevá sa skôr na Obamu

20.09.2017 22:59

Šéf ruskej diplomacie vidí v Trumpovej administratíve "zodpovedných ľudí".

Katalánsko, Artur Mas

V Katalánsku sa zatýkalo, na protest demonštrujú tisíce ľudí

20.09.2017 22:19

Polícia sa snaží zabrániť výtržnostiam.

donald trump

Trump sa už vo veci dohody s Iránom rozhodol, ale nechce povedať ako

20.09.2017 20:33

Trump už v stredu dohodu s Iránom označil za hanbu Spojených štátov a jednu z najhorších medzinárodných zmlúv, aké boli kedy uzatvorené.

Merkelová

Na nemecké voľby nikto neútočí, podľa ministra vnútra to možno ešte len príde

20.09.2017 19:41

Nevidíme, že by Putin zasahoval do nemeckej predvolebnej kampane, čuduje sa minister vnútra de Maiziére.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5649123x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy