Založ si blog

Tak, pán Danko, koľko je v SNS darebákov, ktorí milujú orgie s chlapmi, peniaze občanov a fašistické symboly.

Po prevalení sa informácií „o orgiách chlapov“ bol nominant SNS, ktorý uverejnil fotografie hnusu na fb predsedom SNS stiahnutý z kandidátky na poslanca NR SR.

Dôvod ? Bolo pred voľbami.

Pred zostavením vlády F3 boli aj predsedovi SNS dôverne známe informácií o nominantovi „milujúcom peniaze občanov“. O súčasnom ministrovi školstva Petrovi Plavčanovi. Aj jeho aktivitách v študentskom fonde, ba aj o jeho pôžičke 5,5 miliónov eur investičnej skupine Slavia Capital. Jeho manželka, Viera Plavčanovi bola v tom čase ich zamestnankyňou.

Oba prípady výrazne prekročili prah zákona. Pán minister Plavčan je aj dnes, po uplynutí takmer päťdesiatich dní vysokým štátnym úradníkom.

Dôvod, pán predseda SNS ?

Je po voľbách a tradícia založená Vladimírom Mečiarom – „je po voľbách, zvykajte si“ – vylepšená Pavlom Paškom – „vyhraj voľby a môžeš všetko“ – iba potvrdzuje čarovnú moc matky prírody. Zhrubnutie kože politika nastáva okamihom prevzatia žezla moci.

„Vlastenectvo je posledné útočisko darebáka“ napísal slávny anglický básnik a esejista 18. storočia Samuel Johnson. Mám neodbytný pocit, že tieto dvesto rokov staré slová boli písané s plným poznaním Slotovej a Dankovej SNS.

V noci som čítal, pán Danko, „Koaličnú zmluvu“, o ktorej sa predseda najsilnejšej strany Smer-SD, Róbert Fico, vyjadril slovami – „Nič tam nie je“ !

Nesúhlasím s jeho názorom. Je tam formuláciu, ktorá predsedovi SNS, dnes druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovi ukladá neodškriepiteľnú povinnosť a zvyšným koaličným partnerom ju rešpektovať :

Citujem : „Nominant na verejnú funkciu nesmie narušiť všeobecne platné morálne pravidlá a hodnoty spoločenského správania sa v demokratickej spoločnosti či dôveru občanov v politiku a správu vecí verejných“.

Pán Peter Plavčan porušil zákon, čo sa prokuratúre akosi nechce prešetriť, lebo je to otázka hypotetická, ako povedal hovorca krajskej prokuratúry v Bratislave.

Pán Peter Plavčan narušil preukázaným spôsobom dvakrát „morálne pravidlá a hodnoty správania sa v demokratickej krajine“ a teda stratil dôveru občanov na správu vecí verejných.

Stratil dôveru hanebným konaním, ktoré možno prirovnať k „okradnutiu mŕtveho“, pretože ani deti sa nedokážu brániť.

Znalci pomerov za posledné dve vlády – F1 a F2 – vedia, že nominant na ministra školstva má jedinú povinnosť. Ustrážiť finančné toky vyčlenené na vzdelávanie a preSmerovať ich k oligarchovi napojenému na Smer-SD aj v treťom období vlády F3.

V tomto roku k rozpočtu rezortu ešte bónus v podobe navýšenia o dve miliardy.

A táto suma, lebo učitelia a ich nároky boli za asistencie skoročlena Smer-SD, súdruha odborára Ondeka ukradnuté, by zobudila aj medveďa dva dni potom, čo zaľahol na štvorročný „zimný“ spánok.

Iba Andrej Danko, predseda SNS, spí sladko, lebo to je po voľbách poloha, ktorá chráni politika pred trampotami a bolesťami.

Z občana.

 

http://www.somvobraze.eu/tak-pan-danko-kolko-je-v-sns-darebakov-ktori-miluju-orgie-s-chlapmi-peniaze-obcanov-fasisticke-symboly/

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487476x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy